Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - filmovi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hunt for the Wilderpeople (2016)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Hunt for the Wilderpeople (2016)

Hunt for the Wilderpeople

Hunt for the Wilderpeople (2016)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2016

Žanr:

drama, komedija, avantura

Trajanje:

101 min

Režija:

Taika Waititi

Scenarij:

Taika Waititi
, Barry Crump

Glavne uloge:

Sam Neill
  >  Hec
Taika Waititi
  >  Minister
Oscar Kightley
  >  Andy
Lloyd Scott
  >  Tourist
Rima Te Wiata
  >  Bella
Rhys Darby
  >  Psycho Sam
Rachel House
  >  Paula
Cohen Holloway
  >  Hugh
Mike Minogue
  >  Joe
Hamish Parkinson
  >  Gavin
Stan Walker
  >  Ron
Julian Dennison
  >  Ricky
Troy Kingi
  >  TK
Tioreore Ngatai-Melbourne
  >  Kahu
Stu Giles
  >  Sick Man

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator
Sto me ne ubije... ide u moje memoare.

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Hunt for the Wilderpeople (2016)
    Objavljeno: 19.Rujan/Sep.2016 u 19:05

Hunt for the Wilderpeople (2016)

Režija: Taika Waititi
Scenarij: Taika Waititi,
Žanr: Avantura, Komedija, Drama
Jezik: Engleski
Država: Novi Zeland
Trajanje: 101 min

Sam Neill ... Hec
Julian Dennison ... Ricky
Rima Te Wiata ... Bella
Rachel House ... Paula
Tioreore Ngatai-Melbourne...Kahu
Oscar Kightley ... Andy
Stan Walker ... Ron
Mike Minogue ... Joe

Film je snimljen prema romanu 'Wild Pork And Watercress' objavljenog 1995, autora Barrija Crumpa.
U filmu pratimo priču o prkosnom gradskom klincu Rickyju koji pobjegne od svojih udomitelja. Dok se
bori da preživi u divljini, za njim krenu u potjeru njegov ujak Hec i socijalni radnici.

Prevod je uradio: Gale

Sto me ne ubije... ide u moje memoare.
Na vrh
Alreadydead View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Alreadydead Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Sijecanj/Jan.2017 u 19:33
Onako, nije lose. Interesantan film, dobra prica. Malo dosadan u nekim trenucima. Scenario, rezija, gluma dobra. Sve je ok. Ocena: 6/10
Na vrh
Wuk86 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Wuk86 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Sijecanj/Jan.2017 u 21:08
Slažem se, pomalo dosadan, onako osrednji film!
Što se mene tiče, ocena 5/10
Na vrh
robin12345 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
precednik Titlovačke republike

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Sijecanj/Jan.2017 u 13:11
Ricky je problematičan klinac, kojeg ne baš mila agentica socijalnoga daje na usvajanje bračnom paru, koji živi u ruralnom dijelu N.Zelanda. Ricky se brzo snađe no to nije za dugo. Uskoro on i njegov posvojitelj Hec ( sjajni Sam Neill ), završe bježeći po planinama prekrasnoga N.Zelanda.
Dobar feelgood filmić, koji ne bi trebao razočarati baš nikoga. Obiteljski film, znimljiv za sve generacije, prikladan za popodnevno obiteljsko okupljanje uz grickalice, sokiće i razgovor. Jer film ne zahtijeva visok stupanj koncentracije, onako laganini, na granici dječje pustolovine. Ocjena 6/10
Na vrh
kadetoni View Drop Down
Junior moderator
Junior moderator
Pinki

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kadetoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Sijecanj/Jan.2017 u 17:19
Volim porodične i dečije filmove, jer su pitki i sve ti je jasno, pa laganini prođe vreme. Likovi su karakterno ocrtani i znaš za koga navijaš. Big smile
Kod ovog filma mi je zamerka što je nekako žanrovski lutao. Krene kao porodična drama prožeta komedijom, a onda odjednom kao parodija (i to loša). Ona socijalna radnica, koja je i policajac i specijalac itd. je promašaj, kao i ona potera. Tu je moglo da se odigra ozbiljno i čini mi se, puno bolje bi bilo. 
Gluma malog bucka je odlična, a Robin12345  nahvali glumu Sam Neilla koja meni nije ništa posebno, jer to nije zahtevna uloga. Hladni, namrgođeni , ćutljivi starac (koji će se valjda otkraviti u drugom delu, vidi se namera za nastavak) koji nema mnogo transformacija. Sve u svemu film opravda svoju namenu za lagano popodne.

6/10 

Ažurirao kadetoni - 04.Sijecanj/Jan.2017 u 17:20
Na vrh
Hogar Strašni View Drop Down
Moderator
Moderator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Sijecanj/Jan.2017 u 22:10
Film ne odskače nešto preterano od standarda, ali dobro odrađuje ono što je namerio. Priča dosad mnogo puta ispričana ovaj put prikazana kroz specifičnu prizmu Tike Vaititija. Klinac i matorac odlično odradili svoje uloge, režija dobra. Priča nekome može biti dosadna, nekome zanimljiva, zavisi od ukusa. Ceo film ima taj neki blago pomereni stil koji nekima ne odgovara.
Nisam se smorio gledajući ga, nekoliko puta sam se lepo nasmejao. U suštini ono što od ovakvog filma i očekujem.
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Sijecanj/Jan.2017 u 14:29
I ovde sam zaboravila da ostavim komentar. Embarrassed Elem, već sam rekla 7/10.
Skroz simpa porodični film. Ima lep ritam, nije naporan, nije pretenciozan. Nema otkrivanja tople vode, ali sasvim lepo ispričana priča u nekom drugom okruženju. Nekoliko puta smo se lepo nasmejali, a s kezoma na usnama smo odgledali većinu filma i završili ga, što naravno ostavlja pozitivan utisak. Drago mi je da su "momci" ispali odličan tandem, jer je to veoma bitno u ovakvim filmovima. Sve u svemo sasvim ok porodični filmić. Smile

Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
ameo02 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ameo02 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Sijecanj/Jan.2017 u 15:12
Kad je ona žena žena s osmijehom izvukla nož; srce mi zamalo stalo.
Isokriste, to nije za malu djecu. LOL
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Sijecanj/Jan.2017 u 20:09
Meni je ona bila sjajna. Žao mi samo što smo morali tako brzo da se rastanemo od nje.
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
marina-budimir View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj marina-budimir Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Studeni/Nov.2018 u 22:02
Jako dobar film, jedan od onih koje pratiš sa zadovoljstvom, uz mnogo izvrsnih dijaloga, humora, ali i ponešto drame. Likove naprosto moraš zavoljeti i navijati za njih.
Na vrh
Black Raven View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Black Raven Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Studeni/Nov.2018 u 11:09
Odličan film. Zabavno ostvarenje koje vredi pogledati i lepo se nasmejati. Preporuka i ocena 7/10
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.