Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Fear the Walking Dead (2015)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Fear the Walking Dead (2015)

Fear the Walking Dead

Fear the Walking Dead (2015)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2015

Žanr:

drama, znanstvena fantastika, triler, horor

Trajanje:

44 min

Autor:

Robert Kirkman
, Dave Erickson

Glavne uloge:

Cliff Curtis
  >  Travis Manawa
Kim Dickens
  >  Madison Clark
Frank Dillane
  >  Nick Clark
Alycia Debnam-Carey
  >  Alicia Clark
Mercedes Mason
  >  Ofelia Salazar
Colman Domingo
  >  Victor Strand
Lorenzo James Henrie
  >  Chris Manawa
Rubén Blades
  >  Daniel Salazar
Danay Garcia
  >  Luciana
Elizabeth Rodriguez
  >  Liza Ortiz
Karen Bethzabe
  >  Elena Reyes
Raul Casso
  >  Andrés Diaz
Andres Londono
  >  Oscar Diaz
Ramses Jimenez
  >  Hector Reyes
Patricia Reyes Spíndola
  >  Griselda Salazar

Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
ppgogo9 View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ppgogo9 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Svibanj/May.2018 u 09:56
Da bi se gledale ove serije i slicne, covek mora imati maste da zamisli takvo drustvo i sta moze da se desi u tim situacijama. Ko to nema ne treba odmah da sudi o seriji i kaze da nije dobra., nakon odgledane jedne ili dve epizode. 
Ima mnogo sapunica u izboru pa uvek moze naci neku za gledanje. 

ppgogo
Na vrh
Stole Haringa View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Srpanj/Jul.2018 u 07:47

Ažurirao Stole Haringa - 02.Kolovoz/Aug.2018 u 01:43
Na vrh
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Srpanj/Jul.2018 u 23:30
Obnovljeno za 5. sezonu Wink
Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
Stole Haringa View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Kolovoz/Aug.2018 u 03:03
Na vrh
tantal View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

web-dl xD

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj tantal Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Kolovoz/Aug.2018 u 20:49
Meni se serija sve vise dopada.Narocito ove dve zadnje.Jer glumica(Alisa D.) i glumac (Leni Dzejms) "vuku" po celu epizodu.Mada, pocinju po malo da lice na "one" druge.Nadam da ce sve ovo imati nekog smisla na kraju.Jer jos nisam ukapirao sta spremaju za na dalje.
Na vrh
VLL72 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj VLL72 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Studeni/Nov.2018 u 15:43
Evo konačno sam odgledao u par dana 3-ću i 4-tu sezonu. Napravio sam baš dugu pauzu jer smu me smorili strašno. Tematika me interesuje i pratim zbog toga ali scenario u dosta scena vređa inteligenciju gledalaca. Propusti su zaista neverovatni. Čak maloumni. Za ne poverovati šta su radili u dosta situacija. Užas jedan. Gledao sam serijal zbog tematike i Nika pretežno a sada su i to rešili vrlo brzo. Šokiran sam epilogom. Postao je pravi mazohizam pratiti seriju od sredine 4-te sezone. U rangu Mandy mazohizma barem. Ko je to odgledao do kraja shvatiće. Uveden je Morgan kako spasili ono što se spasiti ne može ili ne vredi spašavati. Ako neko zna više o tome neka nas prosvetli, zašto su glavni likovi poubijani pretežno a ubačeni neki novi onako kao sa Marsa. Nema veze 3-će sezone i 4-te. Pali su sa Marsa u 4-tu bez priče...mislim bilo je u jednoj sceni narikanja onog antipatičnog lika što je preživeo sve sezone, kako su došli do 4-te...ma užas jedan. Pa ovo da je pisalo neko talentovano dete iz osnovne škole, bolje bi skockalo. Da li su pare bile problem pa se rešiše glumaca ili šta već? Sve u svemu upropastiše seriju koja je obećavala zbog startne priče i bila je nešto malo drugačije od TWD, pre svega zbog lokacije. E Morgane, Morgane ušta te uvališe!
Na vrh
tantal View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

web-dl xD

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj tantal Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Studeni/Nov.2018 u 10:41
Priznajem da sam subjektivan kada su ova serija i ona druga u pitanju.Zato cu rado  i dalje  gledati seriju.Jer ako ima jedno 20 serija koje su katastrofalne i dalje se snimaju i imaju gledaoce i veoma su popularne.Zato ne zelim navoditi naslove tih serija,da me neko nebi besio o najblize drvo.Ukusi su zausta .... i ne vredi i treba kom....Ovo je moje misljenje sa kojim se bas niko ne mora sloziti.Ali cu ja i dalje to gledati.Pozdrav svima,dragi moji sapatnici.
Na vrh
VLL72 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj VLL72 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Studeni/Nov.2018 u 12:01
Gledaj naravno, ko ti brani? Ako npr. nije monstruozna glupost scena dovlačenja mrtvih sa ne više od 10 kamiona i pravljenje horde za napad na stadion i još plus ono čekanje u kolima dece glavne heroine da ona logično izađe i jurne na gomilu mrtvih da ih spasi a pri tom imali su goriva i samo su trebali da daju gas i pređu tih 20-tak metara do otvorene kapije koja ih je čekala a imali su jedno 2 minuta fore za to, ja ne znam šta je glupost! Dodatno je glavni negativac sezone, pa ko koga zajebava ovde. Garantujem da neko pismeno dete iz osnovne škole sa bogatom maštom može sto puta bolji scenario napisati od ovih što su upropastili sve. Kada je sve popljačkano postoje mesta sa robom u izobilju koja su kao zaturena i kao takva sačuvana. Pa urnebes je to ali ne salata. Ok mi na balkanu imamo sigurno mnogo veći potencijal za preživljavanje u nama samima nego ovi preko bare pa verovatno vidimo ove rupetine i nedostatke logičnosti bolje nego njihovo ciljno telo u USA na osnovu koga prate rejting i da li im se isplati da nastave dalje ili ne pa će verovatno bunariti i dalje. Ima ko će gledati sigurno i ovde. Samo napred. Srdačan pozdrav.
Na vrh
tantal View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

web-dl xD

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj tantal Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Studeni/Nov.2018 u 13:16
Bas ti vala na dozvoli.
Na vrh
VLL72 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj VLL72 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Studeni/Nov.2018 u 17:28
Originalno postovano od strane tantal tantal piše:

Bas ti vala na dozvoli.
Kad se već lepo zahvaljuješ, što ne odgovori kako je na tebe uticala scena koju sam opisao i koja je pravo oličenje gluposti u seriji? Ima takvih scena premnogo na žalost. Zanima me tvoj odgovor najiskrenije. Nemoj da zaboraviš da je nakon te bedne scene apsolutno nelogične glavna heroina izgubila život. Ona koja je rešavala sve po kratkom postupku, sada pade bez ikakve logike. Vrh! Nema jače.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.