Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > HI-TECH i informatički svijet > Hardware
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Fotoaparat - preporuka?
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Fotoaparat - preporuka?

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Fotoaparat - preporuka?
    Objavljeno: 14.Travanj/Apr.2015 u 23:52
Društvo, hoću da kupim neki bolji fotoaparat, da imam za slikanje na putovanjima, pa me zanima da li neko ima neku preporuku, pošto se ja nimalo ne razumem u tu problematiku LOL Osim da su najbolje marke Canon i Nikon. LOL
Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
Wuk86 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Wuk86 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Travanj/Apr.2015 u 15:57
Verovatno planiraš da kupiš kompakt. Koliki je budžet? Smile
Na vrh
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Travanj/Apr.2015 u 22:10
Budžet max 20.000 din. LOL
Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
Wuk86 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Wuk86 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Travanj/Apr.2015 u 21:00
Pohvali se ako kupiš neštoSmile.

Ja imam

Na vrh
AcaNDr View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
tranceXplosion

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AcaNDr Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Travanj/Apr.2015 u 22:06
Nije fora šta ti imaš, nego njoj da pomognemo...

Može se naći za 180e Nikon s9600. Po radnjama je i 30000, ali se sa garncijom može naći po toj ceni... Ja našao za 120, nov, ali bez garancije. Odličan aparat...

Ažurirao AcaNDr - 16.Travanj/Apr.2015 u 22:06
I don't try to be someone I'm not - I've always followed my heart and trance has always been my main sound.

- Armin van Buuren

Na vrh
Wuk86 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Wuk86 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Travanj/Apr.2015 u 22:24
Iskreno mislim da su Nikon kompakti sranje...Bolje Canon. Što sam i predložio.Smile

Ažurirao Wuk86 - 16.Travanj/Apr.2015 u 22:38
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Travanj/Apr.2015 u 23:28
   meni oba Canon, smrt nikonuLOL

mali mi je ovaj a2300  super jednostavno za radit s njim, slike pravo fine i sve super, video odličan i fino roze bojeLOL
100E negdje došao

Ažurirao cersei - 16.Travanj/Apr.2015 u 23:31
Na vrh
Tekelin4 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Tekelin4 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Lipanj/Jun.2017 u 13:37
Gledam uzeti nešto kao ovaj CANON 1300D + EFS 18-55 IS, kad vidim da hvalite Canon. Ovdje je ispod 3000kn, čini mi se dosta jeftino pa me zanima zašto? Jel postoji neka caka ili problem?

https://www.jeftinije.hr/Proizvod/8316625
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Lipanj/Jun.2017 u 14:16
1300d je jako dobar izbor za nekog početnika s Dsrl, dobar a pojeftin. 
i dosta jednostavan za upotrebu.

A razlike u cjenama neam blage, kod svih tih je za njega standardna leca koja dolazi s njim 18-55 is2, uglavnom uzet jeftinije i razliku utrošit možda u neki drugi objektiv.
Na vrh
Tekelin4 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Tekelin4 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Lipanj/Jun.2017 u 13:13
Originalno postovano od strane cersei cersei piše:

1300d je jako dobar izbor za nekog početnika s Dsrl, dobar a pojeftin. 
i dosta jednostavan za upotrebu.

A razlike u cjenama neam blage, kod svih tih je za njega standardna leca koja dolazi s njim 18-55 is2, uglavnom uzet jeftinije i razliku utrošit možda u neki drugi objektiv.

Hvala na savjetu, mislim da ću to i uzeti :)
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Listopad/Oct.2017 u 19:55
Danas gledala neke kompaktne fotiće s jakim zoomom i skontamo da za iste pare koliko bi platili to sranje s lošim slikama, možemo uzet ovaj 1300d dslr tako da je usvojenLOLLOL to nam je drugi dslrSmile

Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.