Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > SAJT I FORUM > Predlozi, pitanja, problemi, kritike...
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Donacije
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Donacije

Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
loginpass View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj loginpass Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Donacije
    Objavljeno: 17.Travanj/Apr.2019 u 20:59
Evo prijedlog za unaprijeđivanje stranice - uvedite opciju doniranja love prevoditeljima. Najjednostavniji način je dodavanje PayPal donate button-a na stranici za download titla (nešto slično kao na slici). 
I, da, na slici nije slučajno najveći kralj prijevoda - siguran sam da nisam jedini koji bi mu odmah donirao neku lovu (bar za ćevape i pivo). Wink

Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Travanj/Apr.2019 u 21:06
dok mi za kojih  100 godina imadnemo takve tehničke mogućnosti i svi  prevoditelji na acc svoj paypal, do tada možeš bambiju poslat kešaCool

ili meni broj svoje kartice, datum i cvc broj da mu ja naručim par kožnih tanga na koje pouzdano znam da je bacio okoLOL
Na vrh
Boozywoozy View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
👃🏼klasična seljačina👃🏼

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Travanj/Apr.2019 u 23:38
Jos mi samo fali da adm1ru placam sto prevodi one niskobudzetne filmove.
Nije siromah onaj koji ima vec onaj koji nema !!!
Na vrh
adm1r View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj adm1r Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Travanj/Apr.2019 u 05:01
Šta ćeš kad sam ja niskobudžetna ... hmmm... kraljica noći :D
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member
👃🏼klasična seljačina👃🏼

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Travanj/Apr.2019 u 05:07
Jesi to krenuo na poso' ? Pa evo da te ispratim ... LOL
Na vrh
adm1r View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj adm1r Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Travanj/Apr.2019 u 05:59
Evo oblačim se pa polako da idem. Iako ne bih ni išao, taman sam na kladži dobio, pa znaš... ima se, može se
Na vrh
memich View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj memich Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Travanj/Apr.2019 u 09:21
Originalno postovano od strane cersei cersei piše:

dok mi za kojih  100 godina imadnemo takve tehničke mogućnosti i svi  prevoditelji na acc svoj paypal, do tada možeš bambiju poslat kešacool

ili meni broj svoje kartice, datum i cvc broj da mu ja naručim par kožnih tanga na koje pouzdano znam da je bacio okolol

Pa sredi tehničke mogucnosti, jesil administracija il nisi?

A super sistem bi bio da ljudi mogu ulagati pare u neki projekt, i onaj koji prevede pokupi lovu. Onda nemaju ljudi šta kukat ako neka popularna serija nije prevedena, podmaži pa će da ide
Najaći tramslator.
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Travanj/Apr.2019 u 09:28
ma bjež ja sam umjetnička duša, nisam tehničarLOLLOL  tehničar nam radi po sata svakih 10 godinaLOLLOL

do tada možete slat broj kartice vašoj omiljenoj administratorici da naruči nešto vašem omiljenom prevoditelju iz radnje koja nam je sponzor(sex shop)LOL

Na vrh
eXtreme member
eXtreme member
👃🏼klasična seljačina👃🏼

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Travanj/Apr.2019 u 09:29
Originalno postovano od strane adm1r adm1r piše:

Evo oblačim se pa polako da idem. Iako ne bih ni išao, taman sam na kladži dobio, pa znaš... ima se, može se

Slobodno se javi poslije posla da popijemo nesto,treba to potrositi.

Pa da i meni uplatis nesto za veceras.
Na vrh
memich View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj memich Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Travanj/Apr.2019 u 10:13
Umjetnička duša?

Jel to ono kad te roditelji ne izmlate dovoljno?
Najaći tramslator.
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Travanj/Apr.2019 u 10:57
tak neštoLOLLOL  Sve želje ćemo vam jednom ostvariti, poslali smo edena da studira informatiku, kad završi fax napravit će nam sajt moderniji od microsoftaLOLLOL 
Na vrh
kadetoni View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kadetoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Travanj/Apr.2019 u 12:24
adm1r View Drop Down
Boozywoozy

'Este vas dvoj'ca na straži.     LOLLOL

Na vrh
eXtreme member
eXtreme member
👃🏼klasična seljačina👃🏼

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Travanj/Apr.2019 u 13:11
Nego. Mora neko sajt da cuva.

Cersei mi tu dodje kao neka administracija,prijeti mi banovima a ne vidi koliko sam koristan za sajt Cool

Ažurirao Boozywoozy - 18.Travanj/Apr.2019 u 13:46
Na vrh
NaEdenCovekBratMu View Drop Down
Moderator
Moderator
Eden - Zeleni - Šon Bin - Bogomoljka

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Travanj/Apr.2019 u 13:48
Originalno postovano od strane Boozywoozy Boozywoozy piše:

Cersei mi tu dodje kao neka administracija,prijeti mi banovima a ne vidi koliko sam koristan za sajt cool

Ali ko će da čuva sajt od onih koji ga čuvaju?
Na vrh
memich View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj memich Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Travanj/Apr.2019 u 14:12
Noćni život.

Jebo Majami za Gradišku.
Najaći tramslator.
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Travanj/Apr.2019 u 15:26
Originalno postovano od strane Boozywoozy Boozywoozy piše:

Cersei mi tu dodje kao neka administracija,prijeti mi banovima a ne vidi koliko sam koristan za sajt Cool

ma s tobom je lako, ti znaš da imaš dijagnozuLOL mogu ja s ludima lako....osjećam se kao doma s takvimaLOLLOL

Cmoljavi i tupi su oni koji mene ubijaju u pojamLOLLOL
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member
👃🏼klasična seljačina👃🏼

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Travanj/Apr.2019 u 15:30
Originalno postovano od strane memich memich piše:

Noćni život.

Jebo Majami za Gradišku.

00:37 Memic je Bog ! Cool
Na vrh
memich View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj memich Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Travanj/Apr.2019 u 16:45
Svaka čast.
Čitav život me ljudi ubjeđuju da kaže: "Memić je Bog zna gdje."
A znam da kaže: "Memić je Bog, stari."

I otud nadimak.
Najaći tramslator.
Na vrh
loginpass View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj loginpass Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Travanj/Apr.2019 u 18:39
Originalno postovano od strane cersei cersei piše:

dok mi za kojih  100 godina imadnemo takve tehničke mogućnosti i svi  prevoditelji na acc svoj paypal, do tada možeš bambiju poslat kešaCool

ili meni broj svoje kartice, datum i cvc broj da mu ja naručim par kožnih tanga na koje pouzdano znam da je bacio okoLOL
Ajde, ajde, gdje ima volje ima i načina! Wink
Sve potrebne "tehničke mogućnosti" već imate, a sama promjena na stranici je vrlo jednostavna i "tehničar" ju može odraditi s pola mozga. Evo i popisa potrebnih radnji pa mu možeš javiti da iskoristi tih pola sata:
  1. Na stranici https://forum.titlovi.com/register.asp treba dodati još jedno polje (najlogičnije je iznad polja "Facebook") u koje korisnik može upisati svoju PayPal email adresu
  2. Ako je korisnik upisao tu adresu u polje gore, na stranici za download titla se generira button za PayPal donacije - ako nije, nikom ništa
To je sve, pali pilu! Cool
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Travanj/Apr.2019 u 19:40
a da ti fino pitaš paypal privatno tu osobu kojoj hoćeš donirati? Ako ti da da i sve 5Wink to je najjednostavnijeWink
i ne treba tehničarLOL

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.