Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > HI-TECH i informatički svijet > Hardware
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kineski mobiteli
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

Kineski mobiteli

Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
D&M View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj D&M Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Sijecanj/Jan.2017 u 23:01
Osobno sam kupovao nekoliko kineskih mobitela. Izbjegavati pod svaku cijenu.

Iznimka su Xiaomi mobiteli, oni su ok. Sve ostalo = a-a.
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Sijecanj/Jan.2017 u 23:07
ima više kineza koji su klasa, ti fino napiši koje si kupio i zašto ti nevaljajuWink vjerovatno one baš najjeftinije.
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Sijecanj/Jan.2017 u 21:44
danas smo udomili i jedan mi5Smile
Na vrh
iromafia111 View Drop Down
Administrator
Administrator
Nabadač engleskog poznat i kao Gazda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Sijecanj/Jan.2017 u 22:15
Kakvi dobročinitelji. Clap

LOLLOLLOL
Na vrh
dorucak View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dorucak Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Lipanj/Jun.2017 u 13:37
Ja imam ovaj Xiaomi i super sam zadaovoljan. Mislim da ce mi i sljedeci mob biti kineski: LINK

Ažurirao dorucak - 19.Lipanj/Jun.2017 u 13:38
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Lipanj/Jun.2017 u 13:44
fin je mob mi 5, nećeš požalitiSmile
Na vrh
iromafia111 View Drop Down
Administrator
Administrator
Nabadač engleskog poznat i kao Gazda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Lipanj/Jun.2017 u 22:56
Opa, petica! Dobar izbor. Clap

Mislim da su samo spominjali da nije otporan na savijanje kao neki drugi modeli, ali to nije problem ako se s mobitelom ne divlja. Spominjem to zato jer ovdje ima škvadre koja bez problema slomi nakovanj, pa kako onda ne bi mobitel. LOL
Na vrh
AcaNDr View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
tranceXplosion

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AcaNDr Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Lipanj/Jun.2017 u 12:35
Kad smo kod kineza, supruga i ja imamo 2 mala LOL p9 lite i p10 LOL  Bas ih volimo LOL
I don't try to be someone I'm not - I've always followed my heart and trance has always been my main sound.

- Armin van Buuren

Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Lipanj/Jun.2017 u 12:40
Fina ste im imena daliLOLLOLLOL
Na vrh
AcaNDr View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
tranceXplosion

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AcaNDr Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Lipanj/Jun.2017 u 12:45
Tako se lakse odazivaju :D
I don't try to be someone I'm not - I've always followed my heart and trance has always been my main sound.

- Armin van Buuren

Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Lipanj/Jun.2017 u 12:48
moj se zove BatmanLOLLOL
Na vrh
sinna View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sinna Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Lipanj/Jun.2017 u 15:16
Kupio prije pola godine za sina "Xiaomi 4c",a ženi "PPTV King 7",čisti kinezi,a oni sada bez njih ko ludi,na stranici Banggood i dostava dosta brza i sigurna i to besplatna za HR,platio samo tracking broj.Preporučam svakom već gore nabrojane marke mobitela (naravno kineskih) ne kupovati kopije poznatih kao što reče mafijozo111.Samo paziti da su preko 120 dolara i nemaš brige,a i godinu da ti traju isplatio se sam sebi i od sebe.Topla preporuka za sve koji nisu snobovi i đikani.
Everything is a Joke !
Na vrh
dorucak View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dorucak Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Lipanj/Jun.2017 u 11:15
Originalno postovano od strane iromafia111 iromafia111 napisao:

Opa, petica! Dobar izbor. Clap

Mislim da su samo spominjali da nije otporan na savijanje kao neki drugi modeli, ali to nije problem ako se s mobitelom ne divlja. Spominjem to zato jer ovdje ima škvadre koja bez problema slomi nakovanj, pa kako onda ne bi mobitel. LOL

Meni niti jedan mobitel nikad nije pao niti se fizički oštetio, pa se nadam da neće ni ovaj :)
Evo ima ga ovdje po dosta niskoj cijeni, možad ga uzmem prije nego sam mislio :) https://www.jeftinije.hr/Proizvod/6453609

Ažurirao dorucak - 27.Lipanj/Jun.2017 u 11:15
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Lipanj/Jun.2017 u 11:28
Dok uzmeš vici da ti pojasnimo kako da dobiješ odmah android7  na global stable miuiLOL
Na vrh
dorucak View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dorucak Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Srpanj/Jul.2017 u 13:12
Pa ima update na njemu, 7.0 Global 7.6.29, ne vidim nikakvih problema pa mora da je stabilan :)
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Srpanj/Jul.2017 u 13:28
fuj, imaš betu goreLOL 
Na vrh
dorucak View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dorucak Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Srpanj/Jul.2017 u 13:42
Originalno postovano od strane cersei cersei napisao:

fuj, imaš betu goreLOL 

Ne znam šta je, skoro svaki petak dođe neki update, ali sve radi kako treba, nemam problema :)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,258 sekundi.