Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dark (2017)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Dark (2017)

Dark

Dark (2017)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2017

Žanr:

drama, kriminalistički, misterij, znanstvena fantastika, triler

Trajanje:

60 min

Autor:

Jantje Friese
, Baran bo Odar

Glavne uloge:

Louis Hofmann
  >  Jonas Kahnwald
Karoline Eichhorn
  >  Charlotte Doppler
Oliver Masucci
  >  Ulrich Nielsen
Lisa Vicari
  >  Martha Nielsen
Paul Lux
  >  Bartosz Tiedemann
Daan Lennard Liebrenz
  >  Mikkel Nielsen
Jördis Triebel
  >  Katharina Nielsen
Moritz Jahn
  >  Magnus Nielsen
Andreas Pietschmann
  >  The Stranger
Peter Benedict
  >  Aleksander Tiedemann
Stephan Kampwirth
  >  Peter Doppler
Walter Kreye
  >  Tronte Nielsen
Maja Schöne
  >  Hannah Kahnwald
Hermann Beyer
  >  Helge Doppler
Deborah Kaufmann
  >  Regina Tiedemann

Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka
bokidante View Drop Down
Active member
Active member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bokidante Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Srpanj/Jul.2019 u 11:28
Nakon odlične prve sezone, druga mi je dosta zbrkana, tim više jer je prošlo dosta vremena od prve sezone, pa mi je trebalo da pohvatam konce. Preporučio bih svima koji nisu gledali seriju, a namjeravaju, da sačekaju zadnju treću sezonu, i odgledaju sve odjednom. Prva sezona 10/10, druga 7/10.
Na vrh
robin12345 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
precednik Titlovačke republike

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Srpanj/Jul.2019 u 12:38
gledam ja, no moram proć visinske pripreme da je objasnimLOLU jednom kadru lik razgovara sa sobom iz prošlosti i budućnosti i tako stalno. Većinu vremena pokušavam povezat ne likove, već istoga lika s drugim vremenom. Previše je vremena između dvije sezone. Tko želi do kraja uživati neka ponovi gradivo, pa tek onda krene na drugu sezonu...Inače se ova druga sezona na njemačkom zove " Jeebe lud zbunjenoga"LOL
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Srpanj/Jul.2019 u 12:40
ja sam onaj zbunjen iz naslova, a prče me pomalo, gotovo svi duplirani i triple likovi.....
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Srpanj/Jul.2019 u 13:03
ajd što su duplirani i sve, ali to što svi liče ko jaje jajetu, kao da cijelo selo 20 generacija uživalo u incestuLOLLOL

pogledah prvi iz nove sezone i odustalaLOLLOL

nakon što sam tokom serije s mužom raspravljala 15min jel brat od cure od glavnog lika glavni lik, toliko su sličniLOLLOL
btw.ja bila u pravuApprove

Ažurirao cersei - 08.Srpanj/Jul.2019 u 13:11
Na vrh
Vilin View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Vilin Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Srpanj/Jul.2019 u 14:29

Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Srpanj/Jul.2019 u 15:36
Originalno postovano od strane cersei cersei piše:

ajd što su duplirani i sve, ali to što svi liče ko jaje jajetu, kao da cijelo selo 20 generacija uživalo u incestuLOLLOL

Švabi, na moru- vidio si jednoga vidio si sve. Jedino marka pive more pomoći da vidiš jer to Hans od sinoć ili Jurgen od preksinoć za istim stolom...
Na vrh
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Srpanj/Jul.2019 u 23:05
Ja sam morala ponovo da odgledam prvu sezonu, jedino tako da može da se isprati druga...
Milion likova x milion verzija x kad ih ukrste u scenama moram da pauziram video i da promislim o sceni LOL
Kako se druga završila, mislim da će tek od treće da me boli glava LOL

Ali odlično, stvarno vrh serija Clap
Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Srpanj/Jul.2019 u 10:50
ja ću je nastavit dok skroz završi serija, da ne moram 10 puta gledat prvu sezonuLOLLOL

Na vrh
Freak37 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Freak37 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Srpanj/Jul.2019 u 18:07
Sreca pa sam sada odgledao prvu sezonu , po komentarima da bih lakse skapirao radnju druge.
Na vrh
Loki1973 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Loki1973 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Srpanj/Jul.2019 u 18:45
Odgledao prvu, dobra serija al umara u vrazju mater. Em sto je njemacki pa se moram skoncentrirati na citanje, em sto se s vremena na vrijeme pogubim tko je tko. 

Mozda se upustim u drugu sezonu, al ne znam koliko ima smisla jer cu onda u trecoj biti ko tele u magli, a nju treba cekat. 
Na vrh
Freak37 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Freak37 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Srpanj/Jul.2019 u 18:06
Serija je bruka !
Na vrh
Vilin View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Vilin Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Srpanj/Jul.2019 u 19:30
Ne preteruj Ni meni nije nešto posebno legla, ali je sasvim korektna.
Na vrh
Numberguy View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Numberguy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Rujan/Sep.2019 u 21:38
Ja sada gledam ovu seriju za prvi put, i kao što kaže većina vas, valjda i ja ću odgledati opet prvu sezonu, zato sto serija je zbrkana. Ali retko do sada da me ovako neka serija naježi,
a da nema nikakve strašne ispade, recimo iščekivanje neki ubica da ubije nekoga ili neko stvorenje da izađe na ekran i slične stvari, nego prosto zaključak od slučke u seriju i muzika.

Ažurirao Numberguy - 18.Rujan/Sep.2019 u 21:44
Na vrh
LillyWhite View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LillyWhite Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Listopad/Oct.2019 u 13:42
Namucih se prvom epizodom iz druge sezone. A nije mi se opet gledala prva. Jedva sam povezala likove, desavanja, pricu... Falilo je jedno "previously", tj "vorher" :D .
Ali kad sam malo "usla" opet u seriju i druga mi se svidja. Nadam se da na trecu necemo morati isto ovoliko dugo da cekamo.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.