Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > HI-TECH i informatički svijet > Hardware > Satelitska i zemaljska televizija
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - "Mali ekrani TV prijemnika"
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

"Mali ekrani TV prijemnika"

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
darije View Drop Down
Administrator
Administrator
Infernal Affairs

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj darije Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: "Mali ekrani TV prijemnika"
    Objavljeno: 07.Studeni/Nov.2008 u 11:53
Iako svi mi verovatno malo gledamo TV, siguran sam da još uvek postoje zanimljive emisije (pa čak i poneki film, koji se ne može naći na internetu) koji bi zavredio našu pažnju... Pošto su kablovske televizije skoro 100% prisutne, pa tako možemo gledati i "inostrane" programe, dajte neki predlog ako u TV programu vidite nešto zanimljivo za pogledati...

Da otvorim sezonu "lova" jednom šaljivom najavom (bar meni).

Naši dragi urednici dnevnih novina "Blic" i dodatka "Blic vikend" (TV program) imaju zanimljivu preporuku: pošto slika govori više od reči:

Viđao sam "Prsten", "Krug"... ali "Zvono", e to je nešto što još uvek nisam "gledao"...

Preporuka....
Na vrh
maja83 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj maja83 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Sijecanj/Jan.2009 u 22:03
 Kako da ga skinem jel ima link
Na vrh
Buki View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
Weed Expert

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Buki Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Sijecanj/Jan.2009 u 22:17
Riječ je o ovom filmu:

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt0377109/

Mislim da sam ti pomogao a što se linkova tiče po novom je piraterija zabranjena tako da ćeš to morati potražiti negdje drugdje...
Na vrh
Dr Dragan View Drop Down
Moderator
Moderator
Доца

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dr Dragan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Sijecanj/Jan.2009 u 22:20
Originalno postovano od strane darije darije piše:

Viđao sam "Prsten", "Krug"... ali "Zvono", e to je nešto što još uvek nisam "gledao"...Preporuka....

E stvarno su šampioni.Čuj zvono.....
Na vrh
Buki View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
Weed Expert

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Buki Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Sijecanj/Jan.2009 u 22:37
A evo i prvog dijela - The ring 1 (Zvono):

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt0298130/

P.S.Navodno je za 2011. godinu najavljen i 3. dio odnosno nastavak:

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt0498381/
Na vrh
cudak_31177 View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
Seljačine U Splačine!!!

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cudak_31177 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Sijecanj/Jan.2009 u 01:11
Mislim da sam video da na RTS ovih dana daju (u okviru zimskog bioskopa) "Grizli Adams". Eto, meni je to prva liga, jer ga nisam gledao sigurno 20 godina.
Na vrh
bubba ho-tep View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
brkovi gore, brkovi dole

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bubba ho-tep Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Sijecanj/Jan.2009 u 01:22
Originalno postovano od strane cudak_31177 cudak_31177 piše:

Mislim da sam video da na RTS ovih dana daju (u okviru zimskog bioskopa) "Grizli Adams". Eto, meni je to prva liga, jer ga nisam gledao sigurno 20 godina.

Grizli Adams rulesWink
Na vrh
The Legend Of
The Legend Of
Seljačine U Splačine!!!

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cudak_31177 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Sijecanj/Jan.2009 u 02:29

Sad izađoh da vidim šta radi, i snima li nešto novo, pa nađoh ovo (možda nekog zanima):

Grizzly Adams star Dan Haggerty had to pull the plug on his wife's life support system after medics told him she "was gone" after a freak motorbike accident left her with extensive brain stem damage and massive internal bleeding. She had been riding back from a dinner date without a helmet when she hit a deer and was thrown from her bike, according to American publication the Globe.

Inače, upravo na lokalnoj televiziji, gledam jedan od Darijevih omiljenih filmova, "Deadly Prey", i to sa mojim prevodom!!!!!
Na vrh
darije View Drop Down
Administrator
Administrator
Infernal Affairs

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj darije Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Sijecanj/Jan.2009 u 21:48
Znači ne verujem....!!!!! Na film+ "Why Did Bodhi-Dharma Leave for the East?" wow... Sve višea zijskih filmova na našim "malim ekranima TV prijemnika". Svaka čast....
Na vrh
darije View Drop Down
Administrator
Administrator
Infernal Affairs

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj darije Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Sijecanj/Jan.2009 u 02:51
I kao što napisah u prethodnom postu, tendencija porasta Azijskih filmova na TV-u se nastavlja...
Leškarim večeras sa devojkom, ja malo gledao basket (pobedismo Budućnost u Podgorici smile64) i nakon toga "šetam" kanalima... Vidim počeo neki film na B92... Poznat mi i... naravno: "Bittersweet life".... Oduševim se i odgledam ga ponovo... Fenomenalan film!!!!
Svaka čast za naše televizije!!!!
Na vrh
Blank View Drop Down
Translator
Translator

Onryō

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Blank Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Sijecanj/Jan.2009 u 02:24
Ja nemam kablovsku, pa nasiroko obilazim TV . Mada mi je ponekad ukljucen...koliko da mi "brndzi" nesto u sobi'.
A ovo za "zvono"...pa jedino ako su mislili da se odnosi na zvono telefona (7 dana pre smrti - poziv), ali da je biser, biser je...video sam jos kad su prikazivali "Zvono 1" LOL (remake = BOJKOT!smile40).
Da, nesto cudno se dogadja...video sam finsko-kineski wuxia film na pinku skoro, nisam mogao da verujemsmile88...sad i "Bittersweet life" (slazem se, odlican film!)...al' bas da je "svaka cast za nase televizije", nije.
Sta ja imam da preporucim? "Dr. Dexy" na B92 (emisija za decu, ali ne pustajte decismile70), subotom u 9:35, totalna psihodelija. Ko je bar jednom gledao, znace o cemu pricam.smile70
...rot and assimilate...
Na vrh
The Legend Of
The Legend Of
Seljačine U Splačine!!!

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cudak_31177 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Sijecanj/Jan.2009 u 02:30
Jaoooooo ne pominji mi onu budalu!!! Volim Bodu, ali ono je dno svakog dna. Moja ćerka (5 godina) tvrdi da je Dr. Dexy ustvari odbegli ludak. Pa još ona muzika kojom odjavljuje... majko mila!
Na vrh
Blank View Drop Down
Translator
Translator

Onryō

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Blank Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Sijecanj/Jan.2009 u 02:38
Ahahaha, kazem ti, psihodelija...od koncepta, do muzike, recito-repovanja, zoom in-zoom out efekata, skakutave decurlije...ganijalstina!
Kad zaginem ujutru, i kad se nakljukam i budem k'o drogiran...nista bolje nego da gledam Deksija i lezim se k'o bolestan. LOL

Ažurirao Blank - 26.Sijecanj/Jan.2009 u 02:39
...rot and assimilate...
Na vrh
darije View Drop Down
Administrator
Administrator
Infernal Affairs

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj darije Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Sijecanj/Jan.2009 u 00:11
E ovo postaje sve ozbiljnije:
B92, utorak, 21:00, Brother http://www.imdb.com/title/tt0222851/ sa neprevaziđenim Takeshi Kitano-m i kao režiserom i glavnim glumcem...

B92, sreda, 21:00, Seven Swords http://www.imdb.com/title/tt0429078/ sa jednom od najvećih Azijskih zvezdi Donnie Yen-om.

Dva bambi poena za B92!!!! Clap
Na vrh
darije View Drop Down
Administrator
Administrator
Infernal Affairs

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj darije Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2009 u 22:06
Jao, na drugom programu RTS-a "Majstori, majstori!"... Kakav je to film...Clap
Na vrh
Jaganjac View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Jaganjac Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Veljaca/Feb.2009 u 17:40
Kakav crni mali ekran.U zadnjih 15 god. (a mozda i vise!) TV program je sranje! Jedini razlog sto sam ukljucivao TV u tom periodu je bila serija 'Homicide' (i sve reprize) i kultna emisija 'Sok koridor'.
'Homicide' vise ne daju,ART ne mogu da uhvatim ...
Nobody knows my sorrow
Na vrh
darije View Drop Down
Administrator
Administrator
Infernal Affairs

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj darije Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Travanj/Apr.2009 u 21:10
Ko može, neka gleda naš "FOX".... TAROOOOOOOOOOOT........... Bratore....
Na vrh
Crespo View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Crespo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Travanj/Apr.2009 u 16:13
Toplo preporucujem emisiju "Ultimate survivor" koja se prikazuje na Discovery-ju!!!
Na vrh
darije View Drop Down
Administrator
Administrator
Infernal Affairs

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj darije Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Travanj/Apr.2009 u 21:12
Na B92 ni manje ni više nego "Bullet in the Head"!!!!!!! I naravno, legenda - Tony Leung!!!!!
Na vrh
chlink View Drop Down
Translator
Translator
Vulfi s juga, Makedonska tuga

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj chlink Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Srpanj/Jul.2009 u 22:27
Na A1 mislim da taj program ima na satelitsku .
Godzila u 24:00 danas.
[URL=http://www.speedtest.net][IMG]https://static.titlovi.com/images/forum/bf04dd61-5458-44c2-8ded-bd4c16996aa7.png][/URL]
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.