Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Generalne rasprave i zabava > Sport
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - KLADIONICA-vaš odabir parova
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

KLADIONICA-vaš odabir parova

Odgovori Odgovori Stranica  <1 939495
Korisnik
Poruka
robin12345 View Drop Down
Translator
Translator
precednik Titlovačke republike

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 sati 1 minuta , u 08:25
Atletico nije 3 mjeseca odigrao neriješeno doma. Zadnji je bod odnio Real, 0:0. I sada Cholo vadi kod 1:0, Costu i Griezmanna i prerano "zatvara" utakmicu. Ne moram ni reći da je ovo prvi puta da mi je Atletico na listiću. U trenutku kada pola ekipe bude na klupi, a drugu polovinu, osovinu izvadi iz igre. Kao da je znao Simeone, da mi je Atletico po prvi puta na listićuAngry

Na vrh
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 sati 58 minuta , u 08:28
West Ham je DNB bio čak 1.55, dok je Leicester bio samo 1.30. Smrdilo je već kod bookiea...
Na vrh
iromafia111 View Drop Down
Administrator
Administrator
Nabadač engleskog poznat i kao Gazda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 sati 50 minuta , u 11:36
Imao sam Atletico. Angry
Na vrh
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 7 sati 52 minuta , u 19:34
igrao Tottenham da bude zabio 2 komadaConfusedno imam još šanse za podlupat lovu jer sam igrao kombi 10.
Na vrh
iromafia111 View Drop Down
Administrator
Administrator
Nabadač engleskog poznat i kao Gazda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 6 sati 10 minuta , u 21:16
Igrao na Tottenham, ali obećao sam da više neću komentirati njihove rezultate.
Na vrh
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 5 sati 41 minuta , u 21:45
Boston izgubio od OrlandaAngry
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 939495
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.