Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Justice League (2017)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Justice League (2017)

Justice League

Justice League (2017)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

LIGA PRAVDE

Godina:

2017

Žanr:

akcija, fantazija, znanstvena fantastika, avantura

Trajanje:

120 min

Režija:

Zack Snyder

Scenarij:

Bob Kane
, Chris Terrio
, Bill Finger
, Jack Kirby
, William Moulton Marston
, Joe Shuster
, Jerry Siegel
, Zack Snyder
, Joss Whedon
, Gardner Fox

Glavne uloge:

Diane Lane
  >  Martha Kent
Ben Affleck
  >  Batman
Ben Affleck
  >  Bruce Wayne
Jeremy Irons
  >  Alfred
Billy Crudup
  >  Henry Allen
Ciarán Hinds
  >  Steppenwolf
Connie Nielsen
  >  Queen Hippolyta
Amy Adams
  >  Lois Lane
Henry Cavill
  >  Clark Kent
Henry Cavill
  >  Superman
Jason Momoa
  >  Aquaman
Jason Momoa
  >  Arthur Curry
Joe Morton
  >  Silas Stone
J.K. Simmons
  >  Commissioner Gordon
Amber Heard
  >  Mera
Gal Gadot
  >  Diana Prince
Gal Gadot
  >  Wonder Woman
Lisa Loven Kongsli
  >  Menalippe
Ezra Miller
  >  Barry Allen
Ezra Miller
  >  The Flash
Samantha Win
  >  Euboea
Ray Fisher
  >  Cyborg
Ray Fisher
  >  Victor Stone
Kiersey Clemons
  >  Iris West
Daniel Stisen
  >  Ancient Warrior

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
Vvesko View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Vvesko Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Justice League (2017)
    Objavljeno: 24.Kolovoz/Aug.2016 u 14:07

Justice League (2017)

Režija: Zack Snyder
Scenarij: Bill Finger, Chris Terrio, Jerry Siegel
Žanr: Avantura, Akcija, Fantazija
Jezik: Engleski
Država: SAD

Premijera: Decembar 2017

Uloge:
Gal Gadot, Ben Affleck, Henry Cavill, Jason Momoa, Jared Leto, Amber Heard, Amy Adams, Jesse Eisenberg, J.K. Simmons, Jeremy Irons, Willem Dafoe… 

Nakon što je ponovo počeo da veruje u ljudskost i nakon Supermanovog nesebičnog čina, Bruce Wayne angažuje svog novostečenog saveznika, Dianu Prince, da se zajedno suoče sa još većim neprijateljem …
izvor:filmonizirani

Ažurirao Vvesko - 24.Kolovoz/Aug.2016 u 14:09

Na vrh
noxovac93 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj noxovac93 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Studeni/Nov.2017 u 01:08
veoma debilna recenzija...
Na vrh
IgaBiva View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj IgaBiva Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Studeni/Nov.2017 u 08:11
A po čemu dragi moj Noxovac ti to zaključuješ? Ili pišeš onako, napamet...
Na vrh
osman2510 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Kukuruz kokičar iliti Deadpools Ass

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj osman2510 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Studeni/Nov.2017 u 10:25
Iskreno i ja nemam blage šta je pisac ovde hteo reći, posebno ovo s košarkom. doduše odavno ne pratim sport uopšte, ali pitam se je li ovaj i gledao ovaj film. kako god, ovo su u biti sve dečiji filmovi i kako moj drug zna reći, a njemu se kao i ni meni nikako ne sviđaju, ali takođe kaže da žali da nije klinac u ovom vremenu, jer nekada nije bilo ovako nabrijani i superherojski filmova sa super efektima, a čitao je kao klinac stripove, i kaže da bi mu onda bili pravo kul doduše, ja pogledam sve te DC i MARVELE, jer imam 3D TV pa je zanimljivo pogledati te super efekte, a od plota ionako puno ne očekujem.
Na vrh
HansGrace View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj HansGrace Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Studeni/Nov.2017 u 12:53
Kao velikom fanu stripa, meni je recenzija pretjerano negativna. U startu, povlacim neku paralelu sa Thor: Ragnarok i odmah cu reci da je ovaj film - dva puta bolji. Opet, lične percepcije. Osvrt na nedorecenost karaktera, da li je to trebalo da se snime dva filma o Cyborgu, tri o Flashu ili Aquaman, pa tek onda da ide JL? Apsolutno ne. Pogledao sam gotovo sve dugometrazne verzije DC Univerzuma, a od WB studija, te što vidim tamo, vidio sam i u filmu. Ovaj film nije "dužan" da upozna gledaoca ko je Aquaman, kako se desila eksplozija koja je stvorila Cyborga ili nesto trece. Sta tek da smo vidjeli Green Lanterna ili Constantina? Isto tako, rijetko koji film bih gledao dva puta u bioskopu, ovaj svakako da. Moj najveći minus, film traje prekratko. Za moj ukus sve ispod 2h30m, a "herojsko", nema smisla.

Ažurirao HansGrace - 20.Studeni/Nov.2017 u 12:57
Na vrh
noxovac93 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj noxovac93 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Studeni/Nov.2017 u 15:22
veze ovo nema sa recenzijom, ovo je napisano eto cisto da bi nesto bilo napisano, nista ne pisem napamet jer znam mnogo pa nema potrebe, sve sto ti nije jasno javi se da ti pojasnim.
Na vrh
IgaBiva View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj IgaBiva Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Studeni/Nov.2017 u 15:34
Noxovac, dizem ruke od rasprave Sa tobom. Ako vec kazes da mnogo znas... Ugledaj se na HansGrace kad imas suprotno misljenje od nekoga. Zbogom.
Na vrh
arzak View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj arzak Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Studeni/Nov.2017 u 20:43
Originalno postovano od strane noxovac93 noxovac93 piše:

veze ovo nema sa recenzijom, ovo je napisano eto cisto da bi nesto bilo napisano, nista ne pisem napamet jer znam mnogo pa nema potrebe, sve sto ti nije jasno javi se da ti pojasnim.
Npisi neku recenziju kad znas toliko. Rado cu je procitati. IgaBiva  iznosi svoje misljenje i ja to postujem. 
Na vrh
Platan View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Platan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Studeni/Nov.2017 u 21:39
Originalno postovano od strane noxovac93 noxovac93 piše:

Pravo da ti kažem, meni je ovaj tvoj komentar veoma debilan.
Na vrh
syn View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj syn Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Studeni/Nov.2017 u 23:12
Poprilicno stura recenzija.

Nema detalja oko specijalnih efekata, glume, scenarija, zapleta - trajanja. Samoj recenzija fali struktura. Sve je "ispljuvano" veoma tanko i izneseno neko povrsno licno misljenje koje mi vise detalja kazuje o recenzentu nego o filmu.

To je to - srecno na sledecoj.
https://www.youtube.com/watch?v=S6vTI5g198E

Na vrh
e8-jelena-bozic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj e8-jelena-bozic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Studeni/Nov.2017 u 12:43
Dobar je film,gledala sam ga juce u bioskopu.Mnogo bolji od Betmena protiv Supermena.
Na vrh
filip-risteski View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj filip-risteski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Studeni/Nov.2017 u 22:10
Nope, no bias here at all...
Na vrh
alexn96 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj alexn96 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Studeni/Nov.2017 u 13:58
Sto vise citam ovakve negativne kritike vise verujem da ce film biti dobar (nisam ga jos pogledao). Neverovatno kakva se hajka vodi protiv DC-a a sa druge strane se velica Marvel za svaku glupost koju snime. Ja cak i nisam neko koga ovakvi filmovi generalno interesuju ali mi je zao kada vidim cime se sve produkcijske kuce sluze. Zaista ne zelim da zivim u svetu u kojem jedan Thor 3 ima 8.2 na imdb i preko 90% na rt.
Na vrh
Sara Ryder View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Sara Ryder Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Studeni/Nov.2017 u 21:15
Mogu da se slozim sa ovima sto je HansGrace napisao. I da dodam da se pojavila neprirodna formulacija da je film koji zaradi vise novca zapravo bolji film. Muka mi je od toga.

Uzivam i u MCU i DC filmovima. Ali ako vec moram nesto da izdvojim, to je da mi DC vise prija. MCU nekako previse pokusava da bude light. Usiljen humor, narocito u poslednjem Thoru. Nasuprot tome, DC je previse dark za moj ukus, ali sve u svemu vise realisticniji sa ljudske strane. Pazljiviji i vise posveceniji likovima. Kad se podvuce crta, Thor me je zabavio da JL mi je bila napetija, i neke scene ce mi ostati urezane dok sam Thora gotovo i zaboravio.
Na vrh
arzak View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj arzak Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Studeni/Nov.2017 u 07:59
Originalno postovano od strane alexn96 alexn96 piše:

Sto vise citam ovakve negativne kritike vise verujem da ce film biti dobar (nisam ga jos pogledao). Neverovatno kakva se hajka vodi protiv DC-a a sa druge strane se velica Marvel za svaku glupost koju snime. Ja cak i nisam neko koga ovakvi filmovi generalno interesuju ali mi je zao kada vidim cime se sve produkcijske kuce sluze. Zaista ne zelim da zivim u svetu u kojem jedan Thor 3 ima 8.2 na imdb i preko 90% na rt.

Samo opusteno...zivi i dalje... Thor nije razlog da ne zivis Smile  To su filmovi koji sluze da odmoris mozak i nista vise. 
Na vrh
alexn96 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj alexn96 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Studeni/Nov.2017 u 01:51
Originalno postovano od strane arzak arzak piše:

Originalno postovano od strane alexn96 alexn96 piše:

Samo opusteno...zivi i dalje... Thor nije razlog da ne zivis Smile  To su filmovi koji sluze da odmoris mozak i nista vise. 

Ma hocu hahah. Nemam ja zapravo nista protiv Tora 3 samo me pomalo zivcira sto takve filmove preterano nahvale. A filmovi sa superjunacima bi mogli da budu vise od filmova za odmaranje mozga sto je recimo BvS dokazao. Ali avaj!
Na vrh
sinna View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sinna Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Studeni/Nov.2017 u 20:18
Upravo odgledao,napokon, i došao s kino projekcije JL-a.Film je odličan i sritan san ka malo dite koje je pojelo jednu veliku čokoladu sa svim što se može u čoksu ubaciti,eto tako se osjećam i još sam pod dojmom filma.Pročitao sam uglavnom sve ove vaše komentare sa sajta o filmu i s nekima se slažem u potpunosti i mogao bih da ih citiram ali nema potrebe za tim,već je znači napisano.Film je pokazao sve što takva vrsta filma i serijala o super herojima triba da prikaže,radnja je odlična i dobro odrađen scenarij.Za neke konzumere filmova ovo je nešto što nije moguće u raznim fazama filma kao takvog ali sjetimo se da su čak i c/b i nijemi filmovi imali fantastične radnje i likove a kamoli likovi i ideje koje se prenašaju sa strip predloška.Tko kaže da to i to nije moguće i da je to neizvodivo,pa ovo su filmovi o super junacima i super zločincima,prema tome sve je dozvoljeno.Neka to shvate kao onu poslovicu u ljubavi i ratu i ratu sve je dozvoljeno a nama ljubiteljima super heroja i stripova ne smeta ništa što je fizikom ili kemijom ili biologijom nemoguće,dapače nama fanovima to je sve fantastično i predivno.Pa prije nego sam i počeo čitati slova (Btw,naučio čitati preko stripova) ja sam tamanio stripove i domaće i strane i svakakve,zato nije u redu pljuvati po filmu zato što meci ne mogu Supermenu ništa.Slažem se s jednim forumašom izričito za ovaj film da je kratak i da je trebao trajati minimalno 160 min ali kako sam pročitao veliki studio WB je ograničio minutažu filma na točno 120 minuta i zato je to tako,međutim snimljeno je duže od naređenih 120 min i nadam se da će izaći na BD verzijama,valjda znaju u WB-u što rade,sve za lovu.Dakle da rezimiram film je filmčina i to je to od mene.Hvala na pažnji.
Everything is a joke !
Na vrh
noxovac93 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj noxovac93 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Studeni/Nov.2017 u 21:23

Pa kad imas ljude u vrhu WB-a kojima je prethodni posao bio menadzer tematskog parka, pa veze nemaju o filmovima ali je njihova zadnja, pa dodju i kazu ovaj film mora biti kraci od 2 sata, moramo sto vise ekrana da zauzmemo sto vise para da uzmemo. Kad uniste viziju Snajdera i skrajnu ga a on pravi ovaj univerzum od 2013 i ovo je trebao biti vrhunac trilogije, kraj putovanja Supermenovog lika i pocetak univerzuma, dovedu vidona koji veze nema i naprave marvelov film sa DC likovima, presnime masu scena koje su kod Snajdera bilo ozbiljne sa glupim salama. Sve sto im se trenutno desavaju to i zasluzuju, ima Snajderova verzija ali je nikada nece izbaciti jer se razlikuje od ovoga filma i to mnogo. Vidon je dosao i napravio od Betmena komicara a od Wonder Woman seksualni objekat, unistio je sve sto je stvoreno prije njega. Muzika koja je bila glavna odlika DC univerzuma ovdje ne postoji, Deni Elfman se odlucio da ignorise Zimera i njegovu izvanrednu muziku iz ranijih filmova i umjesto toga koristio je teme od prije 40 godina. CGI je dobar u scenama koje je Snajder snimio ranije i koje su zavrsene ali u scenama koje je presnimio Vidon je veoma losa. Negativac je prebrzo odradjen jer je izbaceno skoro 15 minuta njegove price. Sve je skraceno. Jedine scene koje su valjale su one koje je snimio Snajder kao i druga scena posle odjavne spice. 

Na vrh
Black Raven View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Black Raven Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Sijecanj/Jan.2018 u 17:22
Odličan film,ko voli filmove o super herojima sigorno će uživati u gledanju ovog filma.
Na vrh
zsotler View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zsotler Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Sijecanj/Jan.2018 u 18:11
Očekivao sam mnogo više od ovoga što je prikazano...moglo je biti i bolje ....inače gledao sam ga sa mnogo očekivanja...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.