Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Gotham (2014)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Gotham (2014)

Gotham

Gotham (2014)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Gotham

Godina:

2014

Žanr:

drama, kriminalistički, misterij, akcija, znanstvena fantastika, triler

Trajanje:

42 min

Autor:

Bruno Heller

Glavne uloge:

Ben McKenzie
  >  James Gordon
Donal Logue
  >  Harvey Bullock
Sean Pertwee
  >  Alfred Pennyworth
Cory Michael Smith
  >  Edward Nygma
Robin Lord Taylor
  >  Oswald Cobblepot
Erin Richards
  >  Barbara Kean
David Mazouz
  >  Bruce Wayne
Camren Bicondova
  >  Selina Kyle
Morena Baccarin
  >  Leslie Thompkins
Drew Powell
  >  Butch Gilzean
Jessica Lucas
  >  Tabitha Galavan
Chris Chalk
  >  Lucius Fox
Michael Chiklis
  >  Nathaniel Barnes
Jada Pinkett Smith
  >  Fish Mooney
Zabryna Guevara
  >  Sarah Essen

Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
Korisnik
Poruka
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Travanj/Apr.2018 u 21:44
310LOL btw. potpisi su ti baš gej, al ko voliLOLLOL
Na vrh
*MARKO CAR* View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj *MARKO CAR* Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Travanj/Apr.2018 u 00:09
xaxaxaxa šta ću kad volim da se svojstveno potpišem... HugLOLApprove
daleko si dogurala. znači još 20-tak epizoda i uklopila si se.
kako ti se čini ovako prevod kao neko ko je dugo na ovom sajtu? da menjam stil?
Censoredzvaljo
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Travanj/Apr.2018 u 00:22
ja nisam stručnjak za titlove (ja ti dođem kao čistačica tuLOL), al su ti dobriClap  a od tebe sam duže par mjeseca tu, ima tu starudija, mene si našaoLOLLOL

Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj *MARKO CAR* Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Travanj/Apr.2018 u 16:20
xexexe ja mislio administrator mora biti neki super majstor za proveru titlova Cool
Drago mi je da ti se sviđaju prevodi Approve
Nisam znao da si "čistačica", ja vidim čašu u ruci, ne metlu bubba2uzdravljeprijatelmkd
Na vrh
Black Raven View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Black Raven Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Travanj/Apr.2018 u 16:57
Po mom mišljenju ovo jedna od 10 najboljih serija koje se trenutno prikazuju u svetu. Serija je odlično uradjena i veoma dobro opisuje mnoštvo različitih likova a ni na trenutak ne zbunjuje gledaoca. Priče svih likova u seriji su fantastično napisane a za sve te uloge je izabrana i veoma dobra glumačka postava.
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Travanj/Apr.2018 u 17:00
Originalno postovano od strane *MARKO CAR* *MARKO CAR* piše:

xexexe ja mislio administrator mora biti neki super majstor za proveru titlova Cool
Drago mi je da ti se sviđaju prevodi Approve
Nisam znao da si "čistačica", ja vidim čašu u ruci, ne metlu bubba2uzdravljeprijatelmkd

moraju biti, svi osim meneLOLLOL onda kad oni obave svoj posao, ja uzimam metlu u ruke i pometem bazuLOLLOL

fizikalija, zato i pijem, ožedni se kad se radiLOLLOL
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj *MARKO CAR* Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Svibanj/May.2018 u 10:01
JEEEEEEEE!!!!
Obnovljeno za 5. i, nažalost, poslednju sezonu!
titloviekipa
Prevodićemo se još!Approve
cersei dokle si stigla sa praćenjem?
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Svibanj/May.2018 u 10:24
kasniš ko penzija MarkecLOLLOLLOL

logično ako ja nešto počnem gledati ona pizda pajser to otkažeAngry njeno maslo 100 postoLOL

Točno mi dođe da krenem gledat one navi cise i grej anatomi gluposti da pomognem ljudskom roduLOL
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj *MARKO CAR* Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Svibanj/May.2018 u 13:25
sad se ja osećam krivim jer sam ti rekao da gledaš seriju...
Nemoj Simpsonove da gledaš ko Boga te molim. LOLLOL
barem će zaokružiti priču. ko zna možda skoči rejting ako Brus postane Betmen...
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Svibanj/May.2018 u 13:44
....evo neki dan skinem Expanse da pogledam pilot, samo skinula, ni g od gledanja, ne prođe ni pola sata i Iro mi cmizdri da ukinuli serijuLOLLOL
To csi ukida meni u inat sveLOL
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj *MARKO CAR* Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Svibanj/May.2018 u 14:30
strašno. to ti neko bacio vračke vestichica
sećam se kad da ti tako isto bilo za Originals...
Ako ti je neka uteha CW objavio da će raditi seriju "natprirodna škola" u koju idu Klausova ćerka, Kerolajnini blizanci i još neki klinci, vukodlaci, vampiri, anđame...
Ja se radujem Čarima rimejku. Valjda biće okej.
Na Gotam možda bude i nekoliko godina razmak (time jump) pa Brus poraste, Džim Gordon pusti brkove... Bitno da biće još jedna sezona.
Na vrh
Stole Haringa View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Svibanj/May.2018 u 05:58

Loše vesti za Gotam.

Moraće da nastave seriju ove ili narednih godina. Previše ke ovo dobro da bi batalili.

Teorija kaže da je pozitivac dobar onoliko koliko su dobri negativci. U ovom slučaju mladi Betmen je najgori od sve dece.

Prošla epizoda sa rokadom blizanaca me je oborila sa nogu. Bila je toliko dobra da se nije osetio nedostatak ženskadije.

Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Svibanj/May.2018 u 09:32
mladi joker razvaljuje, stvarno je mali Monaghan izbrusio talent do dijamantnog sjaja u ShamelesuBig smile Barem za opičene ulogeLOL  u nekoj normalnoj ga još nisam gledala.
Mada najdraži lik u seriji mi je pingvin, najiritantniji ofkors BruceDead pičkica 1/1LOL

ovu epizodu koju markec jučer preveo tek moram gledatBig smile

Ažurirao cersei - 15.Svibanj/May.2018 u 09:42
Na vrh
Sara Ryder View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Sara Ryder Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Svibanj/May.2018 u 00:13
Monaghan ubija! Uz ogradu da on nije Dzoker vec samo slican lik sa slicnim karakteristikama. Bez dileme, Gotham se mnogo popravio. U drugom delu ove sezone svaka epizoda je bolja od prethodne.

Nestrpljivo iscekujem finale sezone, a jos nestrpljivije iscekujem 5.sezonu.
Na vrh
Stole Haringa View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Svibanj/May.2018 u 05:38
  Znam da nije Džoker ali mnogo liči. Brat Džerom izgleda kao neka sumanuta i opasna rijaliti zvezda oskibođena svih inhibicija. Nije jedini a ono što mi je takođe dobro i što sam mislio da ostavim za kraj je dobar domaći zadatak koji su odradili ali i zadali autori serije. Poznato je da lbgr mora u sveda se meša a oni su ga smešali tako spontano i duhovito da sam poželeo još toga da vidim A nisam nimalo naklonjen tim prizorima i eksperimentima. Opet, ko može da odoli spontanim lezbijskim odnosima ili zaljubljenom Pingvinu koji je gori od ljubomorne žene. G Duhovito, groteksno i bizarno idu ruku pod ruku i ne smetaju jedno deugom već se savršeno dobro nadopunjuju.

Serija je sjajna i zbog gomile zanimljivih likova od kojihz nijedan nije ntii dosadan niti ima praznog hoda u svojoj sceni. Izuzetak je mladi Betmen.
Na vrh
Dragan B Jovanovic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dragan B Jovanovic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Svibanj/May.2018 u 09:38
Pocinje da biva dosadna,
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.