Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Filmovi i serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Na repertoar ove nedelje (14.01-??.??): PRIJAVE
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Na repertoar ove nedelje (14.01-??.??): PRIJAVE

Odgovori Odgovori Stranica  <1 7475767778 120>
Korisnik
Poruka
jeje cantiq View Drop Down
Banned user
Banned user

jedan fašista manje

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jeje cantiq Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Prosinac/Dec.2017 u 03:08
Boldirano. Nitko osim nas ne dolazi na temu, pa i onaj koji se zadnji prijavio nestao bez traga.. Dead
Na vrh
yolix83 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj yolix83 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Prosinac/Dec.2017 u 14:54
Party je ok. Nisam se bogzna nešto ismijao ali su mi se svidjele neke "koreografije" onako čaplinovske i probudio je u meni neku nestalgiju pošto se ovakvi filmovi više ne snimaju. 7,5/10 je dosta od mene za ovakvu filmsku limunadicu.
Sad smo se razveselili, bili smo na najboljoj žurci u gradu, dajte sad ponovo neku tešku temu, neku smrt, propadenje, depresiju... LOL
There are two kinds of spurs, my friend. Those that come in by the door; those that come in by the window.
Na vrh
NaEdenCovekBratMu View Drop Down
Moderator
Moderator
Eden - Zeleni - Šon Bin - Bogomoljka

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Prosinac/Dec.2017 u 15:04
Može danas da predlaže sledeći na listu.

Kadetoniju u Bojani preti crveni, a Atrahasisu žuti za Zabavu.
Na vrh
Atrahasis View Drop Down
Junior translator
Junior translator
Onaj koji jeste

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Atrahasis Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Prosinac/Dec.2017 u 15:35
Party je prava komedijica, a pored toga volim Selersa kome je ovo jedna od uspešnijih uloga. Neko je već predlagao film u kome je zaista bio izvanredan, mislim naravno na kjubrikovsko ostvarenje i satiru Being There. Party kao specifičan tip komedije koja ne igra na kartu klasičnog izmamljivanja smeha uspeva u svom pokušaju. Od mene 7,8/10

P.S. Pogledao sam film još u petak, ali nekako sam uspeo da zaboravim da upišem svoj komentar koji ću
prekopirati i u temu namenjenu za film.
We shall not cease from exploration, and the end of all our exploring
will be to arrive where we started and know the place for the first time. ॐ⊙
Na vrh
Stole Haringa View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Prosinac/Dec.2017 u 08:49
  Gde je predlagač i samim tim predlog ?

Na vrh
Hogar Strašni View Drop Down
Moderator
Moderator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Prosinac/Dec.2017 u 12:02
Olredidede, predlaži.

As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.
Na vrh
Moderator
Moderator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Prosinac/Dec.2017 u 12:11
Originalno postovano od strane Stole Haringa Stole Haringa piše:

Gde je predlagač i samim tim predlog ?

Već odapeo. LOLLOLLOL

Na vrh
Moderator
Moderator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Prosinac/Dec.2017 u 12:25
LOLLOLLOL
As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Prosinac/Dec.2017 u 14:40
  Ova vam je dobra.
Na vrh
jeje cantiq View Drop Down
Banned user
Banned user

jedan fašista manje

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jeje cantiq Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Prosinac/Dec.2017 u 14:57
Odavnokrepao, isprsi se s prijedlogom LOL
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Prosinac/Dec.2017 u 15:44
  Prekrstili ste čoveka.

Bežim dok nisam postao sirenaLOL
Na vrh
Alreadydead View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Alreadydead Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Prosinac/Dec.2017 u 17:06
Uspeli ste da me prizovete... LOL
Moj predlog je: Taxidermia (2006)

Ovaj film sam vec gledao, ali mi se posle prvog gledanja nije svideo. Mislim da ga mozda nisam razumeo ili sam mozda nesto propustio, zato ga sada predlazem da bih ga ponovo pogledao i da bih cuo druga misljenja. Verovatno je vecina vas gledalo, ali sta da radim, nisam imao bolju ideju sta da predlozim. Samo da napomenem da je zbog nekih scena film mozda bolje gledati sam.
Na vrh
Moderator
Moderator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Prosinac/Dec.2017 u 17:37

Prekrstili ste čoveka.

Nismo ga prekrstili, samo smo mu preveli ime. LOL
To je ono što radimo na ovom sajtu. Prevodimo. LOLLOL

Bojana i Toni dobijaju crveni karton. 

Rok za Taxidermia je 28.12. Uživajte. Smile

Na vrh
2b0rn0t0b View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj 2b0rn0t0b Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Prosinac/Dec.2017 u 18:10
@ Alreadydead 

Taxidermia !!!  

Sjajan film, jedan od mojih najdražih iz sveukupne mađarske kinematografije.
Da, film nije na prvu loptu. Potrebno je malo vremena da odradi posao u glavi. Šokantan je, na ivici bizarnosti i veoma često dobrano preko ivice u njoj. 
Neću puno da pričam, čekam druge da kažu poneku o njemu. imam neko svoje viđenje tumačenja filma, ali ne bih da ga namećem. 

BTW, Palfi ima još jedan sjajan film : György Pálfi - Hukkle (2002). IFlm je gotovo bez dijaloga, sa izvrsnom fotografijom i neobičnom pričom, majstorski režiran, i što je posebno zanimljivo, zvučno je fascinantan. 
http://ethio-pain-music.blogspot.rs/
Na vrh
Moderator
Moderator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Prosinac/Dec.2017 u 18:19
Hamlete, mogao bi nam se i pridružiti kad si već tu. LOL
Na vrh
Moderator
Moderator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Prosinac/Dec.2017 u 18:22

Prekrstili ste čoveka.

Stole Haribda. LOLLOLLOL

Na vrh
kadetoni View Drop Down
Junior moderator
Junior moderator
Pinki

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kadetoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Prosinac/Dec.2017 u 22:31
White dog  7/10
gledao sam ga ranije i veoma mi se svideo, a posle ovog gledanja (kad gledam u sitna crevca  LOL) nije me toliko razoružao. Sad vidim da je to bilo zbog ideje i poente, a ne toliko zbog toka i sadržaja filma.

The Party  9/10

A šta da kažem kad je ovo iz grupe mojih favorita Smile  
Neprevaziđeni Piter Selers, koga obožavam od kad sam gledao Pink Pantere, naravno samo sa njim, ništa sa drugom boranijom.  LOL
Selers, sa onom njegovom zbunjenom facom, me oduševljava kad se onako smotan i nespretan vadi iz nezgodnih i iznenadnih situacija, a u svemu je ozbiljan i predan do kraja.
Kad se shvati rasterećeno da je to komedija sa ciljem da nas oraspoloži i nasmeje, vrhuski je doživljaj.

Na vrh
Alreadydead View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Alreadydead Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Prosinac/Dec.2017 u 22:44
@2b0rn0t0b

Mozda ce drugi put bolje da mi legne. Videcemo. Mozda bacim pogled na Hukkle, zvuci zanimljivo. I sto kaze Eden, kad si vec tu mozes i da nam se pridruzis. Smile
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Prosinac/Dec.2017 u 07:43
Originalno postovano od strane Hogar Strašni Hogar Strašni piše:

Prekrstili ste čoveka.

Stole Haribda. LOLLOLLOL

Opet žensko.

Gledao sam Taksidermiju koja je ostavila mučan utisak na mene.

Možda se ponekad bez veze javim, da budem na vrhu i iznad slikovnica.LOLLOL

Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Prosinac/Dec.2017 u 13:44
O'š onda da budeš Stolica ili ti je draže Stolar? LOL

Originalno postovano od strane NaEdenCovekBratMu NaEdenCovekBratMu piše:

Bojana i Toni dobijaju crveni karton.

Nisam želela da ti uskratim to zadovoljstvo. LOL

Šalu na stranu, godišnji nastup plesne škole je odrađen, danas je javni čas u muzičkoj školi, slava je juče konačno završena, (kičma je potpuno uništena LOL), tako da će se ovog vikenda samo ležati i gledati filmovi i serije. Stižem vas do ponedeljka. Wink
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7475767778 120>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.