Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mr. Mercedes (2017)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

Mr. Mercedes (2017)

Mr. Mercedes

Mr. Mercedes (2017)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2017

Žanr:

triler

Autor:

David E. Kelley

Glavne uloge:

Kelly Lynch
  >  Deborah Hartsfield
Ed Anderson
  >  Paulie
Justine Lupe
  >  Holly Gibney
David Furr
  >  Josh
Nicole Barré
  >  Detective Izzy Torres
Lindsay Ayliffe
  >  Art Gibney
Makayla Lysiak
  >  Barbara Robinson
Braxton Alexander
  >  Young Brady Hartsfield
Graeme Buffenbarger
  >  Gerald Hartsfield
Ziggy Bender
  >  Odell
Robert Jonathan Nersesian
  >  Detective
  >  Extra
  >  Job Seeker
Peyton Wich
  >  Danny Wilcox
Bill Kelly
  >  Officer Marlo Everett

Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka
subrianca View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff

Upir

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj subrianca Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Kolovoz/Aug.2017 u 12:09
Serija ima bolju atmosferu od knjige, a glavni negativac (koji je u knjizi pomalo papirnat) u seriji je stvarno jeziv i baš ima ono nešto kingovsko...

Na dobar način su urađene izmjene, Gleeson već kakav mora biti i očekujem tu razinu do kraja.
Rađe tisuću godina admin neg sedam dana mod.
Na vrh
LesaRad View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LesaRad Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Kolovoz/Aug.2017 u 13:19

@subrianca
Aha, sad mi je jasnije kako razmisljšaš. Pa dobro... ja nisam toliko vezan za stari TP pa mi ne smeta "nastavak".
Više doživljavam kao zasebnu celinu. A i definitivno je za malo stariju publiku (što je i logično s obzirom na njegove godine) pa mi leži.
Da se ne ponavljam za ono čujemo se za dvadesetak godina lol.

@puppet_master
Šta je FF? Final Fantasy lol?
Btw, King je knjiga/film, a ovi pomenuti od strane tebe su realnost, pa je mnogo gore.

Nas troje kad se raspričamo nema kraja. Odosmo i van teme. Piromanija.

Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Kolovoz/Aug.2017 u 13:28
Originalno postovano od strane LesaRad LesaRad napisao:

Šta je FF? Final Fantasy lol?
Btw, King je knjiga/film, a ovi pomenuti od strane tebe su realnost, pa je mnogo gore.

Nas troje kad se raspričamo nema kraja. Odosmo i van teme. Piromanija.

FF je "forumfilmovi", forum-saradnik Titlova, moj (ne "moje vlasništvo") matični forum na kome provedoh više godina nego što mi je trebalo (ne kao kritika foruma, naravno, već moje zaludnosti LOL).

Naravno da je gore, nisam stvarno poredio realnost sa maštom pisca, već pre pishu lika Smile Ima i goreg u realnosti, King je mala beba, no to se negde podrazumeva, ništa kao realnost Ouch To važi i za SF, fiziku, kamoli trilere...ne mogu pisci (ili naučnici) ikada izmaštati prirodu, univerzum sa svim svojim pravilima, fenomenima i čudima, onako kako je to u realnosti. Svet ili eto, ljudi, nas uvek iznenade.

Bitno je da je aktivan forum, da se ne svađamo naopako a kako-tako je sve povezano ionako, serija-King-adaptacije-knjige-razmišljanja-druženje-šala...forum i služi tome. Smile Videćemo sami kada i ako preteramo, pa da ne bude najgori spam unedogled. SmileLOL

Ažurirao puppet_master - 30.Kolovoz/Aug.2017 u 13:33
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Rujan/Sep.2017 u 08:10
Četvrta epizoda...ide kako je zamišljena Big smile

Šalim se...ja ovo vidim kao Gleesona (ne lika koji tumači) koji eto ustaje svako jutro, piša, baci kornjači kupus, trudi se da ignoriše svoju depresiju, mršti se i pije tokom dana, te se probudi novog jutra...i tu onda nešto između kojekakvih dešavanja itekako postoji, jedino što ona često liče jedna na druga, poput Gleesonovih dana. 

Ovoga puta mi je pomalo zasmetala prenaglašena gluma našeg razmaženog psihotičara, jbg nije baš u redu da pravi karikaturu od svog lika, tako se gubi na rivalitetu sa prljavim inspektorom (u penziji) Gleesonom. Hajde to neka i prođe...no drugih naivnosti ovde ne fali...čitava scena sa novim ubistvom meni ne pije vodu...ič, dok mi je najgori taj dugi čučanj iznad žrtve, na sred ulice.  Doba je ipak savremeno, kamera ima svuda, čas posla se uđe tako kome u trag, no više od toga mi govori o gluposti antagoniste, od koga očekujem više, jbg.

Mr Mercedes se možda ionako ne može shvatiti suviše ozbiljno ali bi ipak trebalo da je dovoljno daleko od neozbiljnog. Kakogod, video sam Gleesona, kornjaču, uvek seksi Mary Louise Parker, nešto pozadinske priče negativca...valjda je dovoljno.
Na vrh
subrianca View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff

Upir

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj subrianca Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Rujan/Sep.2017 u 12:02
Nisam još pogledala četvrtu, ali sam pročitala knjigu.

Dakle, po meni je glavni problem u liku negativca. Cijela akcija započinje jer se on osjeća prebrzo zaboravljenim nakon što je počinio savršeni zločin (nije uhvaćen, jel), a to mi je kod Kinga malo (jako) nategnuto. Nije King Updike niti Roth, on je pisac za mase, njega uglavnom akcija zanima a ova akcija je na klimavim nogama (tako je u knjizi, a u seriji bumo vidli, ne znam koliko ima epizoda, 6 ili 10?)
Rađe tisuću godina admin neg sedam dana mod.
Na vrh
marko-ivezic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj marko-ivezic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Rujan/Sep.2017 u 18:33
srednje..
Na vrh
tantal View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

web-dl xD

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj tantal Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Rujan/Sep.2017 u 23:11
King je King.Gleeson fenomenalan glumac.U 5-6 filmova (kojih se secam) uvek je bio odlican.Prica prepoznatljiva.Ali u "seriji " losih i osrednjih serija koje se visoko kotiraju ovo je osvezenje.
Na vrh
bokidante View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bokidante Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Rujan/Sep.2017 u 11:12
Prva epizoda me oduševila, dok s druge dvije i nisam baš oduševljen, ali bi je svakako preporučio!
Na vrh
dacan View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dacan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Rujan/Sep.2017 u 20:45
osrednja serija
Na vrh
fucur View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj fucur Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Rujan/Sep.2017 u 21:39
Veoma dobra serija 8/10.
Na vrh
Sara Ryder View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Sara Ryder Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Rujan/Sep.2017 u 02:32
Kraj sedme epizode mi je malo WOW. Promenili su stvari u odnosu na knjigu. Brejdi je na primer znao da detektiv nije u autu. Iznenadjen sam.
Na vrh
tantal View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

web-dl xD

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj tantal Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Listopad/Oct.2017 u 21:29
Ma fenomenalno kao i Doc.Martin.Engleske serije ili Americke sa Engleskim glumcima pun pogodak.
Na vrh
ivica-plazonic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ivica-plazonic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Listopad/Oct.2017 u 10:22
Još kad bi pod glavne uloge napisali najglavniju: Brendan Gleeson
Na vrh
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Listopad/Oct.2017 u 23:05
Obnovljeno za 2. sezonu Wink
Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
jocoiva View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jocoiva Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 minuta , u 23:44
Brendan Gleeson ODLIČAN-serija odlična
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,078 sekundi.