Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na članke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Deadpool 2 - Zabavno, ali tja... (17.05.2018.)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Deadpool 2 - Zabavno, ali tja... (17.05.2018.)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
arzak View Drop Down
Active member
Active member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj arzak Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Deadpool 2 - Zabavno, ali tja... (17.05.2018.)
    Objavljeno: 17.Svibanj/May.2018 u 21:47
Tacno...
Na vrh
vladakitan View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj vladakitan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Svibanj/May.2018 u 22:04
Biraz pa zasto rece spoiler za credit scene WTF
Na vrh
vladakitan View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj vladakitan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Svibanj/May.2018 u 22:04
Buraz*
Na vrh
osman2510 View Drop Down
Translator
Translator
Kukuruz kokičar iliti Deadpools Ass

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj osman2510 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Svibanj/May.2018 u 08:59
ne znam zašto, ali ovaj lik uvjek usere recenziju. prvi dio bio je sprdačina na ostale superherojske filmove, pa se nadam da je i ovaj u tom fazonu. to je bio udarac za sve one koje su uzimali super-gaćonje za ozbiljno, te je zbog toga i dobio dobar odaziv publike. a uz to nije bio prilagođen za klince od 13. godina, već za odrasle. uz svo uvažavanje, mislim da je ipak bolje ne čitati ove recencije, jer lik samo zna prepričati film, umjesto da samo zaintrigira potencijalnog gledaoca ili uopšteno ukaže na nedostatke filma. a na kraju još kaže: "zabavno je". kako kad upropasti svu zabavu, čovječe!
Na vrh
IgaBiva View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj IgaBiva Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Svibanj/May.2018 u 09:20
Ih, bre, Osmane, pa baš sam se trudio da ne prepričam film. Samo naznake...
Na vrh
osman2510 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj osman2510 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Svibanj/May.2018 u 10:12
Originalno postovano od strane IgaBiva IgaBiva piše:

Ih, bre, Osmane, pa baš sam se trudio da ne prepričam film. Samo naznake...

Slažem se, u usporedbi sa ostalim recenzijama, ovo je napredak.
Možda jednog lijepog dana i napišeš solidnu recenziju.
لا إله إلا الله محمد رسول ا
Na vrh
slobodan-mitrovic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj slobodan-mitrovic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Svibanj/May.2018 u 23:05
ne kapiram kako mozes da trazis logiku u superherojskom filmu? Koji to ima logiku? takodje i zadnji thor ima humor, posle prvog deadpoola skapirali su da ovakvi filmovi mnogo vise zaradjuju
Na vrh
71-tomislav-radosevi View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj 71-tomislav-radosevi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Svibanj/May.2018 u 16:02
Veliki sam fan prvog filma, i superduper sam očekivao nastavak/nastavke!
Da, drugi dio nije kao prvi, ima nešto drugačije ali humor je ostao tu , a meni osobno kod ovoga glumca koji je rođen za ovu ulogu , humor leži 100%.
Obavezno pogledati.
Makar očekivao sam da bih mu u mojoj glavi dao 10/10 , ali sam na 9/10 . Mislim da ga trebam još jednom pogledati da dignem na 10/10 :)
Na vrh
Phoenix2932 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Phoenix2932 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Svibanj/May.2018 u 09:45
Mhm... Ja bih voleo da ovaj sto pise recenziju o bilo kom filmu nama priblizi neka svoja ocekivanja. Ajde brate napisi nam koji bi film po tebi bio idealan da se snimi, koje elemete treba imati da bi ispunio neka tvoja ocekivanja i kriterijume pa da, konacno, budes zadovoljan. Ovako, svojim licnim misljenjem blatis jedan od boljih filmova snimljenih u poslednjih desetak godina. Ako nisi zadovoljan, zadrzi misljenje za sebe. Nemamo svi iste ukuse i ne dozivljavamo filmove na isti nacin na koji ih ti dozivljavas. Nekome ce se svideti u potpunosti, nekkome nece i sta je tu lose?! Svi mi imamo svoj ukus pa ne tupimo o tome ovde. Opusti se i uzivaj... :)
Na vrh
Stole Haringa View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Svibanj/May.2018 u 01:59
  Prvi deo mi se nije dopao nimalo. Zezanje mi je leglo ali ne i prevara zvana R.

Da pokušam da objasnim, pogan rečnik može da prođe (zato postoji R) a gola sisa, ne dak Bože nešto drugo, jok.

Gledaću ipak i ovo čudo. Kad je krenulo tele neka ide i uže.LOL
Na vrh
osman2510 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj osman2510 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Svibanj/May.2018 u 08:53
Originalno postovano od strane Stole Haringa Stole Haringa piše:

Prvi deo mi se nije dopao nimalo. Zezanje mi je leglo ali ne i prevara zvana R.

Da pokušam da objasnim, pogan rečnik može da prođe (zato postoji R) a gola sisa, ne dak Bože nešto drugo, jok.

Slažem se, za R mogli su malo više da ga zasladeWink
لا إله إلا الله محمد رسول ا
Na vrh
slobodan-curcic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj slobodan-curcic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Svibanj/May.2018 u 18:11
Baš tako, tja... Posle prvog dela,koji je bio osveženje,ovo je malo razočarenje mada se to i očekivalo od nastavka. P.S. Bred Pit je izdominirao kao Vanisher :D
Na vrh
Stole Haringa View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Svibanj/May.2018 u 10:11
  To je čuveni lažni moral koji vuče korene još iz zlatnog doda Holivuda. Ređale su se prsate glumice sa ogromnim dekoltima i sisama na izvolte ali bradavicu niko nije smeo da vidi. Mislim da je Kopola u Kumu prvi prekršio tabu. Imao je problema zbog toga, ucenjivali su ga ali on je imao kotiledone da istera svoje do kraja.

Imali su gomilu pravila i cenzora koji je sve to nadgledao ali ni druga strana nijie bila mutava. Propis je bio da poljubac be sme da budi duži od nekoliko sekundi a onda je došao Hičkok koji je našao rupu u zakonu. U filmu North by Northwest (1959) u sceni u vozu Keri Grant poštuje PS, poljubac traje čak i kraće nego što je propisano. Fazon je što se Hičkok nije zaustavio na jednom poljupcu nego je realizovao nekoliko serija istih čija minutaža , kad se sabere, traje dva i kusur minuta.

Da ne gnjavim, Švarci i Slaj mogu da u jednoj akciji ubiju stotinjak ljudi i da to ne nosi oznaku NC-17 ili nešto slično, ali zato kad neko snimi nešto kao Clerks (1994) stižu etikete. Film u kom nema golotinje nasilja i mnogo psovki postaje nepodoban zbog drugih tema.

Bežim sa teme.
Na vrh
Danilo-Naissus View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff
Legio VII Claudia

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Srpanj/Jul.2018 u 01:46
Iga Biva je ovaj put bio ultra mega giga blag prema ovom filmu.

Sviđa mi se prvi deo film, odličan je stvarno, preporuka... ali ovaj drugi deo je...

...GONO od filma.

Ali u bukvalnom smislu. Ne može se ni prepričati radnja filma jer i nema radnje filma.

Scenario je napisao lik na nekoj koktel zabavi nakon što je popio litar viskija, opalio sponzorušu i povukao debelu liniju.

Ajde što se pišu ovakva SRAA ali izgleda da je odavno postao trend da glumac bude u filmu čisto da bude na filmu. Ako ne glumi - onda nije viđen - onda pada popularnost i broj uloga. Šteta za glumačku ekipu. Prvi i drugi deo - ko Nebo i Zemlja.

Pozdrav za sve.    
Legio VII Claudia - Pia Fidelis
Na vrh
manganoid View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj manganoid Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Kolovoz/Aug.2018 u 12:58
Prilično razočarenje. Naravno, teško bi bilo ponoviti originalnost prvog dela (niti smo to očekivali, ali smo se ipak nadali barem malo više razrađenoj priči) Oh welll...
Manga manga manga manga SFFffffffff
Na vrh
inge666 View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj inge666 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Kolovoz/Aug.2018 u 01:22
Gledala jučer, nestalo mi azijskih, nije loš film ima smijeha, ali ništa novo.
Na vrh
chiba View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj chiba Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Kolovoz/Aug.2018 u 15:22
Drugi deo mi je bolji od prvog.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.