Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > HI-TECH i informatički svijet > Software
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - MPC - HC i MPC - BE, NAJBOLJI VIDEO PLEJERI
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

MPC - HC i MPC - BE, NAJBOLJI VIDEO PLEJERI

Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
yolix83 View Drop Down
Translator
Translator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj yolix83 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Prosinac/Dec.2017 u 21:11
I ja sam isto koristio BS player ali je počeo da za*ebava. Nedavno sam instalirao KMPlayer ali kod njega me nervira što mi ne prikazuje sva ova slova sa kvačicom. Npr prikazuje Š ali ne i Č. Ili je obratno, a ne znam gdje se to štima. Veoma mi je bitno da plejer ima opciju jump to 5 sec, ono kad stisnem na tastaturi strelicu lijevo ili desno da mogu vratiti nazad 5 sekundi ili naprijed. Koji od ovih plejera imaju tu opciju da probam neki od njih instalirati?
There are two kinds of spurs, my friend. Those that come in by the door; those that come in by the window.
Na vrh
Atrahasis View Drop Down
Junior translator
Junior translator
Onaj koji jeste

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Atrahasis Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Prosinac/Dec.2017 u 21:44
ctrl+left arrow key/right arrow key
Trebalo bi da je u svakom plejeru isto...
We shall not cease from exploration, and the end of all our exploring
will be to arrive where we started and know the place for the first time. ॐ⊙
Na vrh
NikolaJe View Drop Down
Master translator
Master translator
Ćino

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NikolaJe Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Prosinac/Dec.2017 u 22:23
Treba da se namesti u MPC-u. Automatski je na medium. Meni je to
bilo previše kad sam počinjao sa korišćenjem MPC-a pa sam guglao.
Na vrh
Atrahasis View Drop Down
Junior translator
Junior translator
Onaj koji jeste

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Atrahasis Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Prosinac/Dec.2017 u 22:27
Originalno postovano od strane NikolaJe NikolaJe piše:

Treba da se namesti u MPC-u. Automatski je na medium. Meni je to
bilo previše kad sam počinjao sa korišćenjem MPC-a pa sam guglao.

Normalno, svaki ozbiljniji plejer je u određenoj meri customizable, 
odnosno prilagodljiv je potrebama korisnika. Nikola, probaj i PotPlayer...
Kolega Bulvay me je podsetio na njega i nakon testiranja ispostavilo se
da je dosta unapređena reprodukcija video snimaka, a on je i pre važio
za softver sa najvećim brojem raspoloživih opcija.
Na vrh
Atrahasis View Drop Down
Junior translator
Junior translator
Onaj koji jeste

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Atrahasis Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Prosinac/Dec.2017 u 23:30
I PotPlayer radi solidno, mada glave i seckaju određeni formati kada ih dekodira sa svojim internim codecima. Sve se reprodukuje daleko tečnije kada se ubace eksterni LAV kodec iz K-Lite paketa. To sam i uradio!

Na vrh
drdamjan View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj drdamjan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Prosinac/Dec.2017 u 23:54
VLC=
SHIFT+arrow=malo
CTRL+arrow=puno
...pomiče film naprijed nazad
https://www.youtube.com/watch?v=JNYOVEXJBBM
https://www.youtube.com/watch?v=fY-mSSA4Fso
https://www.youtube.com/watch?v=tozhe0yTAqo
Na vrh
baho View Drop Down
Translator
Translator
Robin sa zlatnim nervima

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Lipanj/Jun.2018 u 12:37
Zna li neko zašto u posljednjim verzijama na opcijama više nema ove stranice, među onima za skidanje s neta? Tj. na Options/Subtitles/Misc je jedno vrijeme bilo da se odabere i "titlovi.com" i to mi je često bilo zgodno da kad gledam nešto i iz nekog razloga titl ne odgovara (ili mi se jednostavno nešto ne svidi)... kliknem tu i pustim da mi izlista... I to jednostavno, na stisak slova D na tastaturi...
Dobro, obično neko prenese i na ove druge, ali mi je titl skinut odavde uvijek bio pouzdaniji da je to pravi, a vjerujem da je tako i ostalima koji koriste (ili su koristili) ovu opciju...

Ima li šanse da se nekako "titlovi.com" doda tamo, makar to bilo ručno, editiranjem nekih ini ili drugih fileova?
Na vrh
robin12345 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
precednik Titlovačke republike

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Lipanj/Jun.2018 u 13:58
Ja već 2 godine na Potplayeru, najbolja slika -ton po meni...
Na vrh
AcaNDr View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
tranceXplosion

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AcaNDr Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Lipanj/Jun.2018 u 13:01
Ima li on onu varijantu da kad ga prekinemm tj. alt f4 i kad opet pokrenem film nastavi gde sam ga i prekinuo?
I don't try to be someone I'm not - I've always followed my heart and trance has always been my main sound.

- Armin van Buuren

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.