Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na članke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Extremely Wicked Shockingly Evil and Vile -  Zar je ovo Ted Bundy? (02.06.2019.)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Extremely Wicked Shockingly Evil and Vile - Zar je ovo Ted Bundy? (02.06.2019.)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
TheMancic View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj TheMancic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Extremely Wicked Shockingly Evil and Vile - Zar je ovo Ted Bundy? (02.06.2019.)
    Objavljeno: 02.Lipanj/Jun.2019 u 09:29
Gledao sam film iz 2002 o Bandiju a ovaj je mnogo bolji od tog..
Na vrh
bgvracar View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bgvracar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Lipanj/Jun.2019 u 10:18
Na temu serijskog ubice Teda Bandija, snimljeno je više filmova ali bih istakao sledeća dva:

The Deliberate Stranger (1986)

The Stranger Beside Me (2003)

Prethodno pomenuti iz 2002. nisam gledao pa ne mogu da komentarišem.

Ažurirao bgvracar - 02.Lipanj/Jun.2019 u 10:24
Na vrh
Srecko Delibasic View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Srecko Delibasic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Lipanj/Jun.2019 u 21:35
Jedan od dosadnijih filmova koji sam gledao. Netflixova doku serija je tata za ovo :)
Na vrh
enis88 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj enis88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Lipanj/Jun.2019 u 16:05
nije loš film, 6/10
Na vrh
TheMancic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj TheMancic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Lipanj/Jun.2019 u 17:07
Originalno postovano od strane bgvracar bgvracar piše:

Na temu serijskog ubice Teda Bandija, snimljeno je više filmova ali bih istakao sledeća dva:

The Deliberate Stranger (1986)

.

Da tacno ima i taj iz 1986 na njega sam potpuno zaboravio,taj je fantastican film..
Na vrh
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Lipanj/Jun.2019 u 18:00
Uz pomenutog Bandija, Mensona i Berkovica, treba pomenuti jos dvojicu serijskih ubica a to su Dzefri Demer i Dzon Vejn Gejsi. Ovaj o Bandiju cu gledati mada mi Efron ne uliva poverenje, secam se da sam gledao verziju gde igra manje poznati Bil Kembel.
Na vrh
bgvracar View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bgvracar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Lipanj/Jun.2019 u 22:04
Originalno postovano od strane beogradski beogradski piše:

Uz pomenutog Bandija, Mensona i Berkovica, treba pomenuti jos dvojicu serijskih ubica a to su Dzefri Demer i Dzon Vejn Gejsi. Ovaj o Bandiju cu gledati mada mi Efron ne uliva poverenje, secam se da sam gledao verziju gde igra manje poznati Bil Kembel.

Kud bre da zaboraviš ove ludake:  LOL

Denis Rejder poznati i kao BTK Killer:

O njemu je snimljen film The Hunt For The BTK Killer (2005)

Andrej Čikatilo, poznat i kao Monstrum iz Rostova:

O njemu je snimljen fenomenalan film koji se zove Citizen X (1995).

Najgori od svih njih, Geri Ridžvej, poznat i kao Green River Killer. Interesantno je da je policija angažovala Teda Bandija, koji je uveliko već trunuo u zatvoru, kao konsultanta u ovom slučaju, kako bi pronikli u Ridžvejev profil.

O istom je snimljena mini-serija The Capture of the Green River Killer (2008)

Na vrh
Stole Haringa View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Lipanj/Jun.2019 u 00:47

Potvrđuje se moja teorija da loši filmovi imaju najviše komentara. U ovom slučaju i na ovom forumu, pored komentara postoje i teme. Svoj komentar sam ostavio u temi koju sam otvorio https://forum.titlovi.com/extremely-wicked-shockingly-evil-and-vile-2019_t92107.html

Ono gore je početak Šijanovog Davitelja koji je pored legendarnog Pancrama naveo još i De Salvu, Bostonskog davitelja.

Što se mene tiče, film je odličan i ima samo jednu manu. Sniman je, poput nekih iz istog faha, u vreme vođenja sudskog procesa. Konkretno, nastali su pre izricanja presude.

Ovo gore je blag i neuspeo pokušaj da se ovekoveči Pancram. Mislim da bi film bio totalni neuspeh da ne beše Dž.Vudsa, njegove glume i improvizacija.

Dokumentarac o Pancramu je mnogo bolji, Borobski je jedan od ljudi koji znaju znanje, jedan od onih koji rade za svoju dušu. Na žalost, nije preveden i nije toliko poznat.

A tu je i Henri koji je čekao u bunkeru svoju premijeru.

Nadam se da sam doprineo neveseloj temi posvećenoj američkim masovnim ubicama i ostalim manijacima. Dokumentaraca ima mnogo više od filmova i to je neka druga priča.

Bežim sa teme.

Na vrh
vracar View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj vracar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Lipanj/Jun.2019 u 07:28
Odličan film.
Na vrh
Diana0000 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Diana0000 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Lipanj/Jun.2019 u 13:38
srednja žalost, ocjena 6/10
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,094 sekundi.