Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Generalne rasprave i zabava > Sport
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Italian Serie A
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Italian Serie A

Odgovori Odgovori Stranica  <1 404142
Korisnik
Poruka
MetalikeOperiteKose View Drop Down
Translator
Translator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj MetalikeOperiteKose Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Kolovoz/Aug.2020 u 21:41
Ostaje.
Na vrh
yolix83 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj yolix83 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Rujan/Sep.2020 u 15:49
Drugi igrač koji će doći u Milan je Brahim Diaz iz Real Madrida na pozajmicu. Jedna od opcija koja se dugo spominjao je bio Miranchuk, on vidim prelazi u Atalantu.
Conte vidim doveo Hakimija, nisam ni zano da je on bio igrač Reala na posudbi. Puno ga platiše, 54M. Ozbiljno pojačanje, ofanzivni bekovi su veoma bitni za Interovu takiku.

Napoli isto puno platio onog Nigerijca, znam da je dobar ali su se možda malo zaletitli.
Fiorentina dovela Koamea iz Đenove, on mi se onako svidio par puta kad sam ga gledao. Ima potencijal momak.

There are two kinds of spurs, my friend. Those that come in by the door; those that come in by the window.
Na vrh
MetalikeOperiteKose View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj MetalikeOperiteKose Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Rujan/Sep.2020 u 21:40
Znaju li se Brahimovi detalji? Jedni kazu suva pozajmica, drugi pozajmica sa opcijom otkupa, treci pozajmica sa opcijom otkupa plus klauzulom da ga Real posle moze otkupiti od nas...
Na vrh
yolix83 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj yolix83 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Rujan/Sep.2020 u 10:39
Na početku su govorili da će biti posudba uz opciju otkupa i da će Real imati buyback klauzulu, pa na kraju ispade da se nisu mogli dogovoriti pa su odlučili da bude samo pozajmica. Tako sam ja shvatio.
There are two kinds of spurs, my friend. Those that come in by the door; those that come in by the window.
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Rujan/Sep.2020 u 23:21
tko zeli fantasy seria a ima odlican jedan..

a za kod za ligu ako tko zeli neka se javit na privatSmile

počinje u subotu u 6, klasična liga i h2hSmile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 404142
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.