Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Filmovi i serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Filmovi/serije kojima ne znamo ime (mogući spoileri)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

Filmovi/serije kojima ne znamo ime (mogući spoileri)

Odgovori Odgovori Stranica  <1 112113114
Korisnik
Poruka
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Kolovoz/Aug.2017 u 18:33
Nema na čemu, služimo narodu

Ažurirao puppet_master - 03.Kolovoz/Aug.2017 u 21:32
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Kolovoz/Aug.2017 u 02:18
Originalno postovano od strane ELLA090280 ELLA090280 napisao:

Pozdrav svima koji pomazu !!!
u mom filmu jedan djecak upada u rupu u zemlji ????
Pocetak devedesetih, osamdesete .

Po sredi je možda Everybody's Baby: The Rescue of Jessica McClure (1989), iako tu nije dečak, već beba,devojčica...no sećanja katkada variraju (dok naravno ostaje mogućnost i sličnog filma sa eto dečakom u identičnoj situaciji, samo mi je lakše da prvo navedem ovaj filmić, njega sam gledao)

http://www.imdb.com/title/tt0097303/

Na vrh
ELLA090280 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ELLA090280 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Kolovoz/Aug.2017 u 13:12
Originalno postovano od strane puppet_master puppet_master napisao:

Originalno postovano od strane ELLA090280 ELLA090280 napisao:

Pozdrav svima koji pomazu !!!
u mom filmu jedan djecak upada u rupu u zemlji ????
Pocetak devedesetih, osamdesete .

Po sredi je možda Everybody's Baby: The Rescue of Jessica McClure (1989), iako tu nije dečak, već beba,devojčica...no sećanja katkada variraju (dok naravno ostaje mogućnost i sličnog filma sa eto dečakom u identičnoj situaciji, samo mi je lakše da prvo navedem ovaj filmić, njega sam gledao)

http://www.imdb.com/title/tt0097303/

vrlo vjerovatno :)  , mada je meni ostao u sjecanju djecak tako oko 6 godina a rupa u zemlji kao da da je bila u sumi, hm ?!
davno je bilo !!
Who cares enough to rule the world ?
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Kolovoz/Aug.2017 u 13:13
Probaću iskopati alternativni (potencijalno pravi tj) filmić Smile Ovoga se sećam još iz detinjstva a baš pogađa to neko vreme (kraj osamdesetih, početak devedesetih), možda postoji sličan film, videćemo već Smile

Ažurirao puppet_master - 30.Kolovoz/Aug.2017 u 13:17
Na vrh
Danilo-Naissus View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff
Legio VII Claudia

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Listopad/Oct.2017 u 19:54
1.Kako se zove serija koja je snimljena po romanu Nurije Pradas "Snovi po meri" ???

Gledao sam letos jednu epizodu neke španske serije sa sličnom tematikom:

- On je aristokrata i drži krojački salon, ludo zaljubljen u jednu prelepu krojačicu, a veren za neku uobraženu aristrokratkinju, groficu ili šta već. Bliži se dan venčanja a na venčanju on se femka, nećka, kasni. Mlada i njen otac stignu pred crkvu pa okrenu još jedan krug. A krojačica je deveruša toj grofici. I na kraju se on ipak oženi sa njom.... Ima još par paralelnih likova i priča.

2.Da li je to ta serija i ako nije kako se zove?

U googlu mi izlazi serija "Gospođa" ali mi ne liči na tu seriju ako ne grešim. Plus radnja se ne dešava u Barseloni kao što treba.

https://www.laguna.rs/laguna-bukmarker-snovi-po-meri-nurije-pradas-andreu-u-prodaji-od-15-jula-unos-6765.html

http://www.rts.rs/page/magazine/sr/story/411/film-i-tv/2774892/najgledanija-spanska-serija-od-danas-na-rts-u.html
Na vrh
Danilo-Naissus View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff
Legio VII Claudia

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Listopad/Oct.2017 u 20:11
Na ovo liči pitanje br.2.

http://www.imdb.com/title/tt2955402/

* ali nije po tom romanu. Radnja 50'tih.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 112113114
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.