Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)

Jumanji: Welcome to the Jungle

Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Jumanji: Dobrodošli u džunglu

Godina:

2017

Žanr:

obiteljski, fantazija, avantura

Režija:

Jake Kasdan

Scenarij:

Scott Rosenberg
, Chris McKenna
, Jeff Pinkner
, Erik Sommers

Glavne uloge:

Tim Matheson
  >  Old Man Vreeke
Jack Black
  >  Professor Shelly Oberon
Kevin Hart
  >  Moose Finbar
Dwayne Johnson
  >  Dr. Smolder Bravestone
Missi Pyle
  >  Coach Webb
Maribeth Monroe
  >  Bethany's Teacher
Marc Evan Jackson
  >  Principal Bentley
Sylvia Jefferies
  >  Jogger's Wife
Alex Wolff
  >  Spencer
Karen Gillan
  >  Ruby Roundhouse
Madison Iseman
  >  Bethany
Jonnah-Blaine Bowling
  >  Boyfriend (as Jonah Bowling)

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)
    Objavljeno: 09.Sijecanj/Jan.2018 u 20:26
SolBoza19 hvala za prevod 👍
Na vrh
tantal View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

web-dl xD

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj tantal Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Sijecanj/Jan.2018 u 18:03
Retko kada ledam filmove ovog kvaliteta.Mislim na kvalitet slike.Kada bude barem web-DL....
Na vrh
sasar72 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sasar72 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Ožujak/Mar.2018 u 10:15
glupost
Na vrh
UroshP View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj UroshP Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Ožujak/Mar.2018 u 00:57
Podseća na prvi deo u kom je Robin Vilijams bio sjajan i voleo sam taj film kao dete.Dakle nije loš nastavak priče,zabavno i opuštajuće...8,5/10
Na vrh
Black Raven View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Black Raven Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Ožujak/Mar.2018 u 15:09
Zabavan film. Film je američka komedija pa je retardirano glupiranje zagarantovano ,ali film je lepo uradjen i veoma zabavan i preporučujem za gledanje. Prvi deo iz 1995 je mnogo bolji ali ni ovo nije loše filmsko ostvarenje.
Na vrh
Freak37 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Freak37 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Ožujak/Mar.2018 u 20:28
Porodicna avantura kao sto i stoji u opisu filma . Pa ko voli nek izvoli !
Na vrh
Boozywoozy View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Ožujak/Mar.2018 u 21:33
Moglo je i gore :D
Nije siromah onaj koji ima,vec onaj koji nema.
Na vrh
robin12345 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
precednik Titlovačke republike

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Ožujak/Mar.2018 u 22:03
Jao, samo to mogu reći o ovome filmu, u stvari još jednom jao!OuchNit' duhovit nit zabavan, nit za klince nit za odrasle...Blockbuster u svome najgorem oblikuOuch
Na vrh
bokidante View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bokidante Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Ožujak/Mar.2018 u 17:38
Dobar film, za ubit nedjeljno popodne! 7/10

Ažurirao bokidante - 15.Ožujak/Mar.2018 u 17:54
Na vrh
AcaNDr View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
tranceXplosion

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AcaNDr Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Ožujak/Mar.2018 u 18:13
Ne znam ko je šta očekivao od ovog filma, ali meni je film dobar? Čak sam se par puta nasmejao do suza. Meni je najbitnije gde se radnja odvija i to mi je više nego dovoljno da film pogledam još nekoliko puta u narednom periodu. Tehničke stvari i tako te neke "gluposti", to me ne zanima. Gledam film da uživam, a uživao sam, a ne da bi razbijao mozak ko je koga i ko je kome. Davno sam prestao gledati film iz tog ugla. 
I don't try to be someone I'm not - I've always followed my heart and trance has always been my main sound.

- Armin van Buuren

Na vrh
laser5 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj laser5 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Ožujak/Mar.2018 u 20:53
Ne poznajem osobu kojoj bi se svideo ovaj film.
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Ožujak/Mar.2018 u 20:59
Super film, baš mi se svidioBig smile  Konačno nešto za nas mladeLOLLOL
Na vrh
AcaNDr View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
tranceXplosion

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AcaNDr Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Ožujak/Mar.2018 u 21:31
Originalno postovano od strane laser5 laser5 piše:

Ne poznajem osobu kojoj bi se svideo ovaj film.

onda ih ne poznaješ dobro LOLLOLLOL
I don't try to be someone I'm not - I've always followed my heart and trance has always been my main sound.

- Armin van Buuren

Na vrh
safronije View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj safronije Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Ožujak/Mar.2018 u 12:02
Deluje mi kao porodican film za nedeljno popodne mladjih generacija.Tek da se ubije vreme .
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Ožujak/Mar.2018 u 13:25
Pravi porodični film. Baš smo se slatko ismejali na pojedinim delovima. Smile
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
bole4s View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bole4s Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Travanj/Apr.2018 u 23:01
Daleko od kvaliteta prvog nastavka ali je dinamican i zabavan. Pravio sam drustvo mladjim narastajima kojima se dopao. Ocena od mene 5/10.
Na vrh
alfaiomega View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj alfaiomega Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Svibanj/May.2018 u 19:40
Preporuka za one koji vole gledati filmove u krugu porodice.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,140 sekundi.