Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Filmovi i serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Filmovi/serije kojima ne znamo ime (mogući spoileri)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Filmovi/serije kojima ne znamo ime (mogući spoileri)

Odgovori Odgovori Stranica  <1234 123>
Korisnik
Poruka
steel123 View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj steel123 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Srpanj/Jul.2008 u 21:50
Ljudi, evo ovako. Stari western koji sam gledao negdje početkom 80-tih. Film završava tako da glavni lik dolazi u klanac  gdje se nalazi stara brvnara, a iza nje je jezero u koje skoči i na dnu nalazi škrinje sa zlatnim kovanicama.
Naziv filma po mom sjećenju je u stilu UBIJ SVE PA SE VRATI
3xxx
Na vrh
joya View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj joya Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Srpanj/Jul.2008 u 13:46
I ja vec duze vremena tragam za jednim filmom znam samo da je kod nas bio preveden pod nazivom ZEMLJA i da nekakav ko cyborg ganja curu i momka kao po nekoj pustinji i u nekoj napustenoj zgradi. Ako neko bude znao neka mi okaci link sa imdb-a. Unaprijed hvala.
Nije ko što nije, jer da jeste bilo bi, a nije!
Na vrh
iromafia111 View Drop Down
Administrator
Administrator
Nabadač engleskog poznat i kao Gazda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Srpanj/Jul.2008 u 13:50
Da nije "Bojno polje - Zemlja" sa Travoltom? On glumi vanzemaljca.
Na vrh
joya View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj joya Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Srpanj/Jul.2008 u 14:13
Daj mi engleski naziv ili ako nije problem okaci link za imdb nemas pojma koliko bi ti zahvalan bio ako bi mi nasao taj film
Na vrh
iromafia111 View Drop Down
Administrator
Administrator
Nabadač engleskog poznat i kao Gazda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Srpanj/Jul.2008 u 21:21
http://www.imdb.com/title/tt0185183/
Na vrh
joya View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj joya Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Srpanj/Jul.2008 u 01:06
na zalost nije ovo taj film, ovaj je dosta stariji vjerovatno pocetkom 90-ih godina snimljen, jer imao sam ga na jednom vhs-u zajedno bili americki nindza i taj zemlja film, i kazem sjecam se samo da u nekoj kao pustinji neki da li je cyborg ili nesto vec ganja momka i curu i sjecam se dobrog fight-a kada se tuku u nekom hodniku u napustenoj kuci i on ga motorom pregazi ali ovaj film nije CYBORCOP posto su mi neki govorili da je to taj film, vec je bio preveden pod nazivom ZEMLJA.

Uglavnom hvala ti za ovaj link sa travoltom.
Na vrh
nenad.d View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nenad.d Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Srpanj/Jul.2008 u 16:40
Originalno postovano od strane joya joya piše:

I ja vec duze vremena tragam za jednim filmom znam samo da je kod nas bio preveden pod nazivom ZEMLJA i da nekakav ko cyborg ganja curu i momka kao po nekoj pustinji i u nekoj napustenoj zgradi. Ako neko bude znao neka mi okaci link sa imdb-a. Unaprijed hvala.

da nije ovaj Cyborg sa Van Dammom
http://www.imdb.com/title/tt0097138/
Na vrh
joya View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj joya Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Srpanj/Jul.2008 u 17:56
nazalost nije van dammove imam sve ama bas sve filmove i znam taj ali na taj fazon nesto samo sto je ovaj lik ko vanzemaljac nesto se ne sjecam puno ali samo znam da je film bio preveden kod nas kao ZEMLJA
Na vrh
rojski View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj rojski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Srpanj/Jul.2008 u 21:09
    u vezi ovog filma koji tražim sječam se jako malo.znam da film pocinje tako da se neki mladič ukrcuje na nekakav brodić koji ga vodi na otok.(cini mi se da je cak pao u vodu prije nego je isao na brod)na tom otoku nalazi se odmorište .tamo upoznaje voditeljicu tog odmorišta (jako lijepu ženu)u koju se odmah zaljubi.to je sve šta znam.cijeli film se radi o njima .

Ažurirao rojski - 20.Srpanj/Jul.2008 u 10:43
Na vrh
seronja1 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj seronja1 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Kolovoz/Aug.2008 u 23:16
Originalno postovano od strane NightCaller3 NightCaller3 piše:

Pozdrav svima!Da li neko zna naziv filma u kojem Vikinzi
prilikom  pohoda zarobe momka po imenu Dzastin, on postane rob, a jedan
od Vikinga ga otkupi i oslobodi. Oni se pobratime i krenu da osvete oca
tog Vikinga. Radnja se desava u anglosaksonskoj Engleskoj i
Skandinaviji.Mislim da je u pitanju britansko-svedska produkcija. Film je sa kraja 80-ih, pocetka 90-ih...

Da nije ovaj

http://www.imdb.com/title/tt0052365/

Ažurirao seronja1 - 10.Kolovoz/Aug.2008 u 23:30
Na vrh
seronja1 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj seronja1 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Kolovoz/Aug.2008 u 23:33
Originalno postovano od strane CMIBOR CMIBOR piše:

Evo ja bih otvorio temu , koja se nalazi na jednom od susjednih foruma , i jako je korisna....čini mi se da ovakav topic još nije otvaran....Uglavnom , samo napišite po sjećanju radnju filma koji vas muči , vjerujte , netko će se već sjetiti i dati link i naziv filma , bez obzira na to što ste ga gledali prije 15 godina....Evo moje boljke od prije 7,8 godina, crtić ili nizozemski ili švedski , danski , štogod , u njemu je sve onako pomalo tmurno , cijeli svijet je prikazan kao industrijska zona , puno sve dimnjaka okolo...samo sam povezao od jednog lika s drugog foruma da je u njemu lik s nekakvom travom kao ušima i mrkvom kao nosom....Ako neznate , nije bitno , krenite dalje sa svojim boljkama!sretno!

Da nije ovaj:
http://www.imdb.com/title/tt0094625/
Na vrh
VileBP View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj VileBP Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Kolovoz/Aug.2008 u 09:28
Film je komedija po mom misljenju snimljena 70, 80-ih godina. Glumci su nepoznati. Radi se o privatnom/policijskom detektivu (trapav i smotan)koji njuska i trazi po nekoj kuci (inace kuca je igradjena u futuristicnom stilu sve radi automatizovano), pritom razbija i lomi stvari.Inace lik puno i ne prica u filmu, nosi sesir i pusi lulu u celom filmu.Radnja se desava i na plazi. Cini mi se da je film snimljen u Francuskoj ali nisam siguran.Uglavnom komedija po tipu je slicna Pink Pantheru.

Ažurirao VileBP - 20.Kolovoz/Aug.2008 u 09:29
Na vrh
Lepi Cika View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Lepi Cika Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Kolovoz/Aug.2008 u 10:51
mon oncle http://us.imdb.com/title/tt0050706/
Na vrh
bubba ho-tep View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
brkovi gore, brkovi dole

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bubba ho-tep Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Kolovoz/Aug.2008 u 14:35
Originalno postovano od strane steel123 steel123 piše:

Ljudi, evo ovako. Stari western koji sam gledao negdje početkom 80-tih. Film zavrÅ¡ava tako da glavni lik dolazi u klanac  gdje se nalazi stara brvnara, a iza nje je jezero u koje skoči i na dnu nalazi Å¡krinje sa zlatnim kovanicama.
Naziv filma po mom sjećenju je u stilu UBIJ SVE PA SE VRATI

To ti je ovaj spaghetti western sto posto, ja ga tražim već godinama, ali nitko nema, zove se''Ubij ih sve, vrati se sam'' ili

Ammazzali tutti e torna solo (1968)

http://www.imdb.com/title/tt0062659/

Na vrh
VileBP View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj VileBP Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Kolovoz/Aug.2008 u 15:39
Jeste Ciko, to je taj. Hvala.
Na vrh
ivemaster View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ivemaster Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Kolovoz/Aug.2008 u 01:36

ljudi treba mi samo kako se zove film na english a radi se o filmu komedija 90 tih godina a radnja ce desava u staro vreme vitezova carobnjak zacarara devojku ogrlicom na 1000 godina sadasnje vreme klinac radi i slucajno vidi lutku sa ogrlicom u ostavi i otkaci joj ogrlicu i ona ozivi a u potrazi za njom je predak carobnjaka koji juri ogrlicu itd ako moze neko da se seti o kom se filmu radi i da mi napise kakav je naslov na English unapred hvala.
Na vrh
cudak_31177 View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
Seljačine U Splačine!!!

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cudak_31177 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Kolovoz/Aug.2008 u 18:32
Originalno postovano od strane ivemaster ivemaster piše:

ljudi treba mi samo kako se zove film na english a radi se o filmu komedija 90 tih godina a radnja ce desava u staro vreme vitezova carobnjak zacarara devojku ogrlicom na 1000 godina sadasnje vreme klinac radi i slucajno vidi lutku sa ogrlicom u ostavi i otkaci joj ogrlicu i ona ozivi a u potrazi za njom je predak carobnjaka koji juri ogrlicu itd ako moze neko da se seti o kom se filmu radi i da mi napise kakav je naslov na English unapred hvala.

To je ovaj film:

Mannequin: On the Move (1991)

http://www.imdb.com/title/tt0102395/
Na vrh
cudak_31177 View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
Seljačine U Splačine!!!

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cudak_31177 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Kolovoz/Aug.2008 u 18:40
E, sad meni treba pomoć. Znam sve o ovom filmu, ali nemam pojma kako se zove. To je neka Š produkcija, u kojoj je glavni neki minijaturni nabildovani seljober, naravno bivši komandos, pripadnik specijalnih jedinica. Milion posto kopira Ramba, jer je tada otprilike i snimljen. E, njega kidnapuju neki plaćenici, i odvode ga u šumu da na njemu vežbaju "manhunt" (lov na ljude). Ima jedna upečatljiva scena kad glavni negativac ubija njegovu ženu, i on se sa mačetom zaleće na njega, i ovaj iz opasne blizine ispaljuje ceo šaržer u plavog Ramba, na šta on uopšte nije odreagovao, pre nego mu je odsekao ruku... znači, film je neviđeno sranje, mnogo loše odrađen, gluma je najgora moguća, ali meni mnooooooooooogo treba! Ako se neko seti, bio bih veoma zahvalan.
Na vrh
bubba ho-tep View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
brkovi gore, brkovi dole

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bubba ho-tep Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Kolovoz/Aug.2008 u 19:16
Remo Williams: nenaoružan i opasan...

Šalim se, remo je ipak klasa...
Na vrh
Sentinel View Drop Down
Master translator
Master translator

Walking Time-Bomb

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Sentinel Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Kolovoz/Aug.2008 u 19:18
Originalno postovano od strane joya joya piše:

mislim da ti je to ovaj:
http://www.imdb.com/title/tt0106639/

cak sam gledo i cyborg3 u kojem zena cyborg zatrudni pa je ovi kao progone jer je anomalija, itd itd...

http://www.imdb.com/title/tt0112765/

Ažurirao Sentinel - 22.Kolovoz/Aug.2008 u 19:20
Svi titlovi koje trebate a ne mozete ih NIGDJE naci, ili ste skinuli film prije TRI dana i jos nema titlova, nalaze se OVDJE
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 123>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.