Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dexter: New Blood (2021)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Dexter: New Blood (2021)

Dexter: New Blood

Dexter: New Blood (2021)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Dekster: Sveža krv

Godina:

2021

Žanr:

drama, kriminalistički, misterij

Glavne uloge:

Clancy Brown
  >  Kurt Caldwell
John Lithgow
  >  Arthur Mitchell
Armen Garo
  >  Caldwell Diner Cook
Michael C. Hall
  >  Dexter Morgan
Fredric Lehne
  >  Edward
Dee Nelson
  >  Susan
Julia Jones
  >  Angela Bishop
Jennifer Carpenter
  >  Debra Morgan
Jamie Chung
  >  Molly Park
Michael Cyril Creighton
  >  Fred Jr.
David Magidoff
  >  Teddy Reed
Pamela Matthews
  >  Miriam
Katy Sullivan
  >  Esther
Oscar Wahlberg
  >  Zach
Alano Miller
  >  Logan

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
-FILMAR- View Drop Down
Translator
Translator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj -FILMAR- Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Dexter: New Blood (2021)
    Objavljeno: 08.Studeni/Nov.2021 u 10:02
Da li neko radi na prevodu serije? 😊
Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Studeni/Nov.2021 u 00:48
Prvu sezonu prevode englez i mirha 👍
Na vrh
Any13 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Any13 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Studeni/Nov.2021 u 10:46
Da li znate na kojoj platformi bi se mogle pogledati prijašnje/stare sezone? Znam ha ih ima 8 pa ih ne bi skidala, a koliko se sjećam serija je bila super!
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Prosinac/Dec.2021 u 23:02
Fin dizajn, sjajan mi je novi Dexter, izgled, ambijent, ton serije, više (i bolje) mjuze koja se provlači, potom su tu stari tempo i stil a opet sve biva itekako sveže, meni tj. I hvala Boginji za podneblje, preko glave mi je bilo šarenila i vreline Floride, zgodan mi je oku sav taj sneg, hladnoća, provincija. I nemam zamerki za likove, tokom osam sezona mi je smetalo nemalo likova, nisu mi bili interesantni, sve je suprotno ovde, svi mi drže pažnju. Ne vidim da me tok vodi u kakav iznenađujući pravac/obrt, iako ne smatram to manom a ko da zna šta su scenaristi priredili potom, malo mi je pet epki za kakav konkretniji sud. Bitno mi je da uživam. 
Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Prosinac/Dec.2021 u 23:38
Ne znam, prve dve sezone ok, ostalo sam u stilu hajde da zavrsim ali se oduzilo, pa sam zazalio, da bi poslednju FWD za dva, tri sata, iako sam bio tolerantan za gledanje. Pa me interesuje da li ima smisla gledati nastavak? Na stranu izgled, predeli, muzika, vejte snegovi i vani je bio mrak.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Prosinac/Dec.2021 u 00:45
Meni je dobar deo smisla, najveći deo tačnije, upravo u tome što je tebi po strani, mada navedoh još koješta, tako da verovatno nisam najbolji sagovornik na temu toga "ima li smisla..." LOL  to mi je svakako predaleka tema sa kime god bih pokušao da razgovaram. Ako mi nešto prija i/ili me interesuje, gledam, ako ne - ne gledam, besmislenost i haotičnost, stihija me vode, ne kakav smisao, ne znam da razmišljam o tako čemu. Smile

Poslednja sezona mi je bila tek podnošljiva, mada mi se dopao kraj, ipak ni po čemu ne bih poredio sa ovim...reboot-om? nastavkom, kako već. Čitav Dex je mogao stati u 4 sezone max, ma i manje. 

Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Prosinac/Dec.2021 u 01:26
Posto ste samo vi trenutno dali komentar, nisam vama postavio pitanje, nego uopsteno,jer je sigurno jos neko gledao, posto su komentari za dosta stvari koje me interesuje slicnog tipa, gluma ( iako je to kompleksna stvar), muzika, gledam samo zbog tog glumca/glumice pa nema veze sto je film los vazno da on/ona glume pa je negledljiv postao gledljiv, razlomci, decimalni zapisi.

Nisam hteo da udjem na polje semantike, pragmatike, ili u domen filozofije, a misaoni tok informacija, znanje,saznanje, spoznaja vode ka smislu u posebnom znacenju me kao osobu interesuje , a u specijalnom posto se bavim eksp. fizikom analiza  i smisao i a priori ,i a aposteriori  me interesuju,   ali u redu vas to ne interesuje.

Samo sam postavio pitanje da li neko smatra (misljenje) da li  treba pogledati nastavak s obzirom sta je predstavljeno od druge sezone pa nadalje, i finala, da li ima bar neki kvalitet (pvenstveno scenario) i neki preokret.

Pozdrav i svako dobro.

Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Prosinac/Dec.2021 u 01:33
Originalno postovano od strane AlexDeLarge AlexDeLarge piše:

Na stranu izgled, predeli, muzika, vejte snegovi i vani je bio mrak.

Učinilo mi se da je zbog iznad navedenog makar nekim delom pitanje bilo upućeno meni, iako navedoh još koješta drugo osim izgleda, podneblja (neka i predela), muzike i snegova, no dobro de, ne fali išta tome da se nadovežem na šta god već, tome forum. Smile  Odgovorih na svoj način doduše, nebitno, predaleka mi je čitava tema, pardon.  Takođe, sve najbolje. Smile
Na vrh
kjovo View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kjovo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Prosinac/Dec.2021 u 08:17
Evo ja mogu da odgovorim.Ovih 6,7 epizoda novog Dextera je mnogo bolji od zadnje sezone prethodnog serijala.Jednom recju nisam ocekivao ovakav kvalitet ,uzeo da gledam cisto iz postovanja prethodne serije i veoma sam pozitivno iznenadjen.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Prosinac/Dec.2021 u 08:56
Dobro de, ja tek odbih da ulazim u priče ima li smisla gledati šta god, ne želim da učestvujem u tako čemu, no po pitanju novog Dextera, rekoh već da mi je (dakle meni, ne znam za druge a ni to kako će ko reagovati) sve sveže, izgled, sporedni likovi koji više ne iritiraju, uz standardan zaplet koji se zahuhtava i komplikuje iz epke u epku, nije lako sažeti išta dok sezona tek dobija na ubrzanju, pa još i sažeti išta bez spoilera. 

Kako bilo, sada imamo i njegovog sina koji dobrim delom vuče i gura priču u nekoliko pravaca, time i angažuje Dextera na svežiji i drugačiji način od ranijijh sezona. Negativac vrlo dobar, svi glumci mi gode, zapravo. Clancy Brown je veteran, daje koji sloj više liku koji tumači, mada se nažalost još nije došlo do toga da Dexter ima naspram sebe kakvog lika za kojeg bih se mogao više vezati, ja eto volim kada su negativci toliko dobro napisani i predstavljeni, da mi dinamika između protagoniste i antagoniste bude toliko interesantna, da ponekada ne znam za koga sam više (šta znam sada, recimo primer Rick-a i Shane-a u Walking Dead seriji, dok je još imala kakvu težinu).  I dalje je ovde najbliže tome puki zakon, policija koja bi mogla uhvatiti Dextera, što je već viđeno toliko puta.  Mimo toga, sve je sveže i interesantno sa obzirom na to da bi ovo bila deveta sezona. 

No opet, Dexter kao serija ima naviku da tek posle negde devete, desete epizode počinje pokazivati svoje pravo lice, zapleti još kako-tako, u raspletu se stvari komplikuju pa bude mlaka, jaka, emocionalna ili pa zatupljena, u zavisnosti od sezone. Rano mi je, rekoh, da dajem konkretniji sud o sezoni, no prija mi, svakako više od prethodnih nekoliko sezona. Četvrta mi je poslednja koja mi se dopala, mada sam voleo i gostovanje Julie Stiles, tj tu sezonu, zaboravih koja je (što je blesavo jer ponovih čitavog Dexa u novembru LOL ali šta da se radi, um mi je da raznim mestima u ovo vreme)
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Prosinac/Dec.2021 u 09:13
E, da, takođe mi je bitno i to da ovde ne osećam (previše) to razvlačenje unedogled, mišljenja sam i doživljaja da bi sve prethodne sezone bile bolje da je bilo 3-4 epizode manje po sezoni. New Blood bi mogao čak da bude i sadržajniji, opet zbog Harrisona, čitav novi poligon za priču, ne tek kakav tinejdž-srednoškolski mikro svet, već i sama njegova psiha koja je u kakvoj sivoj zoni, da ne spoilujem i ne špekulišem previše sada. No bolje je ovako nego da su se odlučili za kakav spin-off. 
Na vrh
tantal View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

web-dl xD

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj tantal Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Prosinac/Dec.2021 u 10:58
Mislio sam da ce biti obican nastavak serije.Medjutim,ovo je sveze i jako dobro.Klensi Braun fenomenalan,kao novi negativac.Zbog Harisona sve dobija novu dimenziju.Preporucujem za pogledati.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Sijecanj/Jan.2022 u 12:17
I evo te uvek (u dramaturškom smislu) komplikovane završnice, onoga što daje suštinski kvalitet (ili manjak istog) Dexter serijalu, stavljajući pečat na sezonu. Ovoga puta su rešili da prilično okuju Dexterove šanse da se iskobelja iz svoje mračne rabote, da li su dani na slobodi konačno gotovi? Da ne bude i gore od toga? Da li možda dolazi do potpunog sloma koda koji je čuvao našeg antijunaka toliko godina? Šta sa Harrisonom? Da li nam dolazi još jedan lik iz Dexterove prošlosti kako bi se ogolilo ono što je Dexter zapravo? I šta je on, uopšte? Krv, suze, teški izbori, suočavanje sa sobom, prioritetima...obrti, još jedno šok finale koje će mnoge iznervirati? LOLLOL  Poslastica. Meni makar. LOL Ladno su me iznenadili. LOL

Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Sijecanj/Jan.2022 u 12:29
Btw, ne mogu da dočekam utisak CSIstražiteljke Smile LOL ako bude pri volji da ga podeli sa nama. 
Na vrh
bracaco View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bracaco Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Sijecanj/Jan.2022 u 13:20
Na žalost kako serija teče sve je manje pitkija i pojedine radnje su u suprotnosti sa zdravom logikom i osnovnim načelima kriminalistike. U istom mestu i u paralelnim radnjama u nekim scenama je dan u nekima noc. O radnji neći pisati ništa da nekom ne pokvarim uživanje, ali mene su neke epizode i to baš pred kraj potpuno razočarale.
Na vrh
CSInvestigator View Drop Down
Translator
Translator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Sijecanj/Jan.2022 u 22:59
Originalno postovano od strane puppet_master puppet_master piše:

Btw, ne mogu da dočekam utisak CSIstražiteljke Smile LOL ako bude pri volji da ga podeli sa nama. 

Čekala sam da se završi kompletna sezona pa da odgledam, ali zašto mi se čini da ću ostati razočarana? LOL
Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Sijecanj/Jan.2022 u 23:03
Nećeš, volim da verujem, no videćemo. Tebi se beše svidelo finale osme sezone, tada zapravo serije čitave, kao i meni, iako se net svojevremeno digao na noge koliko je kao loš kraj LOL Sada je sve samo još i blesavije, no zbilja se nadam da će ti se svideti. Smile Meni jeste. Zbunilo me je, no odmah sam se nasmejao slatko. LOL
Na vrh
balavurdija View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

aka Mizantrop87

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj balavurdija Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Sijecanj/Jan.2022 u 00:22
Svidela mi se serija, preporuka.
Hvala Mirha za prevode!
Na vrh
bgvracar View Drop Down
Translator
Translator

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj bgvracar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Sijecanj/Jan.2022 u 12:10
Odgledao prvu epizodu. Obećava. Thumbs Up
Na vrh
kjovo View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj kjovo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Sijecanj/Jan.2022 u 08:48
Odlicna,kompletirana,iznenadjujuca,ma sve na mestu po meni
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.