Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Filmovi i serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Filmovi/serije kojima ne znamo ime (mogući spoileri)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Filmovi/serije kojima ne znamo ime (mogući spoileri)

Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 115>
Korisnik
Poruka
cudak_31177 View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
Seljačine U Splačine!!!

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cudak_31177 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Srpanj/Jul.2009 u 23:28
Za ljude koji skupljaju kolekciju nekog određenog glumca, Sentinelov predlog je logičan: odeš na IMDB i tražiš sve što ti od njega fali.
Na vrh
joya View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj joya Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Srpanj/Jul.2009 u 23:35
I meni treba jedan film.
Sjećam se da je jedan doktor sa malo dužom kosom pronašao kao neki serum i ganjao jednu djevojku da ubije i njenog muža ili momka...
I policija ga uhvati ispucaju par miliona metaka u njega ali on u zadnjim trenucima sebi ubrizgava
taj serum ili šta već i dolazi u sred noći ponovo toj djevojci u kuću i ubija momka a ona ga mislim
ubija makazama.
Ko je gledao film mora se sjetiti toga...

Pls tell me...
Nije ko što nije, jer da jeste bilo bi, a nije!
Na vrh
malisupermen View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj malisupermen Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Srpanj/Jul.2009 u 16:44
hvala svima na pomoci !!!
dada
Na vrh
batistuta View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj batistuta Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Kolovoz/Aug.2009 u 21:38
90-95 je film Tajni agent ubijen je na zadatku , ali postoji jos jedan srednoskolac sa istim imenom i prezimenom i daju njega zadatak misle da je taj Tajni agent samo an to se secam jel zna neko koji je to film
Na vrh
Titivillus View Drop Down
Moderator
Moderator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Titivillus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Kolovoz/Aug.2009 u 13:20
Originalno postovano od strane batistuta batistuta piše:

90-95 je film Tajni agent ubijen je na zadatku , ali postoji jos jedan srednoskolac sa istim imenom i prezimenom i daju njega zadatak misle da je taj Tajni agent samo an to se secam jel zna neko koji je to film

If Looks Could Kill (1991)

http://www.imdb.com/title/tt0102095/
Dok ne probam lava, za mene je janje kralj životinja.
Na vrh
batistuta View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj batistuta Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Kolovoz/Aug.2009 u 14:46
Originalno postovano od strane Titivillus Titivillus piše:

Originalno postovano od strane batistuta batistuta piše:

If Looks Could Kill (1991)

http://www.imdb.com/title/tt0102095/

Brate svaka ti cast a jos neki dali znas slucajno

2 agenta na plazi prepravaju se u tancera kako prodavaci za da udju u kuci jednog mafijasa 1 od agenta uci ce u kuci mislim da ce se maskirati toliko znam :)
Na vrh
Trabant View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Trabant Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Kolovoz/Aug.2009 u 15:45
da li netko prepoznaje ova tri filma po kratkim opisima radnje:

1. It's a british comedy about an older director which directs an episode of some tv series. Atmosphere on the set is really hectic, the director keeps yelling at everybody all the time (except at the lead female actor to which he is kissing up). A young lad steals a hand camera and films a 'behind the scenes' documentary during the movie. The movie ends with the director having a stroke and ending in a hospital watching the same episode of the series he stress fully directed

2. - american or canadian movie
- not a lot of talking, pretty short movie
- the lead male actor has a girlfriend and a bunch of friends he hangs out with
- he goes on a road trip to some city on his own
- meets a girl and ends up having sex with her
- when he gets back he has an argument with his girlfriend (meaning he is being silent and she is shouting), they break up
- movie ends with a scene where he walks shirtless by a small pool in someones yard

3. few guys rape a prostitute in a forest and leave her, she dies; a guy who was going out with her before that was in love with her so when he found out what happened, he goes to a bar where they all play pool, and he kills them with a pool stick.
(the guy bought her a coca-cola when they were on a date; he later found out she kept the bottle and used it as a vase)

jel zna netko?? ne nađem na netu ništa.. prva 2 su noviji filmovi a zadnji je stariji tv film
Na vrh
storm-nero View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj storm-nero Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Kolovoz/Aug.2009 u 06:16
Mislim da se zove Ratovi zvezda!
storm-nero
Na vrh
The Legend Of
The Legend Of
Seljačine U Splačine!!!

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cudak_31177 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Kolovoz/Aug.2009 u 07:30
Confused
Na vrh
prijatel-MKD View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj prijatel-MKD Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Kolovoz/Aug.2009 u 10:33
Serija od desetak epizoda, potreban mi je naslov te serije?
99% mislim da je crnogorska serija od pre 15-20 godina.
Kako su mi rekli, bilo je neki covjek koji je imao 7-8 dece i svi su bili zenski, nikako nije imao srece da dobije sina pa zato su ga svi zvali kao "Nesreca". Kad se je rodilo posljedno dete, opet zensko, lagali su da je nesreca naizad dobio sina. Kad je "sin" navrsio nekih 20 godina poslali su ga zajedno s kumom da ide na pecalbu gde se ispostavlja da je i njegov kum isto tako zensko.
0123456789 Само десет цифри, а толку многу главоболие!
You can't take it to a philosopher for being stupid, if he wasn't he would've be a physicist.
Na vrh
darije View Drop Down
Administrator
Administrator
Infernal Affairs

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj darije Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Kolovoz/Aug.2009 u 11:41
Da li je serija ili ne ali meni ovo liči na "Virdžinu":
http://www.imdb.com/title/tt0105761/
Na vrh
The Legend Of
The Legend Of
Seljačine U Splačine!!!

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cudak_31177 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Kolovoz/Aug.2009 u 12:17
To je definitivno Virdžina. Ali ne znam da li su pravili seriju od toga... 
Na vrh
prijatel-MKD View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj prijatel-MKD Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Kolovoz/Aug.2009 u 12:56
Moguce i da nije serija, tako su mi rekli da traze seriji i tako opisali ko sto sam gore napisao. Ja se ne secam da sam ovo gledao.
Provericu ovo sto ste mi posocili. Plot Summary kaze da je to.
Hvala na odgovorima.
0123456789 Само десет цифри, а толку многу главоболие!
You can't take it to a philosopher for being stupid, if he wasn't he would've be a physicist.
Na vrh
PsOaligator View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj PsOaligator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Kolovoz/Aug.2009 u 14:42
Nije serija sigurno pravljena...
Mene su poslali iz štaba...ja ću vam pomoći...
Na vrh
Zanimljiv lik View Drop Down
Banned user
Banned user

Nisam lep, al' sam zato glup!

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Zanimljiv lik Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Kolovoz/Aug.2009 u 23:01
Treba mi mala pomoc

Zna li neko da mi kaze kako se kaze film Izgubljen na engleskom,juce je bio taj film na FOX televiziji i zaista mi se dopao,u filmu se izgubio jedan covek u nekoj pustinji dok njega progoni policija i trazi njega kao glavnog osumcinjenog da je pocinio neki zlocin,ne znam bolje da objasnim.Bicu zahvalan na bilo kakvom odgovoru.Wink
Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator
Sto me ne ubije... ide u moje memoare.

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Kolovoz/Aug.2009 u 23:06
Originalno postovano od strane Zanimljiv lik Zanimljiv lik piše:

Treba mi mala pomoc

Zna li neko da mi kaze kako se kaze film Izgubljen na engleskom,juce je bio taj film na FOX televiziji i zaista mi se dopao,u filmu se izgubio jedan covek u nekoj pustinji dok njega progoni policija i trazi njega kao glavnog osumcinjenog da je pocinio neki zlocin,ne znam bolje da objasnim.Bicu zahvalan na bilo kakvom odgovoru.Wink

Lost (2004)

http://www.foxtv.co.rs/film-pogledati.php

Sto me ne ubije... ide u moje memoare.
Na vrh
Zanimljiv lik View Drop Down
Banned user
Banned user

Nisam lep, al' sam zato glup!

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Zanimljiv lik Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Kolovoz/Aug.2009 u 23:09
Hvala Kneginja,to je taj film.Wink
Na vrh
Trabant View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Trabant Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Kolovoz/Aug.2009 u 18:22
evo da sam sebi odgovorim pošto sam našao 2 od 3

prvi je

Ready When You Are Mr. McGill (2003)

a treći je

Buster and Billie (1974)

ako netko prepoznaje drugi nek viče :D
radi se o novijem filmu

- american or canadian movie
- not a lot of talking, pretty short movie
- the lead male actor has a girlfriend and a bunch of friends he hangs out with
- he goes on a road trip to some city on his own
- meets a girl and ends up having sex with her
- when he gets back he has an argument with his girlfriend (meaning he is being silent and she is shouting), they break up
- movie ends with a scene where he walks shirtless by a small pool in someones yard

Ažurirao Trabant - 24.Kolovoz/Aug.2009 u 18:27
Na vrh
Raguel View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Raguel Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Kolovoz/Aug.2009 u 22:38
Mjuzikl je, postoji jedna cura koja je sljepa i ubija svog komsiju (mislim) da bi mu uzela novac da bi platila operaciju sinu ili cerki koji takodje ima problem sa ocima , na kraju je uhvate i objese :) (ala sam ovo objasnio, toga se samo sjecam, znam da je muzika bila predivna )
Na vrh
Baraka View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Baraka Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Kolovoz/Aug.2009 u 02:08
Originalno postovano od strane Raguel Raguel piše:

Mjuzikl je, postoji jedna cura koja je sljepa i ubija svog komsiju (mislim) da bi mu uzela novac da bi platila operaciju sinu ili cerki koji takodje ima problem sa ocima , na kraju je uhvate i objese :) (ala sam ovo objasnio, toga se samo sjecam, znam da je muzika bila predivna )

Dancer in the dark sa Bjork Smile
http://www.imdb.com/title/tt0168629/
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 115>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.