Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Generalne rasprave i zabava > Sport
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kvalifikacije za EP 2020
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Kvalifikacije za EP 2020

Odgovori Odgovori Stranica  123 11>
Korisnik
Poruka
baho View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Robin sa zlatnim nervima

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Kvalifikacije za EP 2020
    Objavljeno: 02.Prosinac/Dec.2018 u 14:33
Kvalifikacije za Europsko prvenstvo u nogometu 2020. koje će se održati od 12. 6. do 12. 7. 2020. godine počet će 21. 3. 2019. a završit će 31. 3. 2020. godine. Ukupno 55 reprezentacija učestvovat će u kvalifikacijama.
Izvlačenje kvalifikacijskih grupa za Evropsko prvenstvo održano je 2. 12. 2018. u Dublinu.

Pobjednici 10 grupa, kao i drugoplasirane ekipe kvalificirat će se na Europsko prvenstvo.
Prvi put nakon 1976. godine niti jedan tim nema direktno obezbijeđeno učešće na Evropskom prvenstvu.

Grupna faza kvalifikacija

1. kolo: 21–23. 3. 2019.
2. kolo: 24–26. 3. 2019.
3. kolo: 7–8. 6. 2019.
4. kolo: 10–11. 6. 2019.
5. kolo: 5–7. 9. 2019.
6. kolo: 8–10. 9. 2019.
7. kolo: 10–12. 10. 2019.
8. kolo: 13–15. 10. 2019.
9. kolo: 14–16. 11. 2019.
10. kolo: 17–19. 11. 2019.

Baraž (na osnovu učinka u Ligi nacija):

1. utakmice: 26–28. 3. 2020.
2. utakmice: 29–31. 3. 2020.

GRUPE

Grupa A:
Engleska, Češka, Bugarska, Crna Gora, Kosovo

Grupa B:
Portugal, Ukrajina, Srbija, Litvanija, Luksemburg

Grupa C:
Holandija, Njemačka, Sjeverna Irska, Estonija, Bjelorusija

Grupa D:
Švicarska, Danska, Republika Irska, Gruzija, Gibraltar

Grupa E:
Hrvatska, Vels, Slovačka, Mađarska, Azerbejdžan

Grupa F:
Španija, Švedska, Norveška, Rumunija, Farska Ostrva, Malta

Grupa G: 
Poljska, Austrija, Izrael, Slovenija, Makedonija, Latvija

Grupa H:
Francuska, Island, Turska, Albanija, Moldavija, Andora

Grupa I:
Belgija, Rusija, Škotska, Kipar, Kazahstan, San Marino

Grupa J:
Italija, BiH, Finska, Grčka, Armenija, Lihtenštajn
Na vrh
baho View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Robin sa zlatnim nervima

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Prosinac/Dec.2018 u 14:36
Pošto su izvučene grupe i sve se zna, rekoh da otvorimo temu za ovo...

Evo šta sam pisao u onoj o Ligi nacija...

Originalno postovano od strane baho baho piše:

Grupa A: Engleska, Češka, Bugarska, Crna Gora, Kosovo

Ovdje je Engleska izraziti favorit
Za drugo mjesto bi moglo biti svašta. Mislim da su čak svi ostali favoriti, ako im se poklopi.

Grupa B: Portugal, Ukrajina, Srbija, Litvanija, Luksemburg

Isto za 1. mjesto: Portugal izraziti favorit, ali mogao bi izgubiti i koji bod u Ukrajini i Srbiji. Kako god, bilo bi čudo da se ne plasiraju.
Da je neko drugi na klupi Srbije, rekao bih da će Srbija bez problema riješiti Ukrajinu i preoteti joj bar 2. mjesto ili čak pucati na prvo.
Ipak se nadam da će se to dogoditi. Vidjet ćemo.
Kako god, prednost im je što su već osigurali onaj baraž, pa možda je pritisak manji.

Grupa C: Holandija, Njemačka, Sjeverna Irska, Estonija, Bjelorusija

Veselo, opet Holanđani i Švabe.
E sad, birajte: 1. Holandija, 2. Njemačka ili 1. Njemačka, 2. Holandija.
Mislim da to čak više zavisi od Švaba i toga hoće li se vratiti.
Ostali teško da imaju neke šanse.

Grupa D: Švicarska, Danska, Republika Irska, Gruzija, Gibraltar

A ne bi me čudilo da Danska nekako dođe i do 1. mjesta. Ali ipak Švicarska je ovdje izraziti favorit.
Eventualno Irska može nešto zagužvati. Ali male su šanse da završe na nekom drugom osim 3. mjesta.

Grupa E: Hrvatska, Vels, Slovačka, Mađarska, Azerbejdžan

Vels nije što je bio. To se vidjelo u ovoj ligi.
Slovačka nije tako loša.
Tako da.
1. Hrvatska
2. Vels ili Slovačka

Grupa F: Španija, Švedska, Norveška, Rumunija, Farska Ostrva, Malta

1. Španija - nemam dileme uopšte
2. Švedska, ali nisu još Norvežani i Rumuni rekli sve. Tako da bi ovdje moglo biti iznenađenja.

Grupa G: Poljska, Austrija, Izrael, Slovenija, Makedonija, Latvija

Poljska je odlično prošla. Ne bi trebala imati većih problema. Možda izgubi neki bod. Ali mislim da niko nije dovoljno dobar da im otme 1. mjesto.
Austrija jeste favorit za 2. mjesto. Ali pokušat će i ostali nešto napraviti.
Makedonija možda može igrati opuštenije zbog onog osiguranog baraža. Može li ovdje napraviti nešto više? Vidjet ćemo. Ali skoro sam uvjeren da neće završiti na 5. mjestu

Grupa H: Francuska, Island, Turska, Albanija, Moldavija, Andora

1. Francuska - ne znam ima li iko da misli drugačije.
Mislim da Islan polako pada i da je čak Turska veći favoriti za 2. mjesto. Možda čak uspiju otkinuti i neki bod Francuzima.

Grupa I: Belgija, Rusija, Škotska, Kipar, Kazahstan, San Marino

1. Belgija
2. Rusija
idemo dalje...

Grupa J: Italija, BiH, Finska, Grčka, Armenija, Lihtenštajn

Bem ti Grčku... Stalno oni... Ali valjda smo sad ipak dovoljno bolji.
Jasno, Italija favorit, ali nećemo tu imati pardona.
Finci nisu bogzna šta, ali bi mogli napraviti problema nekome. Kome, to ćemo vidjeti. Što se mene tiče, Talijanima i Grcima...
Na vrh
baho View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Robin sa zlatnim nervima

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Prosinac/Dec.2018 u 14:43
A ovo je prije toga pisao Metalac...

Originalno postovano od strane MetalikeOperiteKose MetalikeOperiteKose piše:

Što se tiče žreba ja sam relativno zadovoljan. Mislim da se sa Ukrajinom može igrati, a nekako očekujem da Portugal bude prvi u grupi. Ako se i omane, tu je popravni u vidu Liga Nacija završnog turnira, gde protivnici nisu Boga zna šta. Doduše, nije ni Srbija, pogotovo sa ovim partijskim diletantom na klupi.
Što se ostalih grupa tiče...
A grupa. Očekujem prolaz Engleske i Češke. Ovi ostali indijanci nemaju tu šta da traže.
C grupa. Holandija i Nemačka, naravno. Ostatak grupe je smešan u poređenju sa njima.
D grupa je možda i najneizvesnija. Švajcarska, Irska i Danska mogu podjednako da se nadaju nekom od prva tri mesta, mada su Švajcarci za nijansu u prednosti. Gruzija i Gibraltar, hvala na učešću.
E grupa. Hrvatska i Vels za prva dva mesta u grupi, a ko će gde završiti manje je bitno, jer oba vode na EURO. Slovačka i Mađarska, po meni, imaju nekog kvaliteta, ali ne dovoljno da bi ozbiljno ugrozili ove iznad. Možda im odgrizu koji bod. Azerbejdžan ko Azerbejdžan...oni došli 'nako...
F grupa. Španija bi trebalo da završi prva. Švedska u blagoj prednosti, ali mislim da Norveška i Rumunija imaju čemu da se nadaju. Ova dva nesretnika dole će igrati za čast i pretposlednje mesto u grupi.
G grupa. Po imenima "najslabija". Cenim Poljsku i Austriju za prolaz dalje. Ostatak može lako da završi na bilo kojoj poziciji od 3 do 6.
H grupa. Francuska bez premca, a za drugo mesto Island i Turska. Blagu prednost bih dao Turskoj. Čini mi se da je Island prošao vrhunac i da je u sve većem padu.
I grupa. Belgija broj 1, Rusija i Škotska za broj 2. Tu svašta može biti.
J grupa. Italija jeste jadna i pomalo bedna, ali ih ipak očekujem na mestu broj 1. Mesto broj 2, BiH i Grčka. Prednost za BiH, pre svega na psihološkom planu, zbog poslednjih rezultata. Kod Grčke je to nekako u suprotnom smeru. Finska zalutala u šešir broj 3, u skladu sa tim će joj biti i rezultati.
Na vrh
MetalikeOperiteKose View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj MetalikeOperiteKose Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Prosinac/Dec.2018 u 15:07
I po prvi put će učestvovati baš baš teške tarabe na prvenstvu, odnosno pobednik LN divizija D baraža.
Voleo bih da to bude Gruzija.
Na vrh
baho View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Robin sa zlatnim nervima

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Prosinac/Dec.2018 u 15:17
Zar ono nije i Makedonija bila u D? Volio bih da oni prođu.
Sad mi se već pomalo pomijšalo... 
Na vrh
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj MetalikeOperiteKose Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Prosinac/Dec.2018 u 12:51
Evo i rasporeda. Neću pisati za sve, već samo za ove grupe od intersa.

mart
slobodni                       Hrvatska-Azerbejdžan           BiH-Jermenija
Portugal-Srbija             Mađarska-Hrvatska               BiH-Grčka
       jun
Ukrajina-Srbija             Hrvatska-Vels                       Finska-BiH
Srbija-Litvanija             slobodni                               Italija-BiH
      septembar
Srbija-Portugal             Slovačka-Hrvatska                BiH-Lihtenštajn
Luksemburg-Srbija       Azerbejdžan-Hrvatska            Jermenija-BiH
     oktobar
slobodni                      Hrvatska-Mađarska                BiH-Finska
Litvanija-Srbija            Vels-Hrvatska                        Grčka-BiH
     novembar
Srbija-Luksemburg      Hrvatska-Slovačka                  BiH-Italija            
Srbija-Ukrajina            slobodni                                Lihtenštajn-BiH

Na vrh
baho View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Robin sa zlatnim nervima

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Prosinac/Dec.2018 u 12:55
Nisam gledao, ali Portugal je vjerovatno slobodan na kraju (kao i ostale 3 učesnice finalnog turnira lige nacija, kako bi mogli igrati to). Smile

Srbija odmah žestoko u startu. To može biti i dobro.
Na vrh
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj MetalikeOperiteKose Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Prosinac/Dec.2018 u 13:05
 Slobodni su u junu. Tad je završni turnir. Kompletan raspored, ovde, relativno pregledno.
Na vrh
baho View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Robin sa zlatnim nervima

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Prosinac/Dec.2018 u 13:35
Da, da... to sam i mislio... Tako nešto su najavljivali (zato su u 1. 4 grupe).

Ne stigoh, prije. 
Već rekoh, Srbija ima žestok početak, protiv Portugala, kod njih. To bi trebala biti najteža utakmica.
Zapravo, eventualni poraz ne mora značiti ništa. Ali bod ili pobjeda (a sve je moguće po mom mišljenju) mogu značiti puno. 
S druge strane i oni su svjesni da je to možda najvažnija utakmica u grupi (možda važnija od one u Beogradu). Poznati su kao neko ko ne bira sredstva, a sigurno će im sudije biti naklonjene (nije ovo neko opravdanje unaprijed, govorim iz iskustva gledanja 3 baraža Portugal - BiH).
A vrlo brzo je i ta uzvratna. Tako da će Srbija odmah znati na čemu je.

Hrvatska - ma njima je svejedno. Ionako su neko ko ne bi protiv ovakvih ekipa trebao ispuštati bodove. Nema se tu šta puno pametovati.

BiH - fin raspored. Drago mi je što dočekujemo i Armence i Grke prvo kući. Lijepo je početi s 2 domaće utakmice, pa onda ići 3. u goste favoritu.
Vjerovatno je njihova prednost što odlično znaju naše ključne igrače. Pjanić (Juventus, prije toga Roma), Džeko (Roma). A Džeko je igrao i kod Mancinija u Cityju. Ima ih tu još nekoliko koji igraju tamo.
S druge strane baš njih dva odlično poznaju njihov stil igre. I ako ko zna kako im nešto napraviti, valjda su to oni. A Prosinečki ih sasvim sigurno dobro poznaje.
No, prvo treba riješiti te 2 utakmice. Ne upisati unaprijed pobjede (da se ne dogodi Sušićev Kipar i slično). A onda Italija dođe kao bonus.
Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Prosinac/Dec.2018 u 20:29

Mogla je BiH bez grka. Nisu se baš usrećili. Žabari će da budu kao osice.

Onako indisponirani biće na sve spremni, ali grci su čudo. Ona njihova antiigra i ono preplitanje po terenu pokazali su da mogu da budu veliki problem. Čak stigoše i do titule na taj način. Za takvu igru protivnik mora da ide i kod psihoanalitičara ne bi li izdržao torturu.

Jedina pozitivna stvar je da su sve ekipe iz regiona stasale i većma će same da odlučuju o svom statusu i kvalifikacijama. Ni jedna neće biti podređena. 

Bolje živeti jedan dan kao lav, nego ceo život kao miš
Na vrh
baho View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Robin sa zlatnim nervima

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Prosinac/Dec.2018 u 21:45
Ma ne volim ih vidjeti na terenu i tu njihov igru... LOL
Što je najgore, znaju otkinuti bod kad ne treba, a nikad nije isključen i go u zadnjoj sekundi.
A imali smo ih u 4 ili 5 kvalifikacija... Ne znam ni sam... Dosta ih nam je... Smile
Samo u zadnje 4 utakmice (kvalifikacije za prošli i ovaj SP) smo odigrali 3 puta neriješeno, 1 ubjedljivo pobijedili (3:1, tako nešto), iako smo sve "zamalo" dobili. Pobijedili smo onda kad smo se i plasirali.
Na vrh
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj MetalikeOperiteKose Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Ožujak/Mar.2019 u 13:03
Počinje.

Grupa C
Severna Irska-Estonija
Holandija-Belorusija

Grupa E
Hrvatska-Azerbejdžan
Slovačka-Mađarska

Grupa G
Austrija-Poljska
Makedonija-Letonija
Izrael-Slovenija

Grupa I
Kazahstan-Škotska
Kipar-San Marino
Belgija-Rusija

Na vrh
baho View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Robin sa zlatnim nervima

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Ožujak/Mar.2019 u 13:26
Oho... da...

A meni djeluju zanimljivo Austrija-Poljska i Belgija-Rusija.
Iako su Belgijanci izraziti favoriti u ovoj drugoj, Rusija je pokazala da nije za baciti.
Vidim da je po kladionicama Austrija blagi favorit, meni se čini da bi tu Poljaci mogli i do pobjede.

Holandija ne bi trebala imati problema s Bjelorusima, kao ni Hrvatska s Azerbejdžanom.
Sj. Irska je valjda dovoljno jaka da pobijedi Estonce kući.
Slovačka i Mađarska bi se mogli nadigravati, ali bi Slovačka trebalo da je bolja.
Makedonija je favorit protiv Latvije.
Od Slovenije ne očekujem bogzna šta u Izraelu, mada ko zna.
Škoti valjda mogu pobijediti Kazahstan u gostima.
Kipar ako izgubi od S. Marina treba prestati igrati lopte. Smile

P.S. Je li to Srbija slobodna 1. kolo? Pošto ne vidim nigdje da je u paru?
Na vrh
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj MetalikeOperiteKose Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Ožujak/Mar.2019 u 16:47
Da, slobodni. Tek u ponedeljak.
Kazahstan vodi 2-0 na poluvremenu Shocked
Na vrh
baho View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Robin sa zlatnim nervima

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Ožujak/Mar.2019 u 18:25
Aha... sad vidim da si gore čak nekad vadio ko kad igra... Ali nisam listao temu...

Sad uđoh u kuću... 3:0 su pobijedili, vidim... Ma neka su, vala... Ako su ih ovi potcijenili, zaslužili su...

Vidim Kipar 2:0. Upravo dali drugi. Valjda je i prvi bio penal. A dobro, tu je realno teško bilo da bude iznenađenja.
Na vrh
Boozywoozy View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
👃🏼klasična seljačina👃🏼

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Ožujak/Mar.2019 u 19:58
Ja nemam SK, kod mene Arene a nista ne prenose. 

Volio bi pogledati Hrvate veceras sa Azerima,ali ne mogu se natjerati da ganjam streaming.

Kipar zabi 5 komada,prvi su u grupi ako im ista znaci Big smile

Taj Kazahstan sam pao na kladzi,odigrao cistu dvicu sa Skote i sisnu ga Smile

Neozbiljne su ove kvalifikacije,testiraju se razni igraci,ne moze covijek vise biti pametan.
Nije siromah onaj koji ima vec onaj koji nema !!!
Na vrh
Danilo-Naissus View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff
Legio VII Claudia Pia Fidelis

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Ožujak/Mar.2019 u 20:44
Generalno, cenim da...

BiH imao grupu po svom ukusu. Grupa sa 4 ili 5 ekipa - nebitno jer bi i ta 5. bila za bolju gol razliku. Od svih "velikih" reprzentacija mislim da Italija najbolje leži BiH. Po meni Bosna je favorit grupe. Nijanse će odlučivati. Sem ako sudije ne pripomognu sa strane azurima.

Crna Gora - nadam se da će biti bolja od Bugarske u oba duela. Česi su mi enigma za kvalifikacije a Englezi bolje igraju kvalifikacije nego takmičenje. Engleska prva. CG treća uz malo sportske sreće u borbi za drgo mesto. Vidjetćemo.

Hrvatska apsolutni favorit grupe. Ako je Srbija uspevala da izađe na kraj sa Velsom, još lakše će svetski vicešampion. Ostali - jači trening. Impresivna gol razlika u najavi.

Slovenija i Makedonija u istoj grupi. Tri izjednačene ekipe iznad njih. Poljaci uvek bolji u kavalifikaciji, a uvek mnogo lošiji na samom takmičenju. Možda šansa za Austriju. Neizvesna grupa.

Srbija. Nisam gledao GER-SRB juče. Selektor isti. Način igre isti. Logika je da nas isti selektor koji nas je "odveo" na SP odvede i na EP. Iste vrline i mane kao pre. Luka jeste osveženje za ekipu ali nama trebaju 11 Luka koji će biti u najboljoj formi, najviše motivisani sa jasnim ciljem. A ne igrači koji igraju radi samoreklame i jer moraju da igraju. Ps.bila je afera ali je zataškana da su ranije igrači uplaćivali da budu u reprzentaciji. Naš fudbal ima kao i mnogi drugi mnogo mračnijih strana. To se ne vidi i nije ni moj posao da to vidim ali su rezultati javni. Sve naš pobede i porazi. Ako se čeka da Srbija ne ode na EP pa da se dovede mnogo stručniji selektor, a više je kandidata sa impresivnom biografijom... i dok se ne promeni koncept igre... vrlo su male šanse da Srbija nadigra Portugal i Ukrajinu i bude među prve dve u grupi. Nadam se da bar Litvaniju možemo da dobijemo a da se ne izblamiramo.

Večeras: domaćini Hrvatska i (Severna) Makedonija lako do pobede. Holandija i Severna Irska isto.
Blaga prednost za Slovake i Izraelce.
Austrija minimum remi ali očekujem pobedu Austrije kod kuće.

Belgija - Rusija, derbi večeri. Iako sam subjektivno uz braću Ruse ipak Belgija bi trebala lagano da dobije kod kuće.

Ažurirao Danilo-Naissus - 21.Ožujak/Mar.2019 u 20:51
Na vrh
baho View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Robin sa zlatnim nervima

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Ožujak/Mar.2019 u 21:04
E ovo je utakmica, Rusi ekspresno izjednačiše... 
Vidjet ćemo šta će biti do kraja... Smile
Žestoka tekma...
Na vrh
Danilo-Naissus View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff
Legio VII Claudia Pia Fidelis

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Ožujak/Mar.2019 u 21:17
Inače, voleo bih da vidim računicu da se Kazahstan takmiči u UEFA takmičenju umesto da dominira u Aziji i razbija komšije.    

Ok ako se zapadni deo Kazahstana navodno nalazi u Evropi, onda je vrh Elbrus najviši vrh Evrope.

Inače, razbili su Škote, po kvalitetu su ipak više za UEFA-u a geografski manje bitno.
Kipar demolirao San Marino. Respekt.    
Na vrh
baho View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Robin sa zlatnim nervima

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Ožujak/Mar.2019 u 21:17
Buzi, Hrvatska ti je kod nas na novaBH, nije na SK. Imaš li njih?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 11>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,078 sekundi.