Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Generalne rasprave i zabava > Igrice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dobre stare igrice
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Dobre stare igrice

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
MrDaky78 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj MrDaky78 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Dobre stare igrice
    Objavljeno: 15.Veljaca/Feb.2013 u 14:09
Dobre stare igrice

Ovdje ćemo postavljati igrice iz naše mladosti. Ako je moguće, nađite link igrice, kako bi je i ostali mogli igrati.
Ovo bi bili moji favoriti:

1)
Pac Man.....Link

Play pacman the classic game for free here. Pac man was a landmark in arcade games, it created mass media coverage and became a huge success in the usa. It’s success is mainly down to its simplicity, gameplay and creating a new genre. At the time only spaceship shooters existed and some sports games(like pong).

2) Pong...........Link

Pong is a computer game, a ping-pong simulator. Pong game was developed by Japanese company Taito Corporation and released by Atari company on November 29-th, 1972.

3) Galaga........Link 

Released by Namco in 1981 Galaga is a space ship shooting game. Galaga is similar to Galaxian because it’s a sequel. The player controls a spaceship and shoots at groups of alien ships above that occasionally attack. Please wait for the game to load

Na vrh
yolix83 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj yolix83 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Veljaca/Feb.2013 u 01:54
Kao klinac sam posjedovao SNES konzolu, tako da su mi te igrice koje sam nekada imao, izuzetno drage. Sva sreća, postoje danas emulatori, nekidan sam počeo da igram jednu od njih, zove se Terranigma. Da se malo podsjetim. Smile

Terranigma (1995)

Preporučio bih još The Legend of Zelda: A Link to the Past (1992)

Zombies aka Zombies ate my neighbors (1993)

Ne mogu se igrati online, tako da linkova nema, koga zanima može si skinuti SNES emulator i ima brdo igrica.
Na vrh
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Veljaca/Feb.2013 u 10:58

itd....Big smile

Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Veljaca/Feb.2013 u 11:05
Originalno postovano od strane icemaher icemaher piše:

Joj, kad se samo setim ovoga... LOL
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
Salvador View Drop Down
Uploader
Uploader

Vlad Tepeš aka Vlad Nabijač

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Salvador Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Veljaca/Feb.2013 u 13:37
Originalno postovano od strane icemaher icemaher piše:

Definitivno najbolja od ponuđenih igrica, a igrao sam ih sve.LOL
Na vrh
Salvador View Drop Down
Uploader
Uploader

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Salvador Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Veljaca/Feb.2013 u 13:52
Evo par dobrih starijih igrica.

Na vrh
Salvador View Drop Down
Uploader
Uploader

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Salvador Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Veljaca/Feb.2013 u 14:24
Nešto mlađe igre, ali opet spadaju pod starije kao Crash Bandicot itd.

Na vrh
Nastasja View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Nastasja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Veljaca/Feb.2013 u 14:51
Ovo mi je jedna od najdražih igara za PS jedinicu.

Re-Loaded

Na vrh
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Veljaca/Feb.2013 u 14:54
Ja se sećam da je ova bila ekstra LOL

Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
soskic71 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj soskic71 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Veljaca/Feb.2013 u 12:16

Ovoj sam napravio balkanski rekord, 916,500, igrao 3 sata i 10 minuta dok nije došao gazda flipera, Rade sa isečenom usnom, i isključio mi igru ("ne mozjes ti da ighgrass sa jednim... sljiiippp zjetonom").
Na vrh
iromafia111 View Drop Down
Administrator
Administrator
Nabadač engleskog poznat i kao Gazda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Veljaca/Feb.2013 u 13:59
Odradio svih 5 Crash Bandicoota i The Lost Vikings 1 i 2. Od igara sa Commodorea 64 na pamet mi padaju Sid Meier's Pirates!, Football Manager 2, Test drive, Elite, Lode Runner, California Games...
Na vrh
yolix83 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj yolix83 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Veljaca/Feb.2013 u 16:25
Originalno postovano od strane soskic71 soskic71 piše:

Ovoj sam napravio balkanski rekord, 916,500, igrao 3 sata i 10 minuta dok nije došao gazda flipera, Rade sa isečenom usnom, i isključio mi igru ("ne mozjes ti da ighgrass sa jednim... sljiiippp zjetonom").

LOL Stvarno, kako ćeš sa jednim žetonom LOL
Na vrh
MrDaky78 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj MrDaky78 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Veljaca/Feb.2013 u 17:30
Narode, možda je pitanje smiješno, ali pošto ne igram igrice, zanima me kako bi mogao
na računaru igrati CRASH BANDICOOT?

Da li se  može negdje skinuti ili mora ići preko nekih emulatora....Jednostavno, to nije tematika koja me je zanimala.
Na vrh
Salvador View Drop Down
Uploader
Uploader

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Salvador Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Veljaca/Feb.2013 u 18:13
Originalno postovano od strane iromafia111 iromafia111 piše:

Odradio svih 5 Crash Bandicoota i The Lost Vikings 1 i 2. Od igara sa Commodorea 64 na pamet mi padaju Sid Meier's Pirates!, Football Manager 2, Test drive, Elite, Lode Runner, California Games...

Odigrao sam i ja The Lost Vikings i sve Bandicote + Crash Team Racing i Crash Nitro Kart. Koji je to smijeh kas se igra s društvom.
Sid Meier's Pirates!cudak
Na vrh
yolix83 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj yolix83 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Veljaca/Feb.2013 u 18:29
Originalno postovano od strane MrDaky78 MrDaky78 piše:

Narode, možda je pitanje smiješno, ali pošto ne igram igrice, zanima me kako bi mogao
na računaru igrati CRASH BANDICOOT?

Da li se  može negdje skinuti ili mora ići preko nekih emulatora....Jednostavno, to nije tematika koja me je zanimala.

Nije igrica izašla za PC, moraš preko emulatora.
Na vrh
Salvador View Drop Down
Uploader
Uploader

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Salvador Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Veljaca/Feb.2013 u 18:30

Ovo je isto smijeh od igrice.
Na vrh
silent_passenger View Drop Down
Senior translator
Senior translator
George R. R. Martin

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj silent_passenger Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Veljaca/Feb.2013 u 01:04
Wolfman 1.
C-64.

...Cheeks are hollow, skin is withering. Crone time comes, this life comes to an end. Life, life, death, life. The words of a crone. Cheeks are hollow, skin is withered...
Na vrh
reonik View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj reonik Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Veljaca/Feb.2013 u 13:53

i sad bih je igrao LOL
Na vrh
Salvador View Drop Down
Uploader
Uploader

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Salvador Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Veljaca/Feb.2013 u 14:13
Na vrh
cudak_31177 View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
Seljačine U Splačine!!!

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cudak_31177 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Ožujak/Mar.2013 u 15:40
Omiljene...

I apsolutno omiljena, potrošio sam ogromne količine starih dinara na ovo LOL

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,238 sekundi.