Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - filmovi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bohemian Rhapsody (2018)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Bohemian Rhapsody (2018)

Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody (2018)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Bohemian Rhapsody

Godina:

2018

Žanr:

biografski, drama, glazba

Trajanje:

134 min

Režija:

Bryan Singer
, Dexter Fletcher

Scenarij:

Anthony McCarten
, Peter Morgan
, Stephen J. Rivele
, Christopher Wilkinson
, Justin Haythe

Glavne uloge:

Joseph Mazzello
  >  John Deacon
Aidan Gillen
  >  John Reid
Tom Hollander
  >  Jim Beach
Meneka Das
  >  Jer Bulsara - Freddie's Mother
Allen Leech
  >  Paul Prenter
Aaron McCusker
  >  Jim Hutton
Rami Malek
  >  Freddie Mercury
Lucy Boynton
  >  Mary Austin
Vincent Andriano
  >  Meat Packer One
Gwilym Lee
  >  Brian May
Johanna Thea
  >  VIP Party Guest
Ben Hardy
  >  Roger Taylor
Adrian Danila
  >  Live Aid Photographer
Ian Jareth Williamson
  >  NY Clubber

Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Prosinac/Dec.2018 u 17:22
Prijevod je uradila XanaX 👍
Na vrh
sasadinic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sasadinic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Sijecanj/Jan.2019 u 22:23
Meni lično film se dopada. Zamerka jedino što se javlja praznina od koncerta na kraju filma do Fredijeve smrti
Na vrh
PedjaK View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj PedjaK Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Sijecanj/Jan.2019 u 07:38
Odličan film, posebno dobro urađen njegov odnos sa devojkom, posle ženom. Glavni glumac se stvarno potrudio da ga maksimalno skine. Morfologija njhovih lica se razlikuje, posebno oči, pa bogami I nos, ali su pokreti veoma dobro skinuti. Toplo ga preporučujem za gledanje. 
Pedja
Na vrh
Boozywoozy View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
👃🏼klasična seljačina👃🏼

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Sijecanj/Jan.2019 u 00:22
Originalno postovano od strane Whitesnake Rock Whitesnake Rock piše:

pogresan glumac
Upravo suprotno. Covijek ga je skinuo bas onako gospodski. Odlicno ga je odglumio,u nekim trenutcima sam pomislio da je Freddy,pogotovo one scene za klavirom...
Nije siromah onaj koji ima vec onaj koji nema !!!
Na vrh
dzabaludin View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dzabaludin Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Sijecanj/Jan.2019 u 16:38
Katastrofa! Nisam zagriženi fan Queena i Freddie-a, ali cilj mi je što prije zaboraviti ovaj film, jer ga ne želim pamtiti ovakvog. Ovakvog miša koji ga glumi su mogli naći u svakoj ciganskoj mahali koja gravitira nekom većem gradu, posebno na Balkanu. Ničim nisam fasciniran, upravo suprotno - razočaran. Nigdje nema one Freddijeve energije, onog pogleda, onog pederskog drča. Sve je mlako i bezveze, a poseban "štih" daju felge oko Malekovih okica, kao da se rodio s AIDS-om. O labrnji i brkovima da i ne pričam, liče, al na 100 metara. I baš mi je žao, jer ovo nije Freddie kakvog ja pamtim, nego jedna razblažena, bljutava verzija. Srećom, postoji Jubito sa oriđiđi Freddijem :)))
Na vrh
ernad-fakic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ernad-fakic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Sijecanj/Jan.2019 u 19:26
Zaobilaziti u širem krugu. 5/10
Na vrh
bokidante View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bokidante Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Sijecanj/Jan.2019 u 20:28
Meni je film odličan! 9/10
Na vrh
DRŠKO View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj DRŠKO Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Sijecanj/Jan.2019 u 20:52
Mislio sam da je film dobar ali iznenadio sam se,lik nije ni priblizno slican frediju skinuo je neke pokrete ali sve u svom stilu,jedino zubalo odgovara donekle a ostalo je sacuvaj boze...
Na vrh
Dee_Monk View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dee_Monk Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Veljaca/Feb.2019 u 18:01
Iz perspektive osobe koja nije upucena u zivot clanova grupe Queen.

Film je odlican, cekam ceo film da cujem pesmu "The show must go on" i oni je ostave za kraj (savrseno).

-Ne znam, al meni je previse feminiziran Freddie. (YT uvek playlista tako da na njihove spotove nisam obracao paznju a i ne gledam spotove, muzika u pozadini i tjt.)
-Sve bih osisao, al u to vreme dugacka kosa je bila fazon sta vec.
-Da mogu da se vratim u proslost- vratio bih se za vreme Live AID-a. Masa ljudi, zvucna imena- dobar provod zagarantovan.
-Steta coveka, da je poziveo, kakve bi pesme ostavio samo....

Film svakako preporuka!!!!

Hajde, Bože, budi drug, pa okreni jedan krug unazad planetu....
Na vrh
Master Yoda View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Master Yoda Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Veljaca/Feb.2019 u 21:55
Sve preporuke..10/10. Boljeg glumca za ovu ulogu nisu mogli naći. Mnogo toga u istorijatu ovog benda nije pomenuto, ali bi onda bilo potrebno snimati nastavke.. Čak i nisam neki fan, ali mislim da je film ODLIČAN!
Na vrh
zele View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zele Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Veljaca/Feb.2019 u 00:13
Meni je film odličan. U malo vremena sve je rečeno. Tip koji ga je glumio odradio je posao vrhunski. Ja sigurno ne bi napravio bolji film, a nisam ni poznavao Fredija. Čitajući komentare po netu, izgleda da su ga mnogi znali do u detalje a i snimili su mnoge svjetske hitove pa ih razumijem zašto imaju negativno mišljenje o filmu. 
Na vrh
kadetoni View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kadetoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Veljaca/Feb.2019 u 00:19
Originalno postovano od strane zele zele piše:

a i snimili su mnoge svjetske hitove pa ih razumijem zašto imaju negativno mišljenje o filmu. 
LOL
Filmski kritičari nisu nikad snimili nijedan film. LOL
A i ovi bolje da nisu.

Na vrh
zele View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zele Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Veljaca/Feb.2019 u 00:22
Nisam ni mislio da su snimili išta. 
Na vrh
win32 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj win32 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Veljaca/Feb.2019 u 09:27
Odlican, predivan film, ali Rami Malek kao Freddie!? Auuu...sve ostalo mi je super, ali on mi jednostavno nije za tu ulogu. Koji glumac je? Nemam pojma, ali znam da Malek nije.
Na vrh
insideman View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj insideman Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Veljaca/Feb.2019 u 19:33
Posle par minuta sam premotao na poslednjih 5, ne mogu da se muči, dosta loše od starta. Radije ću pogledati 100 puta uvodni minut ovog filma nego ovo čitavo 

https://www.youtube.com/watch?v=NRTymVjdLNQ
Na vrh
Gewehr98 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gewehr98 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Veljaca/Feb.2019 u 14:44
Ljudi, pa ne možemo napraviti klona Fredija. Rami je odlično izneo ovu ulogu. Fredi Merkjuri je samo jedan. Ne možemo očekivati da će da liči 100% na njega.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.