Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - filmovi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cold Pursuit (2019)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Cold Pursuit (2019)

Cold Pursuit

Cold Pursuit (2019)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Hladna osveta

Godina:

2019

Žanr:

drama, kriminalistički, akcija, triler

Trajanje:

119 min

Režija:

Hans Petter Moland

Scenarij:

Kim Fupz Aakeson
, Frank Baldwin

Glavne uloge:

Liam Neeson
  >  Nels
Aleks Paunovic
  >  Detective Osgard
Nathaniel Arcand
  >  Smoke
John Doman
  >  Gip
Domenick Lombardozzi
  >  Mustang
Jim Shield
  >  Jaded Coroner
Bradley Stryker
  >  Limbo
Raoul Max Trujillo
  >  Thorpe
Michael Eklund
  >  Speedo
Glenn Ennis
  >  Night Club Bouncer
Benjamin Hollingsworth
  >  Dexter
Emily Maddison
  >  Gorgeous Woman
Elysia Rotaru
  >  Diner Waitress
Victor Zinck Jr.
  >  Ski Dude
Wesley MacInnes
  >  Dante
Tom Bateman
  >  Viking
Micheál Richardson
  >  Kyle Coxman
Nicholas Holmes
  >  Ryan

Odgovori Odgovori Stranica  <123>
Korisnik
Poruka
aleksayu View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj aleksayu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Veljaca/Feb.2019 u 07:35
Haha
Bravo Danilo poentirao si u jednoj recenici sustinu
Na vrh
stevan-manojlovic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj stevan-manojlovic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Veljaca/Feb.2019 u 09:52
Kome su Kraftidioten filmska umetnost treba da pocne farmu da gleda. O rimejku ne treba trositi reci.
Na vrh
Boozywoozy View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
👃🏼klasična seljačina👃🏼

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Veljaca/Feb.2019 u 12:38
Originalno postovano od strane adm1r adm1r piše:

Originalno postovano od strane Boozywoozy Boozywoozy piše:

Skidam ovaj "Kraftidioten", da se nebi s*ebo kao i sa The Thing. Tako da ovaj necu gledati.

Zahebanciju na stranu, rimejk The Thing je bio dobar. Po mom skromnom mišljenju iliti IMHO.

Nisam ja rekao da je los,vec da nisam znao za staru verziju. Dobar je rimejk. Ovaj Kraftidioten sam gledao,i dobar mi je,tako da necu gledati ovaj sa Nisan Skylineom
Nije siromah onaj koji ima vec onaj koji nema !!!
Na vrh
Boozywoozy View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
👃🏼klasična seljačina👃🏼

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Veljaca/Feb.2019 u 12:41

Citiraj volim evropske filmove ali nisam fan skandinavskih filmova. Original može da čeka.    

Ja vecinom te evropske gledam na Brazzersima i tako
Nije siromah onaj koji ima vec onaj koji nema !!!
Na vrh
bgvracar View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj bgvracar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Veljaca/Feb.2019 u 16:56
Originalno postovano od strane stevan-manojlovic stevan-manojlovic piše:

Kome su Kraftidioten filmska umetnost treba da pocne farmu da gleda. O rimejku ne treba trositi reci.

Na vrh
Hogar Strašni View Drop Down
Moderator
Moderator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Veljaca/Feb.2019 u 16:57
ROFLROFLROFL
As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.
Na vrh
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Veljaca/Feb.2019 u 20:27
Uvek sam se pitao,pitam i pitacu se, zbog cega ljudi koji nisu istomisljenici, tj. kad imaju razliku u misljenjima, krenu socno da se caste nekim recima, zapravo to bude direktno nekakva vulgarnost ili nekakva upakovana poruka tj. aluzija. Nema veze ovo samnom nego bas sad citam komentare pa... Bilo je jednom pokrenuto ''nije tesko biti fin'', izgleda da jeste ) Jer ukoliko se nebitno Peri ili Ziki ne svidi neki film koji se meni svideo, to nije razlog da mu kazem ovo ili ono, ili obrnuto )
Na vrh
Stole Haringa View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Ožujak/Mar.2019 u 01:44
Originalno postovano od strane Danilo-Naissus Danilo-Naissus piše:

Originalno postovano od strane cersei cersei piše:

otac godine, ženu i kćer mu 3 puta otmu, ne bi mu ovce dala čuvatilollol 

Ono što je najgore... kao da gledaš mini seriju od tri filma.   
Čekam nastavak br.4: da njega kidnapuju a familija da ga spašava, jebo ga Otac.    

Taken (TV Series 2017–2018)

Nema potrebe, istoimena serija već postoji. Odgledao prvu sezonu i batalio.

Sve zavisi od ukusa i raspoloženja. Drive mi je solidan film, Bronson takođe. toliko od Refna van kuće. Kod kuće je ostavio i fenomenalni Bleeder u kom se okupilo jezgro koje je nastavilo svoju rabotu u Dileru. Čika Martin je otvoren, narodski čovek dok Refn sve više naginje hermetizmu. Lično, čika Martin trenutno vodi.
Na vrh
aleksayu View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj aleksayu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Ožujak/Mar.2019 u 08:20
Stole Nicolas je Bronson radio dok je jos bio kod kuce, mislim na Evropu..Meni je njegov film Samo bog oprsta ,smece kakvo se retko srece.Pogubio se covek .Njegovi slow motion kadrovi , stilizacija, lepo si rekao hermetizam,imaju opravdanje u Budjenju Vanhale.Ako si gledao Samo bog oprsta, napisi sta mislis o tom filmu. Bleeder je dobar , a Bronson mi je izvrstan film originalan .Zanimljivo da Btonson i Paklena pomorandza koji obradjuju temu nasilja svo vreme imaju klasicnu muziku kao podlogu.
Na vrh
aleksayu View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj aleksayu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Ožujak/Mar.2019 u 08:21
Izvinjavam se na greskama kucano na mobilnim
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Ožujak/Mar.2019 u 21:47

Šaku na stranu, Refn je napravio iskorak, nije se držao klasike kao pijan plota. Nezaboravna scena ravna onim iz Leta iz kukavičjeg gnezda.

Bleeder i Fear X (2003) su filmovi u kojima nije još bio sasvim svoj. Vidi se uticaj evropskih autora od kojih je pekao zanat. Isto važi i za Valhalu koja najavljuje njegov upliv u hermetizam. NIsam znao šta se sa njim događa, odakle tako nagao preokret u narativu i izrazu. A onda mi je pai u ruke dokimentarac o starom Hodorovkom koji je pričao kako je nastao film Dine i još dosta toga što njemu ide u prilog. Odmah na početku vidi se upravo Refn koji intenzivno druguje sa časnom starinom.

Napisaću šta imam o promašaju Samo Bog oprašta.

Izašao sam sa teme i bežim iz iste.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Ožujak/Mar.2019 u 23:57

Nevezano za temu iučesnike iste, to su čari interneta. Ono o čemu bi se dobro razmislilo u realnom životu, mislim na komentare i čašćavanja, na internetu se servira brzinom svetlosti. Razlog, anonimnost i bezbedna udaljenost pružaju neviđenu hrabrost. Nedostaje samo transparent "Mnogo smo jaki" kad se pojedinci pronađu i udruže.

Ne čitam sve komentare niti zanima mišljenje pojedinaca, sa rangom ili bez. Privremeno rešenje koje će verovatno postati trajno.

Vezano za temu, pisao sam kako su holivuđani vešti, kako su admašili Kraljevića Marka u ceđenju suve drenovine. Uspeli su u onom što se zove tri u jedan jer uz autorska prava dobijaju i autora. Igraju ljudi na sigurno i svi su zadovoljni. Holivuđani koji ne kupuju mačku u džaku i autor koji je nauštrb autorskih prava dobio šansu da zaigra u A ligi.
Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Travanj/Apr.2019 u 20:24
Prijevod je najavio Bambula ⚡
Na vrh
DurmitoracŠljivo View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj DurmitoracŠljivo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Travanj/Apr.2019 u 22:00
Film je stvarno vrhunski , kao i svaki u glavnoj ulozi Liama .
Na vrh
ROCCAFORTE, BELGRADO View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ROCCAFORTE, BELGRADO Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Svibanj/May.2019 u 02:56
Odavno nisam gledao jadniji film.. Preglumljivanje zalosnog Nisona, idiotski tarantinovski dijalozi.. Glupi americki skrnav Krafriddiotena
Na vrh
aleksayu View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj aleksayu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Svibanj/May.2019 u 12:25
Cemu ovoliko komentara za Nelsona penzionera
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Svibanj/May.2019 u 22:37

Odgledao sam sam američku verziju genijalnog norveškog crnohumornog filma Kraftidioten. Reditelj Moland je ostao dok je sve ostalo pretrpelo manje više korenite promene.  Ovaj rimejk je dobar primer da promene ne donose uvek nešto bolje. Daleko od toga, scenarista, kome je ovo prvi scenario, nije imao težak zadatak. Problem je što se uopšte nije potrudio i svojim postupkom podsetio na slavne političare i ostalu finu gospodu koja prepisuju tuđe radove da bi doktorirali. Javašluk je zahvatio i ostatak ekipe na čelu sa drvenim Lijamom koji u duhu tradicije svojih uloga opet nije sačuvao i odbranio porodicu. Da je samo to, nije, njegova gluma je na najnižem nivou, na nivou Samurai Copa, baje iz istoimenog treš filma. Mislim da je gori od svog protivnika, negativca T.Bejtmena koji se uopšte nije trudio da izgradi svoj lik. Probao je da iskopira Norvežanina Hagena i u tom pokušaju prošao kao bos po trnju. Još nisam načisto ko je od ove dvojice gori, tu je mrtva trka. L.Dern je najbolja, možda zbog toga što je imala malu minutažu koja je sprečila da podeli sudbinu filma. Sve ostalo je, zahvlaljujući ljudima sa obe strane kamere, bezidejno i isprano. Molandovi već viđeni fazoni i fore mogu da imaju prođu kod (ne)zahvalne američke publike, ne i kod mene kome su čak i pokušaji da nadogradi neke scene ili ponudi nešto novo, ništa drugo nego nepotrebna eksploatacija svog imena i dela. Oba filma deli prostor veći od onog 1389 saobraćajnog znakaTongue
Na vrh
protectore View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj protectore Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Svibanj/May.2019 u 23:48
Cini mi se da se ovim filmom i komicnim scenama u njemu i sam Liam odlucio nasaliti na serial "Taken" a usput dobro i zaraditi (oko 32miliona dolara), sto je izuzetno uspjesno za nekog ko ima 66 godina. Ali i ovog puta publika je ostala kratkih rukava zbog jos jednog u nizu (Taken nastavaka) Neesonovih filmova.
Na vrh
robin12345 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
precednik Titlovačke republike

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Svibanj/May.2019 u 18:06
izgledao da Liam neupitno klizi ka Stevici Seagalu, nakom Commutera drugi njegov zaista loš film u tom akcijskom šablonu...
Na vrh
krkan007 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj krkan007 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Svibanj/May.2019 u 19:27
Nakon 10-ak minuta sam skontao da mi je to sve nešto poznato... Podvala, samo takva. Humor na razini Farga, ali čemu rimejk, jbt?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,094 sekundi.