Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Gold (2021)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Gold (2021)

Gold

Gold (2022)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2022

Žanr:

akcija, triler

Trajanje:

97 min

Režija:

Anthony Hayes

Scenarij:

Anthony Hayes
, Polly Smyth

Glavne uloge:

Anthony Hayes
  >  Man Two
Andreas Sobik
  >  Outpost attendant
Thiik Biar
  >  Mother on train
Zac Efron
  >  Man One

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Gold (2021)
    Objavljeno: 28.Sijecanj/Jan.2022 u 16:05
Prijevod je uradio Arbok 👍
Na vrh
dzindzin16 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dzindzin16 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Veljaca/Feb.2022 u 21:16
Nije za svakog.Mene ova tema i inace zanima, pa mi je bas leglo.Zlato, pohlepa, prezivljavanje.Pustinja na kraju sveta u Australiji.Hvala na prevodu.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Veljaca/Feb.2022 u 18:42
I meni se dopao. Spor je, izrazito tmuran, sav u pustinjskim goletima, sve te mušice, divljina, upeklo sunce, plihovi na koži, dok smrad truleži ljudske prirode zna posebno da zamrači ionako već siv film.

Više sam voleo, naravno, Blago Siera Madre npr, no efektan je i ovo filmić. Eto Zac Efron nije samo utegnuti popularni klinac. Kada ga ovako poprskaju govnima i muvama, bace ga u sprženu bestragiju sa divljim psima, škorpionima i zmijama, dodaju ogroman grumen zlata u koji će gledati i truliti u toj panorami, ispadne glumac od njega. 
Na vrh
DurmitoracŠljivo View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj DurmitoracŠljivo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Veljaca/Feb.2022 u 13:58
Film nije za svakoga , loše . 
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.