Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na članke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Escape at Dannemora - Seks skandal u zatvorskom sustavu (06.01.2019.)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Escape at Dannemora - Seks skandal u zatvorskom sustavu (06.01.2019.)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Escape at Dannemora - Seks skandal u zatvorskom sustavu (06.01.2019.)
    Objavljeno: 06.Sijecanj/Jan.2019 u 19:25
Zašto se serija ne zove "Pohotna Tilly"? Puno više ljudi bi gledalo...
Na vrh
marina-budimir View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj marina-budimir Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Sijecanj/Jan.2019 u 20:00
Serija je odlična. Odgledala sam ju sa zadovoljstvom. Ne smijem ovdje spojlati, ali MORAM napisati da mi je žao što kraj nije drugačiji. A naslov serije Pohotna Tilly .... dobar prijedlog JoxerTM . A možda bi se mogla zvati i "Bijeg iz Menopauze" :)
Na vrh
baho View Drop Down
Translator
Translator
Robin sa zlatnim nervima

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Sijecanj/Jan.2019 u 20:06
Kad Robin o nečemu piše onda se to mora pogledati... LOL

Imaš mogućnost pisanja spoilera, samo nije implementirana u u ovaj toolbox (to već ide na račun programera).
Prije i poslije spoilera u uglatim zagradama napišeš "SPOILER" odnosno "/SPOILER"

Ovako.
Na vrh
robin12345 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
precednik Titlovačke republike

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Sijecanj/Jan.2019 u 20:07
Heheheh, mogla bi se zvati Pohotna Tilly u menopauzi. Zezate me a gledali ste seriju. Nije spojlanje, cijela Amerika je ismijavala Tilly. Ja sam još jako dobrohotan, a činjenica je da je Tilly tragična figura. No kao što postoji muškarci koji ne mogu držati zatvoren šlic, tako i postoje žene koje ganjaju muškarce. Sjeti se scene Marina na parkiralištu za vrijeme gableca i njene doggy face LOL
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Sijecanj/Jan.2019 u 10:47
Bio si u pravu, robine, tj stoji da nema Oskara za serije, no dobi juče Patricia Arquette Zlatni globus za svoju ulogu ovde.

Gledaće se, naravno, prvom prilikom.
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Sijecanj/Jan.2019 u 11:36
Znam da je Zlatni globus pandan Oscaru, no Oscar je širom planeta narodski rečeno sinonim, a Zlatni globus je ipak više strukovna nagrada, te se ne može mjeriti sa sa popularnim "kipićem". Svejedno, Patricia je itekako zaslužila nagradu, jer je njen fizičko/glumački performance toliko uvjerljiv da je teško netko mogao zasjeniti...
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Sijecanj/Jan.2019 u 11:42
Bliži su mi Globusi odavno, iako sve to sa nagradama zna da bude cirkus samo po sebi.

Samo htedoh reći da si bio u pravu da je Arquette upadljivo dobra ovde, eto i dobi priznanje, verovatno ću ponoviti True Romance ovih dana, taman dok ne overim i ovu seriju.
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (2) Thanks(2)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Sijecanj/Jan.2019 u 11:57
Znam što si htio reći, hvala ti na zapažanju. Kao što vidiš više se mjere riječi u komentarima na osvrte koje su disonantne nečijem uhu, nego one koje to možda zaslužuju. Kada sam pisao osvrt nisam stvarno gledao po netu, tko je kandidat za nagradu, pa mi je zato još draže što je upravo Patricia dobila nagradu. Stiller je isto sve učinio da serija bude jako dobar tv događaj u sezoni. Del Toro je priča za sebe. Još se nije desilo da preskočim bilo što da je snimio. Hoću reći, isplati se pogledati serija. Možda ti bude i najbolja za 2018, možda i ne. No svakako je u vrhu po svemu...
Na vrh
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj marina-budimir Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Sijecanj/Jan.2019 u 12:33
 Nasmijao me tvoj osvrt Robin, tim više što sam seriju već odgledala i tvoj je osvrt  dobar, a sada već pomalo prepoznajem i tvoj stil. Smile Scena o kojoj pišeš smiješna je i tragična u isto vrijeme. Patricija je u seriji odlična, stvarno je zaslužila nagradu,a šteta da Del Toro nije dobio više prostora, jer je genijalan. I konačno, jako mi se dopalo što si nam napisao i neke stvari koje ja nisam znala o tome kako se snimala serija, takve zanimljivosti vezane za snimanje uvijek volim pročitati. Tvoj opis Tilly, iako duhovit na žalost je i točan. Tilly kao da zapravo sama ne zna što će sa svojim životom, hormoni joj luduju, a kako je priča rađena po istinitom događaju čovjek se zapita koliko je gluposti jedna blentava žena u stanju učiniti. Kad na kraju toga postane i sama svjesna već je kasno. Svaka čast Patriciji, prava je profesionalka, jer malo bi se žena pristalo udebljati 20 kilograma.Smile
marina
Na vrh
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj marina-budimir Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Sijecanj/Jan.2019 u 12:35
Baho, hvala na iformaciji o spojlerima. Ponekad čovjek ne može odoljeti. Smile
marina
Na vrh
VLL72 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj VLL72 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Sijecanj/Jan.2019 u 12:11
Vrhunska gluma i veoma dobra serija. U moru splačina, jedan dobar projekat. Topla preporuka.
Samo Zvezda!!!
Na vrh
direktnojug View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj direktnojug Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Sijecanj/Jan.2019 u 16:13
Dobro urađena, može se i film snimiti od ovog materijala, soundtrack vrhunski, gluma na visokom nivou, može se reći da su sva tri glavna lika vrlo potcenjena!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,218 sekundi.