Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Castle Rock (2018)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Castle Rock (2018)

Castle Rock

Castle Rock (2018)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2018

Žanr:

misterij, fantazija, triler, horor

Autor:

Sam Shaw
, Dustin Thomason

Glavne uloge:

Melanie Lynskey
  >  Molly Strand
André Holland
  >  Henry Deaver
Terry O'Quinn
  >  Dale Lacy
Sissy Spacek
  >  Ruth Deaver
Scott Glenn
  >  Alan Pangborn
Jane Levy
  >  Jackie
Alex Ziwak
  >  Prison Inmate
Mario Ruiz
  >  Shawshank Corrections Officer Brooks
Myra Turley
  >  Martha Lacy
Jed Griswold
  >  Bar patron
John W. Iwanonkiw
  >  Shawshank Corrections Officer Potter
Jason Mulcahy
  >  Inmate
Eric Sharpe
  >  Shawshank Corrections Officer Wells
Ian Dylan Hunt
  >  Choir Member
Trip Case
  >  Prosecutor

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
Stole Haringa View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Castle Rock (2018)
    Objavljeno: 06.Svibanj/May.2018 u 08:51

Castle Rock (2018)

Žanr:
Drama, Fantasy, Horror

Uloge: Melanie Lynskey,
Scott Glenn, André Holland

Jezik: engleski

Radnja:

Castle Rock je psihološka horor serija koja se temelji na pričama, novelama i romanima Stephena Kinga, gde se povezuju likovi i teme iz izmišljenog titularnog grada. Prvi put se s njim susrećemo 1979. u romanu “The Dead Zone“, tamo su smeštene radnje “Cujo”, “The Body”, “Uncle Otto’s Truck”, “Mrs. Todd’s Shortcut”, “The Dark Half”, “The Sun Dog” i “Needful Things”, dok se na njega refrira ili samo u prolazu spominje u mnogim Kingovim delima poput “Stand by Me”. Takođe se u istoj geografskoj regiji nalazi i gradić Derry gdje je kanalizacija dom jednog od najstrašnijih klovnova – Pennywisea (It).

Na vrh
chiba View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj chiba Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Svibanj/May.2018 u 03:07
Super

Kog datuma je premijera?

Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Svibanj/May.2018 u 03:57
  Piše na posteru, 25-og jula ukoliko ne odluče drugačije.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Srpanj/Jul.2018 u 05:52
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Kolovoz/Aug.2018 u 03:01

Odgledao sam prve dve epizode i više sam nego zadovoljan viđenim. Mislim da se posle dugog filmskog tumaranja najzad našli autori koji znaju kako se pravi Kingov univerzum. Ne znam kako bih drugačije nazvao ovu galeriju likova koja bitiše u fiktivnom Kastl Roku. Uostalom, ako može Marvel (dopisati po želji) ili bilo ko drugi, ne vidim zašto ne bi i King imao nešto slično. U teoriji izgleda ambiciozno i nemoguće, u praksi to trenutno izgleda drugačije.  Akcenat je stavljen na psihološki aspekt priče, sveprisutni osećaj paranoje niskog inteziteta i izolacije glavnog junaka koji se ne oseća dobro u gradu u kom je urbana legenda.

Prve dve epizode su odlična misterija sa minimalnim količinom horora.

Mislim da serija neće biti promašaj poput Magle (što nije naročito teško) i sličnih katastrofalnih ekranizacija Kingovih dela. Rano je za prognoze, videće se na kraju šta će biti.
Na vrh
robin12345 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
precednik Titlovačke republike

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Kolovoz/Aug.2018 u 14:24
Originalno postovano od strane inghizida inghizida piše:

Zasto prevodi serije kasne 3-4 dana?

moš ti isti dan prevestCoolkao da je to samo ubaciš žetonLOL
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Kolovoz/Aug.2018 u 14:25
ima ga i na HBO tko ne može čekati.
Na vrh
chiba View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj chiba Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Kolovoz/Aug.2018 u 14:58
Prve tri epizode zbilja obećavaju.
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Kolovoz/Aug.2018 u 15:27
Nije bome loše, kake je King bio sreće do sada, ovo je sasvim dobro. Jedino što su svi pomalo antipatični, a naročito Henry Deaver (crni odvjetnik i ključni lik serije). No nisam ovisnik o dobricama pa budem to zanemarioLOL
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Kolovoz/Aug.2018 u 23:48
cmoljenje za titlovima je kažnjivo djelo u ovim temama tak da....LOL

Ako neki misle nastavit, neka se pozdrave s ekipomLOL
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Kolovoz/Aug.2018 u 08:36

Ja sam odgledao prve četiri epizode i za sada sam zadovoljan iako  niko od njih zaista nema harizmu veću od kokošije kuvane noge. Odskače stari šerif koji izgleda kao stariji brat Bili Bob Torntona i bela verzija Henrija Divera. Video sam na IMDB-u da je bio maskirani klovn u filmu It (2017). ogli su da uštede na šminkanju jer dotični je dovoljno jeziv i bez šminke. LOL
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Kolovoz/Aug.2018 u 09:00
Originalno postovano od strane Stole Haringa Stole Haringa piše:

Ja sam odgledao prve četiri epizode i za sada sam zadovoljan iako  niko od njih zaista nema harizmu veću od kokošije kuvane noge. Odskače stari šerif koji izgleda kao stariji brat Bili Bob Torntona i bela verzija Henrija Divera. Video sam na IMDB-u da je bio maskirani klovn u filmu It (2017). ogli su da uštede na šminkanju jer dotični je dovoljno jeziv i bez šminke. LOL

Stole, on bi ti mogao biti dalji rod: Scott Glenn-Osušena HARINGALOLLOLobzirom da je počeo s pojavljivanjem na tv ekranima 1964, još dobro i izgleda, heheheeh...Nema u njemu ni grama masnoće. A bome ni vode, suh ko potok u Teksasu, sredinom kolovozaLOL
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Kolovoz/Aug.2018 u 15:58
ja ogledala pilot i malo druge, vidim da Roman je opet upirLOLLOL Tog lika uzimaju samo da izgleda creepy buljavoLOL
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Kolovoz/Aug.2018 u 17:34
ti bi bracu, ti bi UVIJEK bracuLOLLOL
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Kolovoz/Aug.2018 u 17:37
neka seka je već plazila po njemu, sav je jadan crven i spaljenLOLLOL

Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Kolovoz/Aug.2018 u 18:05
dok nisi napisao, nisam ni skontala da je to mali burazLOLLOL
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Kolovoz/Aug.2018 u 03:16
Originalno postovano od strane robin12345 robin12345 piše:

Originalno postovano od strane Stole Haringa Stole Haringa piše:

Stole, on bi ti mogao biti dalji rod: Scott Glenn-Osušena HARINGALOLLOLobzirom da je počeo s pojavljivanjem na tv ekranima 1964, još dobro i izgleda, heheheeh...Nema u njemu ni grama masnoće. A bome ni vode, suh ko potok u Teksasu, sredinom kolovozaLOL

Ko zna šta je moj prađed radio dok se šetao po Amerikama.

Maćori će uskoro zagaziti u devetu deceniju života. Mlađi je od Istvuda i Kirka Daglasa a Torntonu bi mogao biti brat ili ćaća.

Castle Rock već dobio drugu sezonu

Hulu je zadovoljan sa svojim psihološkim trilerom Castle Rock, te je serija već obnovljena za drugu sezonu!

Ceo univerzum Stephena Kinga sudara se u ovoj seriji, kada se u gradić Castle Rock vrati Henry Deaver (Andre Holland), advokat koji želi da pomogne najblaže rečeno čudnom mladiću (Bill Skarsgard), pronađenom u kavezu u napuštenom delu zatvora Shawshank. Da, onog zatvora Shawshank.

Variety takođe otkriva da će se Castle Rock vratiti sa "novom originalnom pričom", što je potvrdio i čelnik Hulua, Craig Erwich. To znači da će serija ipak biti antologijska, poput American Horror Story, sa eventualnim "sudaranjima" likova iz više sezona.

Erwich je potom nastavio da se hvali kako je Castle Rock "udružio jednog od najvećih pisaca (King) sa jednim od najvećih modernih pripovedača (J.J. Abrams) kako bi se priča valjano konstruisala oko nečega što je toliko poznato među legijama Kingovih fanova, a to je gradić Castle Rock".

"Očekivanja su bila ogromna u startu, ali smo ih u potpunosti nadmašili. Reakcija publike je fenomenalna i mislim da imamo jednu od serija o kojoj se ovog leta najviše priča," završava Erwich.

Dobra vest, nadam se da neće da zeznu do kraja.
Na vrh
chiba View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj chiba Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Kolovoz/Aug.2018 u 15:28
Početak je dobar. Super je što nastavljaju dalje.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Kolovoz/Aug.2018 u 22:56

Dobra je ova zadnja epizoda sa sektom Šizmatika.

Ovo postaje sve bolje i bolje. Javiću se kad sve odgledam.
Na vrh
bokidante View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bokidante Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Kolovoz/Aug.2018 u 18:37
Upravo odgledao 2 epizodu, i mogu samo reći, palac gore! 9/10
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,191 sekundi.