Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Generalne rasprave i zabava > Sport
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Italian Serie A
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Italian Serie A

Odgovori Odgovori Stranica  <12345 42>
Korisnik
Poruka
iromafia111 View Drop Down
Administrator
Administrator
Nabadač engleskog poznat i kao Gazda

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Travanj/Apr.2011 u 09:51
Originalno postovano od strane juve eterno amore juve eterno amore piše:

jedino sta me veseli je nece inter osvojit ove sezone naslov...

I takav jadan Inter opet ima 11 bodova prednosti ispred Juventusa. LOL
Stvarno mi je gušt razmjenjivati mišljenja s tobom.

Ažurirao iromafia111 - 22.Travanj/Apr.2011 u 09:52
Na vrh
cenobit View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cenobit Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Travanj/Apr.2011 u 19:43
Leonardo,koji to trener,mnogo strasnih poteza Moratija
Na vrh
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Svibanj/May.2011 u 23:16
Originalno postovano od strane iromafia111 iromafia111 piše:

jedino sta me veseli je nece inter osvojit ove sezone naslov...

I takav jadan Inter opet ima 11 bodova prednosti ispred Juventusa. LOL

Ispravak, 18.

Na vrh
juve eterno amore View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj juve eterno amore Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Lipanj/Jun.2011 u 00:06
ma i meni s tobom, dobro ti znas sta je juve, i sta je inter, 12 naslova ima juve vise ;) 3-4 kupa vise.. da ne nabrajam jos, ne znam ko nije nsita 20 godina osvojio pa je moro namjestat, i za taj svoj intercic nnavijas najvise 5 godina ako i tolko, negdje od one 2006/07 sezone... kad su osvojili prvo prvenstvo nakon 20 godina, a u ligi su imali oslabljeni milan, romu, dok juvea uopce nije bilo, a sugaovm moratiju je tako i bilo najdraze.... i opet me veseli, dolaze novi dokazi, vratit ce se naslovi koji su posteno osvojeni, a novi dokazi dolaze u vezi prosle sezone, cini se da je dobri intercic namjestao utakmice, ni sam ne znam kako, cudi me da jedan tko dobar klub namjesta utakmice, stvarno nevjerojatno haha
joj kako ce mi bit gusta koih izbace, a to bi i bilo najpostenije! iako se nije pisalo da ce ih izbacit, samo neka druga kazna, inace tekma lecce inter se spominje u kontekstu namjestanja, dok bi u vezi prosle sezone roma mogla najvise najebat jer im prijeti izbacivanje, oni su izgleda namjestali cak i vise od intera! a cudno kako inace prevarantski i lopovski klubovi poput juvea i milana ove godine nisu upleteni u nista, stvarno cudno....
FORZA LA JUVE ALE ALE!!!!!!!! DRUGHI BIANCONERI.
INTER MERDA!!!!!!!
Na vrh
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj juve eterno amore Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Lipanj/Jun.2011 u 00:08
i ne znam kolko vec niste pobijedili u torinu hahahahhaha juve na najgorem mjestu u povijesit kluba, inter valjda najbolje u povijesti, pa opet jadnici ne mogu u torinu pobjedit, pa s kojom god postavom juve igrao
inace, roma doma protiv juvea nije slavila 7 godina!
INTER MERDA!!!!!!!
Na vrh
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj juve eterno amore Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Lipanj/Jun.2011 u 00:09
# Club P W D L F A +/-
Serie A
1 Juventus 182 81 46 55 260 228 +32
2 Internazionale 182 55 46 81 228 260 -32
Coppa Italia
1 Juventus 29 12 7 10 44 36 +8
2 Internazionale 29 10 7 12 36 44 -8
Supercoppa d’Italia
1 Internazionale 1 1 0 0 1 0 +1
2 Juventus 1 0 0 1 0 1 -1
Totals
1 Juventus 211 92 53 66 303 265 +38
2 Internazionale 211 66 53 92 265 303 -38
Campionato di Guerra
1 Juventus 2 1 0 1 2 2 0
1 Internazionale 2 1 0 1 2 2 0
Overall Totals
1 Juventus 214 94 53 67 305 268 +37
2 Internazionale 214 67 53 94 268 305 -37
INTER MERDA!!!!!!!
Na vrh
nebojsa66 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Ludi Milojko

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nebojsa66 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Lipanj/Jun.2011 u 00:24
Bolje bježi dok te nije uhvatio... I btw, ko još navija za Juventus?? Ajd za Romu, al' za Juventus??? Onak... LOL

Nisam lud, mater me testirala!
Na vrh
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj juve eterno amore Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Lipanj/Jun.2011 u 12:42
Originalno postovano od strane nebojsa66 nebojsa66 piše:

Bolje bježi dok te nije uhvatio... I btw, ko još navija za Juventus?? Ajd za Romu, al' za Juventus??? Onak... LOL

170 milijuna ljudi u svijetu, u italiji ih ima oko 12 milijuna, dok je u italiji za romu milijun i nesto... inace pola rima je za juventus, tj ne pola nego vecina... s nasih prostora, slo, hr, sr, bih, cg, mkd ima jako velik broj juventusovih navijaca, vjerojatno i veci broj nego za ostale klubove!

INTER MERDA!!!!!!!
Na vrh
nebojsa66 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Ludi Milojko

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nebojsa66 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Lipanj/Jun.2011 u 12:58
Klick, klick, klick, klick, klick.... Tu-tuuuuu, Tu-tuuuuu..... Dobar dan, psihijatrijska bolnica Vrapče, kako vam mogu pomoći?

-Dobar dan, htio bih prijaviti jedan slučaj prevelike zaluđenosti nogometnim klubom. Bavite li se takvim slučajevima?

-Dakako! Imamo ih na pretek. Pošaljite ga kod nas ili ako bude potrebno poslat ćemo ekipu na teren.

-Hvala puno, spasili ste me, a i jedan forum! Doviđenja!

LOL
LOLLOLLOLLOL

Nisam lud, mater me testirala!
Na vrh
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj juve eterno amore Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Lipanj/Jun.2011 u 13:09
hahahahhahahhah  nisam ja zaludjen nogometom, ja sam zaludjen samo jednim klubom ;)
INTER MERDA!!!!!!!
Na vrh
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Lipanj/Jun.2011 u 14:51

ma i meni s tobom, blablabla Inter Merda blablabla Forza Juve...

Dječače, (Nadam se da si tinejdžerske dobi, jer ako si stariji onda je tvoj problem zabrinjavajući) moram ti otkriti jednu tajnu. Mi nikada nismo ravnopravno komunicirali nego mi je bila simpatična tvoja "ograničenost" i "isključivost" (dugo sam se lomio trebam li ove dvije riječi stavljati u navodnike), ali vidim da ti to još uvijek nisi shvatio.

Ovaj forum ponosi se time što promičemo toleranciju i kažnjavamo one koji zastrane. Ne zaboravi da sam te već nekoliko puta opominjao da ovim "merda" sranjima vrijeđaš nekoga i da se to kosi sa pravilima foruma.

Uopće nije loše voljeti nekoga, ali kad to prijeđe u stanje opsjednutosti, kao u tvom slučaju, onda treba na vrijeme reagirati da stvari ne pođu po zlu. Ljubav je (ovo je stručno mišljenje, a ne moje) stanje uma u kojemu ne rasuđujemo potpuno svjesno nego se ponašamo kao pod utjecajem neke droge i veličamo one stvari koje nam se sviđaju na nekomu ili nečemu, a ignoriramo one koje nam se ne sviđaju. Tvoj slučaj je malo teži jer osim što "obožavaš" voljeni klub, spreman si vrijeđati i vjerojatno se i fizički obračunati sa svakim tko misli drugačije ili voli neki drugi klub.

Možda bih ti trebao objasniti pojam "ljubav" na primjeru Romae i Julije, ali malo prilagođen tvom uzrastu i mentalnom sklopu. Zapamti ovo. Možda ćete ovo imati za lektiru pa nećeš morati čitati knjigu.

Recimo da je Romeo sin predsjednika Juventusa, a Julija kćer predsjednika Intera. Bili su zaljubljeni do te mjere da su ignorirali ono očito: njihove obitelji nikada neće pristati na to da žive zajedno. Znam da te buni to kako se jedan pripadnik crno-bijelog klana mogao zaljubiti u tebi mrskog neprijatelja, ali vjeruj mi da su se i luđe stvari događale na ovom svijetu. Vjenčavali su se Židovi i Muslimani, crni i bijeli, čak i Hrvati i Srbi. Romeo i Julija su na kraju poginuli zbog zatucanih budala, isto kao što ginu žrtve takvih zaluđenika kao što si ti koji na utakmice idu drukati za svoje, ali im je veći gušt zapravo razbiti onoga koji misli drugačije i navija za "krivu" boju. Ono što ti i takvi kao ti ne možete shvatiti je da voljeti nekoga ne znači da moraš mrziti sve ostale.

Osim glorificiranja "svojeg kluba" (dobro ti znas sta je juve, i sta je inter, 12 naslova ima juve vise ;) 3-4 kupa vise.. da ne nabrajam jos, ne znam ko nije nisita 20 godina osvojio pa je moro namjestat) spreman si do besvjesti negirati onu drugu, ružniju stranu (Afera Moggi) i misliš da ćeš sprati ljagu sa ljubljenog kluba time što ostale zoveš smećem i insinuacijama da su i drugi krali.

Za razliku od tebe, ja uopće nemam dvojbi u to da su i ostali krali i ne bih pustio ni suzu kada bi sutra tako nešto dokazali Interu, Milanu ili nekom trećem i protjerali ih u treću ligu. Govorimo o Italiji, zemlji u kojoj je izmišljena Mafija, zemlji u kojoj svake godine nekoliko kola prije kraja prvenstva kreće "kuhinja" pa nije nikakvo čudo vidjeti koeficijent 1,20 na nerješeni rezultat u kladionici. Govorimo o zemlji čiji premijer vlada na vrlo sličan način na koji su prije njega vladali Cezar ili Neron prije puno, puno godina.

Ako netko kaže "Nisam samo samo krao, krali su i ostali" to ne znači da je taj čovjek nevin, nego da postoji još lopova koje treba pohvatati. Nema mi smješnijeg nego kad je predsjednik Bologne plakao da su ih pokrali pa su zbog toga ispali iz lige. Ispali su iz lige zato jer je on premalo platio da ostanu u njoj, a ne zbog nečeg drugog.

Ti se kuneš u tog Moggija i Juventus i učinio bi sve za njih, a klubovi i reprezentacije se svim silama ograđuju od takvih kao što si ti jer svakodnevno plaćaju masne novčane kazne i igraju pred praznim tribinama zbog vašeg "iskazivanja ljubavi". Danas je UEFA kaznila HNS sa 80.000 € zbog toga što su "navijači" kao ti nosili zastavu sa kukastim križem. Da su takvi veliki domoljubi kakvima se prikazuju, mogli su za te novce sagraditi kuću nekome tko ju je izgubio u ratu ili kupiti kakav aparat za bolnicu umjesto da taj novac završi u Švicarskoj.

Ako te ni sve ovo nije razuvjerilo, evo ti još jedan podatak. Lagali su te i oni koji su ti puno bliži od Moggija koji vjerojatno nikada nije ni čuo za tebe. Lagali su te, a ti ih silno voliš. Npr., lagali su te da Djed Mraz postoji. Ako si to preživio, preživjet ćeš i Moggija.

P.S. Snimka izvlačenja parova 4. španjolske lige. Pogledajte kako se izvlače kuglice i veselje čovjeka koji ih izvlači. To što mu je ovaj drugi pokazao koje kuglice treba izvaditi i što se ovaj zanio do te mjere da je zaboravio kuglice "promućkati"...

Na vrh
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj juve eterno amore Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Lipanj/Jun.2011 u 15:33

ma i meni s tobom, blablabla Inter Merda blablabla Forza Juve...

Dječače, (Nadam se da si tinejdžerske dobi, jer ako si stariji onda je tvoj problem zabrinjavajući) moram ti otkriti jednu tajnu. Mi nikada nismo ravnopravno komunicirali nego mi je bila simpatična tvoja "ograničenost" i "isključivost" (dugo sam se lomio trebam li ove dvije riječi stavljati u navodnike), ali vidim da ti to još uvijek nisi shvatio.

Ovaj forum ponosi se time što promičemo toleranciju i kažnjavamo one koji zastrane. Ne zaboravi da sam te već nekoliko puta opominjao da ovim "merda" sranjima vrijeđaš nekoga i da se to kosi sa pravilima foruma.

Uopće nije loše voljeti nekoga, ali kad to prijeđe u stanje opsjednutosti, kao u tvom slučaju, onda treba na vrijeme reagirati da stvari ne pođu po zlu. Ljubav je (ovo je stručno mišljenje, a ne moje) stanje uma u kojemu ne rasuđujemo potpuno svjesno nego se ponašamo kao pod utjecajem neke droge i veličamo one stvari koje nam se sviđaju na nekomu ili nečemu, a ignoriramo one koje nam se ne sviđaju. Tvoj slučaj je malo teži jer osim što "obožavaš" voljeni klub, spreman si vrijeđati i vjerojatno se i fizički obračunati sa svakim tko misli drugačije ili voli neki drugi klub.

Možda bih ti trebao objasniti pojam "ljubav" na primjeru Romae i Julije, ali malo prilagođen tvom uzrastu i mentalnom sklopu. Zapamti ovo. Možda ćete ovo imati za lektiru pa nećeš morati čitati knjigu.

Recimo da je Romeo sin predsjednika Juventusa, a Julija kćer predsjednika Intera. Bili su zaljubljeni do te mjere da su ignorirali ono očito: njihove obitelji nikada neće pristati na to da žive zajedno. Znam da te buni to kako se jedan pripadnik crno-bijelog klana mogao zaljubiti u tebi mrskog neprijatelja, ali vjeruj mi da su se i luđe stvari događale na ovom svijetu. Vjenčavali su se Židovi i Muslimani, crni i bijeli, čak i Hrvati i Srbi. Romeo i Julija su na kraju poginuli zbog zatucanih budala, isto kao što ginu žrtve takvih zaluđenika kao što si ti koji na utakmice idu drukati za svoje, ali im je veći gušt zapravo razbiti onoga koji misli drugačije i navija za "krivu" boju. Ono što ti i takvi kao ti ne možete shvatiti je da voljeti nekoga ne znači da moraš mrziti sve ostale.

Osim glorificiranja "svojeg kluba" (dobro ti znas sta je juve, i sta je inter, 12 naslova ima juve vise ;) 3-4 kupa vise.. da ne nabrajam jos, ne znam ko nije nisita 20 godina osvojio pa je moro namjestat) spreman si do besvjesti negirati onu drugu, ružniju stranu (Afera Moggi) i misliš da ćeš sprati ljagu sa ljubljenog kluba time što ostale zoveš smećem i insinuacijama da su i drugi krali.

Za razliku od tebe, ja uopće nemam dvojbi u to da su i ostali krali i ne bih pustio ni suzu kada bi sutra tako nešto dokazali Interu, Milanu ili nekom trećem i protjerali ih u treću ligu. Govorimo o Italiji, zemlji u kojoj je izmišljena Mafija, zemlji u kojoj svake godine nekoliko kola prije kraja prvenstva kreće "kuhinja" pa nije nikakvo čudo vidjeti koeficijent 1,20 na nerješeni rezultat u kladionici. Govorimo o zemlji čiji premijer vlada na vrlo sličan način na koji su prije njega vladali Cezar ili Neron prije puno, puno godina.

Ako netko kaže "Nisam samo samo krao, krali su i ostali" to ne znači da je taj čovjek nevin, nego da postoji još lopova koje treba pohvatati. Nema mi smješnijeg nego kad je predsjednik Bologne plakao da su ih pokrali pa su zbog toga ispali iz lige. Ispali su iz lige zato jer je on premalo platio da ostanu u njoj, a ne zbog nečeg drugog.

Ti se kuneš u tog Moggija i Juventus i učinio bi sve za njih, a klubovi i reprezentacije se svim silama ograđuju od takvih kao što si ti jer svakodnevno plaćaju masne novčane kazne i igraju pred praznim tribinama zbog vašeg "iskazivanja ljubavi". Danas je UEFA kaznila HNS sa 80.000 € zbog toga što su "navijači" kao ti nosili zastavu sa kukastim križem. Da su takvi veliki domoljubi kakvima se prikazuju, mogli su za te novce sagraditi kuću nekome tko ju je izgubio u ratu ili kupiti kakav aparat za bolnicu umjesto da taj novac završi u Švicarskoj.

Ako te ni sve ovo nije razuvjerilo, evo ti još jedan podatak. Lagali su te i oni koji su ti puno bliži od Moggija koji vjerojatno nikada nije ni čuo za tebe. Lagali su te, a ti ih silno voliš. Npr., lagali su te da Djed Mraz postoji. Ako si to preživio, preživjet ćeš i Moggija.

P.S. Snimka izvlačenja parova 4. španjolske lige. Pogledajte kako se izvlače kuglice i veselje čovjeka koji ih izvlači. To što mu je ovaj drugi pokazao koje kuglice treba izvaditi i što se ovaj zanio do te mjere da je zaboravio kuglice "promućkati"...

ne kunem se ja u moggija uopce, dapace, ja njega uopce ne volim, smatram njega uz moratija glavnim krivcem, jer je bio glup toliko da je morao namjestat sa najboljom momcadi, ali cinjenica je igraci nisu znali i igrlai su srcem, a i nije juve toliko namjestao koliko je ispalo, zapravo su neki drugi klubovi namjestali puno puno vise, a te godine mislim je 90% klubova bilo ukljuceno u namjestanje tako da.... citao sam nedavno jedan tekst, u kojem bas sve pise kako su zapravo glupe dokaze imali protiv juvea, nisam ja ni mislio nikog vrijedjat, ne znam zasto bi ste se vi vrijedjali, nego ne volim kad ese govori juve lopovski klub ili tako nesto a zapravo je skroz suptorno, poslat cu ti cijeli tekst ako hoces pa ces vidjet sta je zapravo istina...
INTER MERDA!!!!!!!
Na vrh
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Lipanj/Jun.2011 u 17:42
Nemoj me zamarati svojim istinama. To mi nude i Jehovini svjedoci. Pa-pa. bajbaj

Ažurirao iromafia111 - 17.Lipanj/Jun.2011 u 20:47
Na vrh
Mandarinan View Drop Down
Translator
Translator
Bucko vitaminac aka Dežurni Dušebrižnik

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mandarinan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Lipanj/Jun.2011 u 21:11

Nemoj me zamarati svojim istinama. To mi nude i Jehovini svjedoci. Pa-pa. bajbaj

Među njima ima i hot riba Iro!LOL
“Fighting for peace is like screwing for virginity.”
― George Carlin
Na vrh
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Lipanj/Jun.2011 u 21:35
Vodi ih doma. Možda dobiješ šta prije Sudnjeg dana. LOL
Na vrh
Mandarinan View Drop Down
Translator
Translator
Bucko vitaminac aka Dežurni Dušebrižnik

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mandarinan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Lipanj/Jun.2011 u 21:38

Vodi ih doma. Možda dobiješ šta prije Sudnjeg dana. LOL

Probao. Nije uspelo!LOL
“Fighting for peace is like screwing for virginity.”
― George Carlin
Na vrh
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj juve eterno amore Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Lipanj/Jun.2011 u 23:19

e pa vidis jedino me to smeta, ne smeta me ako neko naivja za neki drugi klub, nego kad su ljudi dobili servirano 2006 ko je lopov, a sad ih novi dokazi uopce ne zanimaju, tj prava istina ih uopce ne zanima
INTER MERDA!!!!!!!
Na vrh
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Svibanj/May.2014 u 21:22
U Italiji sve po starom.

36. kolo:
Catania 4 - 1 Roma
Udinese 5 - 3 Livorno

Zadnja Catanija koja je u 36 kola postigla 30 golova uvalja drugoplasiranoj Romi koja ne može biti niti prva, niti treća četiri komada i više nije zadnja! Jadni Livorno je utrpao Udineseu tri komada, ali je netko zaboravio reći domaćima da je utakmica prodana. LOL

Na vrh
Neshoo10 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Neshoo10 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Svibanj/May.2014 u 22:17

U Italiji sve po starom.

36. kolo:
Catania 4 - 1 Roma
Udinese 5 - 3 Livorno

Zadnja Catanija koja je u 36 kola postigla 30 golova uvalja drugoplasiranoj Romi koja ne može biti niti prva, niti treća četiri komada i više nije zadnja! Jadni Livorno je utrpao Udineseu tri komada, ali je netko zaboravio reći domaćima da je utakmica prodana. LOL

Makar utakmice nisu bile nameštene LOL

Samo su ljudska glupost i univerzum beskonačni, za univerzum nisam siguran.
Na vrh
Chuck Norris View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Chuck Norris Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Svibanj/May.2014 u 23:39
Očekujem da Udineze dobije neku kaznu LOL
Čudno mi je da nema više onih sitnih kvota na iks. Mada se vjerovatno i dalje namješta, samo su ovako to kamuflirali pa ne znamo koji je namješten LOL

Milan poslije 100 godina dobija komšije
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 42>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.