Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > TITLOVI / PREVODI > Prevodilački kutak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Autobreak teksta
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

Autobreak teksta

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Abuh View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Abuh Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Autobreak teksta
    Objavljeno: 29.Rujan/Sep.2017 u 22:00
Pozdrav forumaši! Stvarno se izvinjavam ako tema postoji, iako sam se potrudio da pronađem nešto slično.

Zanima me da li ima neka skripta u Subtitle Workshop-u ili u Subtitle Editu, čak u Wordu, koja prelama tekst u linije? Kada dobijem neki projekat, ja ga prvo enterom splitam u svaku liniju zasebno nakon određenog broja riječi da to bude smisleno i po pravilima preloma i onda taj tekst kopiram u Notepad, zatim importujem kao Plain txt. i dosta brže ide nego Copy/Paste. Međutim i to oduzme dosta vremena, pa bih htio trajno rješenje.

Znam da postoji standardni break u SW-u, ali kada vam dođe tekst u Wordu napisan u paragrafu kao knjiga i kada se kao takav importuje u SW kao Plain, nije ga nimalo lagano urediti. Dakle, treba mi nešto što prije importovanja Plain texta splita u linije (kao stihove) nakon određenog broja riječi, znakova interpukcije i slično tome. Nadam se da ste me razumjeli. Hvala vam mnogo svima! Big smileCoolApprove
Na vrh
administrator View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj administrator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Listopad/Oct.2017 u 14:13
Obzirom da me član zamolio da postam ovdje. Ima li netko da zna ovo ?

Ja se naravno u ovaj dio uopće ne kužim pa ako netko zna neka napiše.

Hvala
Na vrh
ameo02 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ameo02 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Listopad/Oct.2017 u 16:14
Možeš li poslati primjer takvog texta / titla?
Ubiquitous. Mendacious. Polyglottal
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,063 sekundi.