Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > SAJT I FORUM > Titlovi.com vas trebaju
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Editiranje novih tema na sajtu
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Editiranje novih tema na sajtu

Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
administrator View Drop Down
Administrator
Administrator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj administrator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Veljaca/Feb.2017 u 10:47
Odlično :-) :-)

Originalno postovano od strane Alreadydead Alreadydead piše:

@Kneginja Pise ko je obradio. Sve radi normalno, nisam na to mislio. Mislio sam na to da kopiram opise a pise da sam ih ja preveo, a nisam.

@administrator Nisam znao da postoji ta opcija, probao sam je. Radi. Odlicno. Smile
Srdačan pozdrav
Nikola : nikola@titlovi.net
Psi laju a karavan prolazi !!!

Na vrh
prof Baltazar ponovo View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj prof Baltazar ponovo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Svibanj/May.2020 u 10:51
Nažalost, osim novih "tema", na sajtu nema novih titlova
Na vrh
iromafia111 View Drop Down
Administrator
Administrator
Nabadač engleskog poznat i kao Gazda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Svibanj/May.2020 u 10:52
A više nema ni tebe pod ovim nickom.
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Svibanj/May.2020 u 11:11
kakvi bre novi titlovi... treba prvo staro prevesti, uvodim zabranu prevođenja svih novih filmova dok se ne prevedu sve Sailormoon epizodeLOLLOL
Na vrh
Hogar Strašni View Drop Down
Moderator
Moderator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Svibanj/May.2020 u 11:50
Originalno postovano od strane cersei cersei piše:

kakvi bre novi titlovi... treba prvo staro prevesti, uvodim zabranu prevođenja svih novih filmova dok se ne prevedu sve Sailormoon epizodeLOLLOL
Kanalisaću preCednika ovog finog sajta i citirati sam sebe povodom novog dekreta. LOL

Originalno postovano od strane Hogar Strašni Hogar Strašni piše:

Ažurirao Hogar Strašni - 20.Svibanj/May.2020 u 13:13
As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Svibanj/May.2020 u 12:41
ajde na posaoLOL
Na vrh
Hogar Strašni View Drop Down
Moderator
Moderator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Svibanj/May.2020 u 12:44
whip
As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.
Na vrh
Nutella92 View Drop Down
Translator
Translator
Slatkica i divnoća

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Nutella92 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Lipanj/Jun.2020 u 22:00
Ja sam bila neupućena u ovo LOLLOLLOL
I dobro je što sam prvo "dodala" pa pročitala kako Big smileBig smileBig smile
Ne bila Maja, da ne ispipka sve što može :D

Inače hello everybody LOL
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,105 sekundi.