Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na članke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed -  Fifty Shades Freed - Dobro je da su svršili (09.02.2018.)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Fifty Shades Freed - Dobro je da su svršili (09.02.2018.)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
UroshP View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj UroshP Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Fifty Shades Freed - Dobro je da su svršili (09.02.2018.)
    Objavljeno: 09.Veljaca/Feb.2018 u 18:49
dobra recenzija :)
Na vrh
Freak37 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Freak37 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Veljaca/Feb.2018 u 21:34
Svaka na mestu ! Trilogija je potpuni promasaj u svakom njenom aspektu. Hvala bogu da je gotovo !
Na vrh
vladablok9a View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj vladablok9a Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Veljaca/Feb.2018 u 22:21
nisam gledao niti minut i jednog od 3 filma, ali morao sam uci i ostaviti komentar zbog naslova recenzije :) Vrhunski!
Na vrh
jeje cantiq View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Upir

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jeje cantiq Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Veljaca/Feb.2018 u 22:35
Nije ni trebala bit trilogija, već prvi dio je katastrofa  darije
Na vrh
Black Raven View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Black Raven Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Veljaca/Feb.2018 u 22:57
Bravo za naslov recenzije.
Na vrh
matrix_4_life View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj matrix_4_life Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Veljaca/Feb.2018 u 11:05
Hmmmm...pozitivna kritika utiče, drago mi je vidjeti. Solidna recenzija ali... "ali meni još od prvog filma Fifty Shades of Grey nije jasno šta bi "ovo", zapravo, trebalo da predstavlja". ALI MENI, pa prijatelju ljude koji čitaju recenzije ne zanima to ALI MENi, subjektivno mišljenje moraš zadržati za sebe ( usput ni meni se ne sviđa film, niti ću ga ikada pogledati), ali ima ljudi, sigurno, kojima se sviđa, kao što sam rekao recenzija stoji, dobra je, ali ipak pokušaj ubuduće to nekako upakovati drugačije ( kad već želiš da se baviš recenziranjem), subjektivno mišljenje je stvar individue. U profesionalnom smislu, mislim, da to ALI MENI nekako zvuči, kao, nametanje svog mišljenja, što opet dovodi o raspravi o ukusima, kakve ko filmove voli.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Upir

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jeje cantiq Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Veljaca/Feb.2018 u 11:27
Shvaćam što želiš reći, no nećeš to dobit od našeg "recenzenta", barem ne u idućih par godina. 
Nisu to prave recenzije nego skup informacija pobranih tu i tamo, malo trivije, jeste li znali ovo i ono...posve dostatno za jedan ovakav forum, za članove koji žele kratku informaciju iz prve ruke. 

Na vrh
Hogar Strašni View Drop Down
Translator
Translator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Veljaca/Feb.2018 u 13:35
Filmske kritike i jesu subjektivno mišljenje individue. Tekst kroz koji autor prenosi sopstveni doživljaj pogledanog. Ne treba brkati recenzije sa prikazima filmova, pa da očekujemo suvo predstavljanje podataka o filmu bez ličnog utiska onog ko piše. Niti je posao kritičara da brine kako će se osećati neko kome se ono što on blati sviđa. Čak i forma može da varira od jednog pasusa do čitavog eseja, od epskih hvalospeva do krvničkog obrušavanja. Može neko da se ne slaže sa IgaBivom ili da mu ne prija stil kojim IgaBiva piše (npr. često meni), ali to ne znači da je recenzija van nekog standarda. Jedno je suprotstaviti sopstvene stavove o filmu recenzentovim, a sasvim druga stvar govoriti mu kako treba da piše sopstveni tekst. Kao i sa svim drugim pisanim materijalima, ako nam se nakon par čitanja ne svidi ono što autor ima da kaže, niko nas ne tera da njegove kasnije tekstove čitamo.

Ažurirao Hogar Strašni - 10.Veljaca/Feb.2018 u 13:58
As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.
Na vrh
Beauq View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Beauq Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2018 u 08:07
Prva dva smo devojka i ja gledali kao komedije. Tako ćemo i ovaj. A što se svršetka tiče - postoji i četvrta knjiga. Nikad se ne zna...
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Upir

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jeje cantiq Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2018 u 11:53
Zaplet je fatalno jednostavan pa se lako mogu napisati peta, šesta i još par knjiga.
Meni je u prvom dijelu bilo najsmješnije što su svi glumci na rubu smijeha (kao i ja).

Jamie Dornan kao dominantni master... tip izgleda poput seljačića iz djela Branka Ćopića LOLLOL
Na vrh
insideman View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj insideman Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2018 u 12:10
Ali opet zarađuje najviše
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Upir

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jeje cantiq Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2018 u 12:16
Dao im Bog odgovarajuću vrst gledatelja Smile
Na vrh
Freak37 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Freak37 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2018 u 12:33
Zaradjuje iz cistog razloga jer zenska populacija puni filmske dvorane nebili se divila kako fizicki izgleda glavni glumac.
Naravno izostavljajuci mogucnost lepljenja misica haha.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Upir

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jeje cantiq Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2018 u 12:38
I dio muske populacije koji zeli a ne usudi se natuc svoju staru

Jamie je maneken, tijelo je sve sto ima, niti G od glume.
Na vrh
FILMOLOVAC View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj FILMOLOVAC Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Veljaca/Feb.2018 u 16:47
samo ribe zanima ovaj sado mazo šit
Na vrh
Iva89 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Iva89 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Veljaca/Feb.2018 u 19:56
Samo bih da napomenem da ova uloga ne bi trebalo da bude merilo umeca Dzejmija Dornana, gledala sam seriju The fall u kojoj glumi sa Dzilijan Anderson, i odradio je svoju rolu odlicno. Slazem se, inace, sa recenzijom. ;)
I`m not a bitch, I`m the bitch!
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Upir

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jeje cantiq Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Veljaca/Feb.2018 u 20:09
Nitko nema ništa protiv Jamieja, on je lijep muškarac i još uvijek čeka na svoju ulogu.
Baš noćas sam dovršila dosadnu profeminističku seriju  The Fall (koju ne preporučam nikome), seriju bez ikakove radnje ili napetosti. Što Jamie radi osim što se pokazuje (polu)gol ili u tijesnim majicama..?
Nije glumac kriv, kriv je scenarista.
Meni je Jamie drag, povela bi ga doma iz kina Heart, no na dobru ulogu će još čekati, njegovo vrijeme tek dolazi.

Na vrh
vagar View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj vagar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Veljaca/Feb.2018 u 11:03
Amaterski glumci, film za celebritije.
Na vrh
sanja-bosnjak View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sanja-bosnjak Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Ožujak/Mar.2018 u 19:48
Pogrešni glumci u pretjeranom prepisivanju Twilight sage. U knjigama se itekako vidi inspiracija, da ne kažem ''copy paste''
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.