Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Generalne rasprave i zabava > Spam, spam i samo spam
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kako znati da je svrsila?
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

kako znati da je svrsila?

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
alma84 View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj alma84 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: kako znati da je svrsila?
    Objavljeno: 13.Srpanj/Jul.2008 u 20:39
evo ljudi par natuknica...

Naučite prepoznati neoliko pouzdanih znakova orgazma kod žena, koji će raspršiti vaše sumnje o tome da li ste je doista zadovoljili.

Ako se može vjerovati različitim istraživanjima, čak 70 posto žena bar jednom u životu glumi orgazam. Obično postoje dva razloga. Prvi je taj da je vaša partnerica svjesna da joj ovoga puta neće doći, a vi se tako jako trudite da joj dođe, i time još prudužujete seks. A druga mogućnost je ta da vas želi poštediti razočaranja što je niste zadovoljili.

Iako se čini da je orgazam prilično lako odglumiti, sljedeći vam znaci mogu dovoljno uvjerljivo reći da li joj je došlo.

1. Uvlačenje glavice klitorisa

Da, dobro ste pročitali. Glavica klitorisa se neposredno prije orgazma sakrije iza okolne kožice. Kada se to dogodi, na pravom ste putu i nemojte nikako odustati. Ne samo da je to uvlačenje vidljivo, nego ga možete i opipati, pa neka vas ne brinu tamna mjesta. Najbolje je dakle da se u približavanju vrhunca namjestite u takav položaj da možete trljati njen klitoris. Tako ćete joj pružati dodatni užitak i ujedno ćete znati da li joj doista dolazi.

2. Ubrzano disanje i ubrzani otkucaji srca

Budite pozorni na brzinu njenog disanja i srčanih otkucaja. Ako se niti prije »orgazma« ne promijene, prilično je vjerojatno da je orgazam lažan. Neposredno prije orgazma se naime otkucaji srca žene snažno ubrzaju, a disanje je sve ubrzanije i dublje, a njeno tijelo preplavljuju spontane kretnje koje imaju drugačiju snagu, liniju i ritam nego tijekom cjelokupnog seksa.

3. Proširene zjenice

Pri prepoznavanju tog znaka u mraku bismo mogli imati poteškoće. A ako su svjetla upaljena, zamolite je da vas pogleda u oči kada joj dolazi (koja li bi se samo mogla oduprijeti toj romantičnoj molbi?). Ako istinski doživljava orgazam, njene će se zjenice tijekom orgazma povećati.

4. Crvene usne

Pitate se: koje usne? Odgovor je: oboje. Usne na licu i vaginalne usne naime tijekom orgazma lagano nabreknu i pocrvene. Bar jedne od njih ćete tijekom njenog orgazma moći promatrati.

5. Vaginalni grč mišića

Zasigurno najpouzdaniji indikator, jer ga je gotovo nemoguće odglumiti. Tijekom orgazma žena doživi od 3 do 10 vaginalnih grčeva mišića, pri čemu je prvih nekoliko najsnažnijih. Ti grčevi stisnu vaš penis tako, da ih teško možete ne zamijetiti.

6. Nenadano znojenje

Kada osjetite da se vaša draga nenadano počela znojiti, na vrlo dobrom je putu do orgazma. Njeno je tijelo je naime neposredno prije orgazma snažno napeto i također svi mišići obavljaju crnački posao. Kada se oboje znojni umirite ležeći nakon slatkog vrhunca, mirne savjesti možete odbaciti svaku misao o glumljenom orgazmu. Ukoliko utvrdite da vaša ljubljena glumi orgazam, svakako je vrijeme za razgovor, obilje iskrenosti i razumijevanja i zajedničkog truda za istinsko zadovoljenje želja i potreba svakog od vas.

izvor sexation.hr

ne znam kako vi, i vase partnerice, ali ja definitivno ne trebam to skrivati...i moj decko hvala bogu uvijek zna....sto tjelesno sto vucno Tongue

muški imaju onu stvar viška, a one dvije manjka :D
Na vrh
darije View Drop Down
Administrator
Administrator
Infernal Affairs

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj darije Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Srpanj/Jul.2008 u 02:24
alma ljubavi, svaka ti čast Clap

Ja sam bogami trebao hvatati "beleške" proteklih par dana, bilo bi podosta štiva LOL.....

Takođe, preporuka Eddie Murphy: RAW....onaj deo kad priča o muško ženskim odnosima.....
Na vrh
alma84 View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj alma84 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Srpanj/Jul.2008 u 14:27
raw???..hmmm ne znam dal sam ga gledala...

darije duso nema na cemu...
vjerovali il ne ali postoji mnogo pripadnika muskog spola koji jednostavno ne znaju kad je zenska svrsila (gluma il ne?)..iskreno, dosta prijatelja me pita za to....
Na vrh
darije View Drop Down
Administrator
Administrator
Infernal Affairs

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj darije Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Srpanj/Jul.2008 u 16:43
Ljubavi, obavezno pogledaj RAW, svašta se može čuti...
No, u vezi ženskog svršavanja: ja bih to okarakterisao da se pre može osetiti, nego videti... Jer oči neki put znaju da prevare....
Na vrh
iromafia111 View Drop Down
Administrator
Administrator
Nabadač engleskog poznat i kao Gazda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Srpanj/Jul.2008 u 19:40
Stvar je prejednostavna. Ako kaže "Mmmmm... jesi li spreman za repete?", znači da si uspio. Ako počne sa migrenama, ranim ustajanjem i sličnim spikama... nisi baš neki posao obavio.
Na vrh
Dr Dragan View Drop Down
Moderator
Moderator
Доца

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dr Dragan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Srpanj/Jul.2008 u 19:57
Originalno postovano od strane iromafia111 iromafia111 piše:

.. Ako počne sa migrenama, ranim ustajanjem i sličnim spikama... nisi baš neki posao obavio.

Potpisujem.Takve mi najvise dolaze u ordinaciju
Na vrh
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Srpanj/Jul.2008 u 20:10
Dobro je dok ti takve ne počnu izlaziti iz ordinacije. LOL
Na vrh
dejan-sl View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of

deky

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dejan-sl Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Srpanj/Jul.2008 u 21:09

3. Proširene zjenice

Pri prepoznavanju tog znaka u mraku bismo mogli imati poteškoće. A ako su svjetla upaljena, zamolite je da vas pogleda u oči kada joj dolazi (koja li bi se samo mogla oduprijeti toj romantičnoj molbi?). Ako istinski doživljava orgazam, njene će se zjenice tijekom orgazma povećati.

a zato uvijek moje djevojke sutradan zavrse kod očnog....sad su meni neke stvari jasne.... :)

Ažurirao dejan-sl - 18.Srpanj/Jul.2008 u 21:09
HAJDUK zivi vjecno,Bog i nitko vise!!!!
Na vrh
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Srpanj/Jul.2008 u 21:16
Originalno postovano od strane dejan-sl dejan-sl piše:

a zato uvijek moje djevojke sutradan zavrse kod očnog....sad su meni neke stvari jasne.... :)

Sigurno dobivaš postotak od lokalnog optičara. Priznaj. LOL
Na vrh
BELI View Drop Down
Uploader
Uploader
OZNA SVE DOZNA

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj BELI Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Srpanj/Jul.2008 u 12:06
Citiraj

5. Vaginalni grč mišića

Zasigurno najpouzdaniji indikator, jer ga je gotovo nemoguće odglumiti. Tijekom orgazma žena doživi od 3 do 10 vaginalnih grčeva mišića, pri čemu je prvih nekoliko najsnažnijih. Ti grčevi stisnu vaš penis tako, da ih teško možete ne zamijetiti.

Apsolutno tacno.... nemojte da vam kita ostane unutra... Imao sam takvih utisaka, da ce mi ostati u njoj....
"All truth passes through three stages. First, it is ridiculed. Second, it is violently opposed. Third, it is accepted as being self-evident."

Schopenhauer
Na vrh
bArCaFaN View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of

FoLLoW tHe leAdeR

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bArCaFaN Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Srpanj/Jul.2008 u 13:33
Sram vas bilo!!! LOL
deUs eSt hOMo
Na vrh
BELI View Drop Down
Uploader
Uploader
OZNA SVE DOZNA

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj BELI Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Srpanj/Jul.2008 u 13:37
Originalno postovano od strane bArCaFaN bArCaFaN piše:

Sram vas bilo!!! LOL

Cega?

A da, nas donose rode....
"All truth passes through three stages. First, it is ridiculed. Second, it is violently opposed. Third, it is accepted as being self-evident."

Schopenhauer
Na vrh
bArCaFaN View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of

FoLLoW tHe leAdeR

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bArCaFaN Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Srpanj/Jul.2008 u 14:31
Sala-mala, samo vi udrite...Wink
deUs eSt hOMo
Na vrh
alma84 View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj alma84 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Srpanj/Jul.2008 u 22:40
grc je definitivino najbolji znak...

necu nista reci samo cu se nasmijati...haha

orgazam je najbolji feeling koji moze netko (a netko i ne, na zalost) osjetit....
and i'm geting a lots of it................................
Na vrh
dejan-sl View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of

deky

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dejan-sl Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Srpanj/Jul.2008 u 02:17
zato uvijek dobro navuci najlonke na miska i nema grede.....sklizne samo tako i nema brige da ce otici na pola..... :D
ovaj zna :)
Na vrh
alma84 View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj alma84 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Srpanj/Jul.2008 u 12:11
molim te kompa ne spominji miska...
imala sam 'udar' s tim imenom..naime, cekala sam kolegu da dode po mene nakon sto sam iznajmila auto van ureda, i sjedim ja, pijem kavicu, kad cujem iza sebe muski glas koji 'lagano' povikuje 'misko, misko!'...
osim sto mi je kava skoro izletila iz usta, okrenem se ja, kad ono lik (ceh ili slovak neki ku**c tome slican)zove sina malog koji (pazi ovo) gol trci po terasi birca!..eh tek tada sam imala problema sa kasljem jer mi je kava skliznula u krivi kanal...
dobrih 5 min sam dolazila k sebi...
i sad se smijem kad se sjetim...haha
Na vrh
dejan-sl View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of

deky

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dejan-sl Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Srpanj/Jul.2008 u 21:20
hihi
Na vrh
Lepi Cika View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Lepi Cika Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Kolovoz/Aug.2008 u 13:29
kak vi cure znate kad je svršio il da možda ne glumi orgazam? Embarrassed
Na vrh
alma84 View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj alma84 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Kolovoz/Aug.2008 u 13:46
lol..
kao znam ja il druge?...
ja znam...ooo jako dobro znam...
Na vrh
Lepi Cika View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Lepi Cika Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Kolovoz/Aug.2008 u 14:47
pogledaš mu u zjenice? LOL
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.