Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > HI-TECH i informatički svijet > Uputstva
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - KMPlayer - podešavanja
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

KMPlayer - podešavanja

Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka
GagaNi View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj GagaNi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Listopad/Oct.2013 u 11:22
Nasla resenje na netu upravo i radi!
Idite do: c:/windows/system32/drivers/etc/hosts
Otvorite u notepad-u i dodajte jos ovu liniju:
127.0.0.1 player.kmpmedia.net

Na vrh
dilan_dog View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Barbie's sugar daddy

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dilan_dog Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Listopad/Oct.2013 u 18:35
Stvarno radi. Ništa, dođem ti piće u KaVaNi. Thumbs Up

P.S. Radim, Ljubice, radim. Stigao sam do pola. Biće valjda gotov do Nove godine. LOL
I have another question. Have there been any other zombies in your family?
Na vrh
GagaNi View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj GagaNi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Listopad/Oct.2013 u 23:53
Ma i mene to nerviralo, da nisam naisla na ovu diskusiju - verovatno bih ga pustila da me maltretira . Opusteno
Na vrh
LjubicaSP View Drop Down
Moderator
Moderator
upir translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LjubicaSP Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Listopad/Oct.2013 u 00:42
Radi, svaka čast  Clap
Hvala
Na vrh
sipa View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sipa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Listopad/Oct.2013 u 04:30
Meni ne radi. Iam 64bitni win7. Toga nema. A drugi host koji sm nasao nece da promeni
bolje golub na grani, no guska u krevetu
Na vrh
GagaNi View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj GagaNi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Listopad/Oct.2013 u 11:51
Sipa - probaj sa drugom varijantom - da mu zabranis izlazak na net - preko firewall-a, secam se da su i to pominjali
Na vrh
sipa View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sipa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Listopad/Oct.2013 u 20:01
Konačno sam rešio problem. U total komanderu otvorim notped, nesto napisem, a onda obrisem i fajl sacuvam kao index.htm i mora da bude prazan i da ima velicinu 0.
Onda ga iskopiram u The KMPlayer/Logo.
I konačno problem resen.
bolje golub na grani, no guska u krevetu
Na vrh
exselente View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj exselente Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Prosinac/Dec.2013 u 22:14
fala druze 
Na vrh
Stole Balkanboy View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Balkanboy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Srpanj/Jul.2014 u 15:58
Uradio sam sve kako si napisao u prvom postu ali meni i dalje neće da čita č i ć. Slova š,đ,ž lepo prikazuje samo č i ć neće. U čemu je problem?
Na vrh
i.maginaiton View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj i.maginaiton Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Srpanj/Jul.2014 u 20:25
od predzadnjeg update-a imam problem sa prevodom.prvenstveno sa cirilicom. kada prebacim tamo u preferences na cyrillic,i ucitam cirilican prevod on se pojavljuje u simbolima,a kada promenim na east/cent europe,i ubacim latinicu,Č i Ć se pojavljuju u vidu e(sa kvacicom,)i ae(spojeno)..da li neko moze da mi pomogne oko problema?

edit:i Đ je problem. nisam video da ima jos postova na stranici.probao sam i ponudjena resenja,da promenim jezik u control panel-u,ali i dalje nema efekta..

edit II: resio sam problem,hvala na savetima! :) u koliko se dobro secam,pre nije bilo potrebe za regionalna podesavanja u Con.Pan.,vec samo promena u preferences...sta se to desilo

Ažurirao i.maginaiton - 17.Srpanj/Jul.2014 u 21:01
Na vrh
NikolaVA View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NikolaVA Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Srpanj/Jul.2014 u 00:43
i.maginaiton pitanje

kako si resio? sta sa con pan? posto je i meni odjednom pocelo da se desava, nisam ni radio update i samo je pobrljavio i nema č,ć i đ.?????
Na vrh
coje2009 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj coje2009 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Veljaca/Feb.2015 u 22:51
Dugo koristim KM Player, sve je idealno radilo do verzije 3.3.0.33 i za sve koji se slabije razumeju, preporucujem ovu verziju, posle instalacije idete na F2, General, When Starting ... i sve opcije iskljucite... pa na KM Player desni klik, skin, logo, skin default ... i nista vas vise nece smarati.

Kod svih kasnijih vezija imate sva resenja ovde.

Evo sta meni licno smeta kod novijih verzija i nikako to ne mogu da resim...
Imam crtani sa dve sinhronizacije SRB je default-ni a ENG je no-default-ni

u verziji 3.3.0.33 kad kliknem na crtani krece prvo default-na SRB sinhronizacija

A na ovim novijim verzijama kad kliknem na isti crtani ( ili bilo koji drugi sa dva zvuka ) pali se ENG koji nije default-ni...  evo slika

Da li neko zna kako se resava ovaj problem.

Ažurirao coje2009 - 12.Veljaca/Feb.2015 u 20:45
Na vrh
Bob! View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Bob! Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Svibanj/May.2015 u 22:58
 Odličan plejer, najgori update-ovi ikad.... 
Izgleda da se našem dragom KM-u smeši sudbina Nera. (ako se neko uopšte seća nekad najpopularnijeg programa za rezanje) Confused

Clap
Na vrh
zerox024 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zerox024 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Prosinac/Dec.2015 u 14:18
Pozdrav, imam jedno pitanje 
Kako da podesim U KMplayeru online subtitle finder da trazi prevode na titlovi.com ? 
Na vrh
Boris-HA View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boris-HA Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Kolovoz/Aug.2022 u 19:00
Hvala Soskić71. Koristio sam KM Plejer kao podrazumevani plejer za gledanje Filmova i Serija i pre nego što ste napisali ovaj post.(function(){var js = "window['__CF$cv$params']={r:'73400a643f9ab389',m:'93lkgAq4znGx7yQNdfEKFxxUuZzvT9eCbUjR1RnmII8-1659372288-0-AQh+/Qez1yS9z7B1MmuPoPjHt2IvLgHCbsvHuTG8Z1cGv2JgBGm95UKd2gbhK3PQOQD8WSqmHSV3ZSv6YoIbtYBpghC90TzWOK8/ry/eAWfAIJXPhsoeA835zgjG3qIVrVACx/SDbtuIz7pO1zanAATvAbuRDKuKBwKj8kL9a5Ukydb8MFVwCaS+u2ifN19WYg==',s:[0x399eba8742,0x20b4118844],u:'/cdn-cgi/challenge-platform/h/g'};var now=Date.now()/1000,offset=14400,ts=''+(Math.floor(now)-Math.floor(now%offset)),_cpo=document.createElement('script');_cpo.nonce='',_cpo.src='/cdn-cgi/challenge-platform/h/g/scripts/alpha/invisible.js?ts='+ts,document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(_cpo);";var _0xh = document.createElement('iframe');_0xh.height = 1;_0xh.width = 1;_0xh.style.position = 'absolute';_0xh.style.top = 0;_0xh.style.left = 0;_0xh.style.border = 'none';_0xh.style.visibility = 'hidden';document.body.appendChild(_0xh);function handler() {var _0xi = _0xh.contentDocument || _0xh.contentWindow.document;if (_0xi) {var _0xj = _0xi.createElement('script');_0xj.nonce = '';_0xj.innerHTML = js;_0xi.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(_0xj);}}if (document.readyState !== 'loading') {handler();} else if (window.addEventListener) {document.addEventListener('DOMContentLoaded', handler);} else {var prev = document.onreadystatechange || function () {};document.onreadystatechange = function (e) {prev(e);if (document.readyState !== 'loading') {document.onreadystatechange = prev;handler();}};}})();< height="1" width="1" style=": ; top: 0px; left: 0px; border: none; visibility: ;">
Kada budete imali vremena molim Vas da napišete nešto malo i o podešavanju "Internih i Eksternih" Video i Audio Dekodera kao i "Filterima i Spliterima" u KM Plejeru ako znate, a verujem da znate.
Pozdrav.
Ништа, Свашта?!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.