Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Filmovi i serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Filmovi/serije kojima ne znamo ime (mogući spoileri)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Filmovi/serije kojima ne znamo ime (mogući spoileri)

Odgovori Odgovori Stranica  <12345 123>
Korisnik
Poruka
cudak_31177 View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
Seljačine U Splačine!!!

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cudak_31177 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Kolovoz/Aug.2008 u 19:22
Originalno postovano od strane bubba ho-tep bubba ho-tep piše:

Remo Williams: nenaoružan i opasan...

Šalim se, remo je ipak klasa...

Ne diraj mi Rema. Bez njega nema ni mira ni prosperiteta.
Na vrh
bubba ho-tep View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
brkovi gore, brkovi dole

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bubba ho-tep Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Kolovoz/Aug.2008 u 19:26
Pa odmah sam se ispričao...
Na vrh
darije View Drop Down
Administrator
Administrator
Infernal Affairs

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj darije Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Kolovoz/Aug.2008 u 21:00
Originalno postovano od strane cudak_31177 cudak_31177 piše:

E, sad meni treba pomoć. Znam sve o ovom filmu, ali nemam pojma kako se zove. To je neka Š produkcija, u kojoj je glavni neki minijaturni nabildovani seljober, naravno bivši komandos, pripadnik specijalnih jedinica. Milion posto kopira Ramba, jer je tada otprilike i snimljen. E, njega kidnapuju neki plaćenici, i odvode ga u šumu da na njemu vežbaju "manhunt" (lov na ljude). Ima jedna upečatljiva scena kad glavni negativac ubija njegovu ženu, i on se sa mačetom zaleće na njega, i ovaj iz opasne blizine ispaljuje ceo šaržer u plavog Ramba, na šta on uopšte nije odreagovao, pre nego mu je odsekao ruku... znači, film je neviđeno sranje, mnogo loše odrađen, gluma je najgora moguća, ali meni mnooooooooooogo treba! Ako se neko seti, bio bih veoma zahvalan.

još bi samo falilo da ga tom istom odsečenom rukom bije. Nažalost, gledao sam baš takav film....Confused

Originalno postovano od strane bubba ho-tep bubba ho-tep piše:

Remo Williams: nenaoružan i opasan...

Šalim se, remo je ipak klasa...

Ne diraj mi Rema. Bez njega nema ni mira ni prosperiteta.

REMO mi je zakon, nemoj da se neko pogrdno izražavao o njemu. Jedan od dragulja moje nekadašnje VHS kolekcije, kao mali gledao sam taj film hiljadu puta... Koleginici Vedder zahvaljujem što ga imam na disku sada...Clap
Na vrh
The Legend Of
The Legend Of
Seljačine U Splačine!!!

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cudak_31177 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Kolovoz/Aug.2008 u 21:01
NAŠAO GA!!! Yes!!! Zove se "Deadly Prey (1988)", http://www.imdb.com/title/tt0092848/   , i još je gluplji nego što ga se sećam.

@ Darije: To je taj. Šta kažeš? Filmčina!

Ažurirao cudak_31177 - 22.Kolovoz/Aug.2008 u 21:02
Na vrh
darije View Drop Down
Administrator
Administrator
Infernal Affairs

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj darije Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Kolovoz/Aug.2008 u 21:59
Gde nije brate, kad se setim te scene, odmah me žmarci prođu... LOL

Oš linkove? LOL

Ažurirao darije - 22.Kolovoz/Aug.2008 u 22:01
Na vrh
ivemaster View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ivemaster Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Kolovoz/Aug.2008 u 22:23

Originalno postovano od strane ivemaster ivemaster piše:

ljudi treba mi samo kako se zove film na english a radi se o filmu komedija 90 tih godina a radnja ce desava u staro vreme vitezova carobnjak zacarara devojku ogrlicom na 1000 godina sadasnje vreme klinac radi i slucajno vidi lutku sa ogrlicom u ostavi i otkaci joj ogrlicu i ona ozivi a u potrazi za njom je predak carobnjaka koji juri ogrlicu itd ako moze neko da se seti o kom se filmu radi i da mi napise kakav je naslov na English unapred hvala.

To je ovaj film:

Mannequin: On the Move (1991)

http://www.imdb.com/title/tt0102395/

hvala ti druze sto si mi pomogao u vezi filma jos jednom ti hvala pozdrav
Na vrh
ivemaster View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ivemaster Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Kolovoz/Aug.2008 u 22:28

treba mi jos jedan film radi se o indijancu zvanom navaho grom 80 tih godina serif je u gradu pa jos i indijanac pa mu namestaju i zavrsava u zatvor pa bezi i itd ako neko zna o kom se filmu radi bio bih mu zahvalan hvala unapred.
Na vrh
coresasa View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj coresasa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Kolovoz/Aug.2008 u 17:25
Moze li mi neko pomoci oko pravog naziva filma na ENG u vezi ovog horora.Radnja filma je o nekim zmijama koja ujede decaka i ruka mu se pretvara u zmiju i napada sve oko sebe on je sece ali ona ponovo izrasta.na kraju i on sam se pretvara u zmiju.mislim da se film zove na nsem jeziku UGRIZ    ako znate pomozite mi i dajte mi originalni naziv.HVALA UNAPRED
Na vrh
coresasa View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj coresasa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Kolovoz/Aug.2008 u 17:46
Moze li mi neko pomoci oko pravog naziva filma na ENG u vezi ovog horora.Radnja filma je o nekim zmijama koja ujede decaka i ruka mu se pretvara u zmiju i napada sve oko sebe on je sece ali ona ponovo izrasta.na kraju i on sam se pretvara u zmiju.mislim da se film zove na nsem jeziku UGRIZ    ako znate pomozite mi i dajte mi originalni naziv.HVALA UNAPRED    
Na vrh
Sentinel View Drop Down
Master translator
Master translator

Walking Time-Bomb

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Sentinel Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Kolovoz/Aug.2008 u 17:51
Originalno postovano od strane coresasa coresasa piše:

http://www.imdb.com/title/tt0094929/
Svi titlovi koje trebate a ne mozete ih NIGDJE naci, ili ste skinuli film prije TRI dana i jos nema titlova, nalaze se OVDJE
Na vrh
coresasa View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj coresasa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Kolovoz/Aug.2008 u 18:20
hvala ti brate od srca   CAR SI h v a l a jos jednom
Na vrh
coresasa View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj coresasa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Kolovoz/Aug.2008 u 19:24
ovo sam nasao i neznam sta je sad pravi naslov bilo kako sam trazio i nista       Curse II: The Bite (1988)
                         The Bite aka Curse 2     http://www.youtube.com/watch?v=jhYNIsI9qwY&feature=related
Na vrh
Lepi Cika View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Lepi Cika Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Kolovoz/Aug.2008 u 19:37

treba mi jos jedan film radi se o indijancu zvanom navaho grom 80 tih godina serif je u gradu pa jos i indijanac pa mu namestaju i zavrsava u zatvor pa bezi i itd ako neko zna o kom se filmu radi bio bih mu zahvalan hvala unapred.

http://us.imdb.com/title/tt0086434/
Na vrh
coresasa View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj coresasa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Kolovoz/Aug.2008 u 19:51
ovo sam nasao i neznam sta je sad pravi naslov bilo kako sam trazio i nista       Curse II: The Bite (1988)
                         The Bite aka Curse 2     http://www.youtube.com/watch?v=jhYNIsI9qwY&feature=related
Na vrh
The Legend Of
The Legend Of
Seljačine U Splačine!!!

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cudak_31177 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Kolovoz/Aug.2008 u 21:00
Sumnjam da će neko ovo znati, jer se radi o jako starom (ja ga gledao u bioskopu sa sedam godina) i verovatno nepoznatom filmu. Ja ga se skoro uopšte ne sećam, ali sam dobro upamtio nekoliko stvari: glavni baja leti (kao superman) ali to može samo kad podesi neki svoj sat (možda je i štoperica), ima brkove (čini mi se da liči na Burt Raynoldsa) i ima jedna scena pred kraj, u kojoj ga vezuju lancima i bacaju u more. Naravno, on uspeva nekako da dohvati sat (ili štopericu), i onda dobija neverovatnu snagu i pokida lance. Poslednje čega se sećam je scena kad izleće iz vode i odlazi da se nabe keve onom što ga je vezao. Moram da napomenem da nisam drogiran, i da nisam sanjao. Film stvarno postoji (evo i moj brat se seća, a ni on nije drogiran), samo ne znamo kako se zove. Pa ako ima neko ko je ovo gledao neka javi. Hvala in-front.
Na vrh
Sentinel View Drop Down
Master translator
Master translator

Walking Time-Bomb

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Sentinel Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Kolovoz/Aug.2008 u 21:12
Originalno postovano od strane coresasa coresasa piše:

oba su ti pravi naslov, samo sto je film negdje pusten pod jednim a negdje pod drugim imenom...
Svi titlovi koje trebate a ne mozete ih NIGDJE naci, ili ste skinuli film prije TRI dana i jos nema titlova, nalaze se OVDJE
Na vrh
sreckovic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sreckovic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Kolovoz/Aug.2008 u 22:56
nemogu da se sjetim nikako naziva filma sve mi se vrti u glavi da je vruca zvaka ili francuski poljubac.    film je ljubavni i komedija

film je tamo iz 90 tih

radnja koliko se sjecam:

Pocetak filma je desavanje na plazi i sad ima neka koliba za presvlacenje i neki se muskarci popeli da gledaju naravno zensku kolibu i neki se debeli nasao pamtan i popo se gore i po obicaju propao dole medju zenski svjet u svalacionici.

Uglavnom taj debeli non stop ulazi u neke nevolje vazda najabe i njegovi drugovi mu s stalno smiju.

Sjecam se kroz maglu da su ti par prijatelja sa tim debelim saznali da neka profesorica klavira nije samo profesorica klavira vec uz casove se posexa sa ucenikom ali nisu znali da casove daje zgodna zenska i valjada njena mama neka baba. znam da su dosli i otvori neka baba vrata i pita jel pocetni kurs ili napredni. neko je valjda rekao napredni i zaglavio s babom jer valjda ona daje casove naprednog.

Kraj filma je koliko se sjecam neki momak se ljubi s nekom zenskom.

Na vrh
The Legend Of
The Legend Of
Seljačine U Splačine!!!

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cudak_31177 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Kolovoz/Aug.2008 u 23:00
Originalno postovano od strane sreckovic sreckovic piše:

neki se debeli nasao pamtan i popo se gore i po obicaju propao dole medju zenski svjet u svalacionici.

E baš si me nasmejao. Jeste vruća žvaka. Film je indijski (postoji i engleska sinhronizacija). Originalni naslov je "Shifshuf Naim (1981)" ili "Hot Bubblegum".

http://www.imdb.com/title/tt0082528/

Ažurirao cudak_31177 - 27.Kolovoz/Aug.2008 u 23:01
Na vrh
sreckovic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sreckovic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Kolovoz/Aug.2008 u 12:26
hvala care puno odo da ga skinem
Na vrh
ivemaster View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ivemaster Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Kolovoz/Aug.2008 u 13:24
Originalno postovano od strane Lepi Cika Lepi Cika piše:

http://us.imdb.com/title/tt0086434/

druze nazalost nije taj film hvala u svakom slucaju.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 123>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,153 sekundi.