Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Better Call Saul (2015)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Better Call Saul (2015)

Better Call Saul

Better Call Saul (2015)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Nazovi Saula

Godina:

2015

Žanr:

drama, kriminalistički

Trajanje:

46 min

Autor:

Vince Gilligan
, Peter Gould

Glavne uloge:

Jonathan Banks
  >  Mike Ehrmantraut
Bob Odenkirk
  >  Jimmy McGill
Michael McKean
  >  Chuck McGill
Rhea Seehorn
  >  Kim Wexler
Rhea Seehorn
  >  Kim Wexler
Patrick Fabian
  >  Howard Hamlin
Michael Mando
  >  Nacho Varga
Giancarlo Esposito
  >  Gustavo 'Gus' Fring
Patrick Fabian
  >  Howard Hamlin
Michael Mando
  >  Nacho Varga
Bob Odenkirk
  >  Jimmy McGill
Jonathan Banks
  >  Mike Ehrmantraut
Michael McKean
  >  Chuck McGill
Jeremiah Bitsui
  >  Victor
Kerry Condon
  >  Stacey Ehrmantraut

Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
Korisnik
Poruka
klass View Drop Down
Active member
Active member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj klass Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Rujan/Sep.2022 u 22:48
A, pa mi nismo gledali istu seriju. Definitivno. Evo i zasto...Kao sto rekoh, Dzimi je i bio i ostao obicna baraba, manipulator, prevarant...I takav kakav je, sve zivo je mogao da prevari osim brata koji ga je znao k'o zlu paru jer je on od rodjenja bio takav. Zato se i toliko vrteo oko brata, sve u zelji, u nameri da i njega obrlati, al'dzaba.

Sta kazes, oca je potkradao, onako, reda radi.. ;) A i one prevare sa debeljkom su simpaticne je l' da?! 

Kakva crna bratovljeva ljubomora, znao ga je Cak dobro, i zbog toga je bio protiv da Dzimi, prevarant, bude u sluzbi zakona - pravde, i da bruka njega i ime koje je stvorio svojim radom. 

Mogao je on da prosperira, itekako ali posten rad nije za njega. Dobio je odlican posao u odlicnoj firmi, odlicne uslove al' sta ce...morao je da ode, takav je.

Onog Hauarda je toliko izmanipulisao da je ovaj stalno bio na njegovoj strani, i kako mu je vratio? Ma bitanga, nego sta.

I nie on babe i dede gotivio sto je dobar covek, vec sto su laki za manipulaciju, sto je i pokazao kada mu je ostao ukljucen mikrofon. Olos klasicna.

Al' ovo ti je najjace - Čak nikada nije toliko ni voleo, a pogotovo poštovao Džimija,
dok Džimi ne samo da je neizmerno voleo, već se i ugledao na njega u profesionalnom smislu.

To koliko je Dzimi voleo svog brata, dovoljno pokazuje njegov stravican bol u spolovilu kada mu je brat stradao. Pa onda ona desavanja, organizovanje raznih...da bi preko smrti brata ucario to i to, jasno i otvoreno govoreci da ga boli uvce sto je ovaj odapeo.

Talentovan, vredan i ambiciozan...pa jeste, samo u pogresnom smeru. Da, jeste talentovan prevarant, a i vredan je, a i veoma ambiciozan, tako da nije hteo da radi posteno u jakoj firmi vec se opredelio za kriminalce, kakav je i sam bio.
Na vrh
osman2510 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Kukuruz kokičar iliti Deadpools Ass

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj osman2510 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Rujan/Sep.2022 u 01:41
Žao mi je, ne bih previše da polemišem, ali plašim se da previše površno posmatraš stvari.
Naravno, Džimi nije bio savršen, kao ni svaki drugi čovek i zaslužio je robiju,
ali nikada nije bio ubica, već obični prevarant, druželjubivi i neshvaćeni šaljivi filmofil,
kome je samo trebalo više bratove podrške. I uvek se kajao.
Zato je odustao od "varanja baba", a što je zapravo i bilo dobro i za njih.
Jer ko zna koliko će babe još poživeti i ko će dobiti sav taj novac. 
Tugu i bol stradanja voljene osobe svako doživljava na svoj način.
Džimi je to učinio tako što je potiskivao svoje osećaje, jer je bio povređen,
a što ga je na kraju koštalo robije. I nije da ga boli uvce za bratom, već nije hteo to da pominje,
zato što je to lična stvar, a ovi su to tražili od njega. Zato je sve to i odglumio da ne bi čekao još jednu godinu.
I nije njegova ideja bila da upropaste Hauvarda, već od Kim,
a on joj nije hteo stajati na putu, jer je bio istraumatizovan i voleo ju je.
Kao što rekoh, serija je veoma kompleksna i čista psihologija,
te je sve predmet različitog razmatranja, shvatanja i polemike.
لا إله إلا الله محمد رسول ا
Na vrh
Mizi View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
aka balavurdija

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Mizi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Rujan/Sep.2022 u 03:04
Originalno postovano od strane osman2510 osman2510 piše:

Po mom skromnom mišljenju, ovo je najbolja serija svih vremena, pa samim tim i od originala aka BB.

Au, ovo ne bih smeo da napišem ni da mi je Vins Giligen otac.
Mada, ukusi se razlikuju, ne mogu da nametnem šta će ko da vrednuje i ceni!
I mislim da je BB nešto najbolje što sam ikada gledao.
Ova serija ima kvaliteta, ali da je bolja od BB je za moj um smešna izjava.

Na vrh
Gewehr98 View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gewehr98 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Rujan/Sep.2022 u 18:38
Definitivno fenomenalna serija sa fenomenalnim krajem. Nekako mi je za razliku od BB išla mnogo brže i više mi se svidela (što ne znači da je bolja). Svakako je dostojan naslednik.
Što se toga tiče je li Džimi loš čovek, svakako da jeste i svakako da je zaslužio kaznu koju je dobio. Ali svakako je bilo nečeg dobrog u njemu, samo što bi on svaki svoj problem potirao pod tepih i svuda tražio prečice, što su mu drugi i ukazivali. Kao što je Čak rekao u flešbeku da je i dalje imao vremena da se vrati na put, Džimi ga se samo otarasio. A što se tiče žaljenja za nečim pogrešnim u prošlosti, ta scena je pokazala šta je zapravo Džimi želeo da popravi.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,094 sekundi.