Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi |
Ford v Ferrari (2019) |
Odgovori ![]() |
Korisnik | |
titlovi.com ![]() Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Approval team ![]() ![]() Pridružen: 27.Studeni/Nov.2009 Lokacija: internet Status: Offline Points: 114 |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Objavljeno: 30.Listopad/Oct.2019 u 23:39 |
Prijevod je najavio nebojsa66 ⚡
|
|
![]() |
|
alex-din ![]() Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member ![]() ![]() Pridružen: 14.Svibanj/May.2018 Status: Offline Points: 8 |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Odličan, od prve do poslednje minute, sa perfektnim ritmom, režijom, montažom, fotografijom (film je prijatno koloritan i svetao, na vidljiv ali nenapadan način) i performansima all over the board, ne samo Bejlovim i Dejmonovim (matori Enco Ferari bogotac u filmu :) )
Scene sa trkanjem su maestralno odrađene, nema nemogućih uglova, fensi pokreta kamere i CGI proseravanja. Sve izgleda maksimalno realno i dinamično, sa osećajem težine i brzine koji ni jednog trenutka ne deluje veštački (u celom filmu možda ima tri do četiri CGI kadra koji se mogu osetiti da su kompjuterski odrađeni, i to čisto iz praktičnih razloga, a ne da bi dodali na atraktivnosti).
|
|
![]() |
|
drakic ![]() Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member ![]() Pridružen: 03.Studeni/Nov.2011 Status: Offline Points: 14 |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Odlican je, za preporuku. Samo, treba posle njega sesti u dizela
![]() |
|
Ako je Bog stvorio coveka, onda ga je AK-47 ucinio istim!
Visit me!!! |
|
![]() |
Odgovori ![]() |
|
Pređi na drugi Forum | Forumska ovlašćenja ![]() Vi ne možete objavljivati nove teme na ovom forumu Vi ne možete odgovarati na teme Vi ne možete brisati vaše poruke Vi ne možete urediti svoje poruke Vi ne možete dodati anketu Vi ne možete glasati u anketi |