Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Agents of S.H.I.E.L.D. (2013)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

Agents of S.H.I.E.L.D. (2013)

Agents of S.H.I.E.L.D.

Agents of S.H.I.E.L.D. (2013)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Agenti SHIELD-a

Godina:

2013

Žanr:

drama, akcija, znanstvena fantastika, triler

Trajanje:

45 min

Autor:

Joss Whedon
, Jed Whedon
, Maurissa Tancharoen

Glavne uloge:

Ming-Na Wen
  >  Melinda May
Clark Gregg
  >  Phil Coulson
Iain De Caestecker
  >  Leo Fitz
Elizabeth Henstridge
  >  Jemma Simmons
Henry Simmons
  >  Alphonso 'Mack' Mackenzie
Chloe Bennet
  >  Daisy 'Skye' Johnson
Brett Dalton
  >  Grant Ward
Nick Blood
  >  Lance Hunter
Chloe Bennet
  >  Skye
Adrianne Palicki
  >  Bobbi Morse
Luke Mitchell
  >  Lincoln Campbell
John Hannah
  >  Holden Radcliffe
Gabriel Luna
  >  Ghost Rider
Gabriel Luna
  >  Robbie Reyes
B.J. Britt
  >  Antoine Triplett

Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
Gor@n88 View Drop Down
Master translator
Master translator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Gor@n88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Agents of S.H.I.E.L.D. (2013)
    Objavljeno: 13.Svibanj/May.2013 u 04:12

Opis:
Oni su mala, ali veoma efikasna grupa agenata koja pripada svetskoj policiji znana kao "S.H.I.E.L.D.". Širom planete Zemlje oni će zajedno da istražuju nove i čudne događaje i štitiće obične od neobičnog. Tim Vodi Fil Kulson (Clark Gregg). A ostali su: Grant Ward (Brett Dalton), borba i špijunaža; Melinda Mej (Ming-Na Wen), pilotiranje i borilačke veštine; Leo Fic (Iain De Caestecker), inženjerstvo; Džema Simons (Elizabeth Henstridge), bio hemičarka. Kasnije će im se pridružiti nova regrutkinja i hakerka Skaj (Chloe Bennet). Izvršni producent je Džos Vedon (Marvel’s The Avengers, Buffy the Vampire Slayer).

Žanr: SF

Ažurirao Gor@n88 - 13.Svibanj/May.2013 u 04:13
Na vrh
Salvador View Drop Down
Uploader
Uploader

Vlad Tepeš aka Vlad Nabijač

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Salvador Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Svibanj/May.2013 u 09:49
Procurio trailerSmile

Ažurirao Salvador - 16.Svibanj/May.2013 u 09:50
Na vrh
prijatel-MKD View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj prijatel-MKD Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Kolovoz/Aug.2013 u 20:29
Bes me ako nisam ovo otvorio samo za to sto sam pogledao da pise SHIELD.
A, sjecam se jednog shield-a iz proslosti,
pa ako nista drugo potsjetili nas da ponovimo to stivo i sjetimo se sta je pravi reper za ocjenivanje.

Ažurirao prijatel-MKD - 26.Kolovoz/Aug.2013 u 20:30
0123456789 Само десет цифри, а толку многу главоболие!
You can't take it to a philosopher for being stupid, if he wasn't he would've be a physicist.
Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator
Sto me ne ubije... ide u moje memoare.

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Rujan/Sep.2013 u 16:35

Prevode je najavio Soulwax Clap

Na vrh
denis-pugy View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj denis-pugy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Rujan/Sep.2013 u 04:28
gledajuci trailer moram reci da nisam odusevljen bas previse!! ocekivao sam vise malo tih efekata sa super junacima!! a sta sam dobio samo jedan skok sa zgrade......:( 
Na vrh
novy78 View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of

22.12.1978 - 06.08.2015

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj novy78 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Studeni/Nov.2013 u 22:49
Spremam se da odgledam petu epizodu i da konačno odlučim hoću li bataliti ovu seriju.
Dosadašnje epizode su ispod svakog proseka.
Don't ever wrestle with a pig. You'll both get dirty, but the pig will enjoy it
Na vrh
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Studeni/Nov.2013 u 22:59
Obavezno nam se javi posle LOL
Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
novy78 View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of

22.12.1978 - 06.08.2015

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj novy78 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Studeni/Nov.2013 u 20:06
Ko je spominjao konačnu odluku? Ermm
Odlučio sam da konačnu odluku privremeno odložim LOL
Ova epizoda je, za razliku od prethodnih, imala veze s onim što se od ove serije i očekuje, tako da ću seriji dati još jednu šansu.
Na vrh
kizo973 View Drop Down
Uploader
Uploader

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kizo973 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Studeni/Nov.2013 u 18:28
Prijevode možete skinuti OVDJE. Hvala prevoditeljima.
Na vrh
bubba ho-tep View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
brkovi gore, brkovi dole

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bubba ho-tep Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Studeni/Nov.2013 u 09:54
Daleko ispod očekivanja...
Na vrh
novy78 View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of

22.12.1978 - 06.08.2015

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj novy78 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Studeni/Nov.2013 u 14:23
Ja odustao...
Na vrh
Dee_Monk View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dee_Monk Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Lipanj/Jun.2014 u 21:30
Poceo da gledam seriju, pogledam IMDB ocenu, ajd reko da skoknem ovde i pogledam sta su ljudi pisali... kontam da ce se popraviti serija...

Ma dzabe, batalio i ja.... Ocajno, debilno, ciljana publika- deca do 8 godina... Strasno...
Hajde, Bože, budi drug, pa okreni jedan krug unazad planetu....
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Lipanj/Jun.2014 u 21:55
Ja nisam odustala, samo ne mogu da se setim koju sam epizodu poslednju odgledala LOL
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
Dee_Monk View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dee_Monk Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Lipanj/Jun.2014 u 22:27
Originalno postovano od strane bojanadj bojanadj napisao:

Ja nisam odustala, samo ne mogu da se setim koju sam epizodu poslednju odgledala LOL

LOLLOLLOL

Poznato mi je to.... dajem ti fore 2 ep i onda ces odustati LOL
Hajde, Bože, budi drug, pa okreni jedan krug unazad planetu....
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Lipanj/Jun.2014 u 22:31
Ej, ja imam malu decu. S obzirom šta sve s njima gledam, moj prag tolerancije je veoooooooooooma nizak LOL Uz to sam veliki saker za sve nadprirodno i velili ljubitelj filma Osvetnici, tako da ja definitivno neću odustati, samo da se setim odakle treba da nastavim LOL
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
novy78 View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of

22.12.1978 - 06.08.2015

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj novy78 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Lipanj/Jun.2014 u 15:16
Ej... ja nastavio tamo odakle sam odustao i nisam se pokajao. Nije nešto da padneš u nesvest ali su poboljšali poslednjih nekoliko epizoda i sada je gledljivo Smile
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Lipanj/Jun.2014 u 19:12
Pre dva dana sam proverila i skontala da sam zapravo odgledala celu prvu sezonu. LOL

Što se serije tiče, ne znam šta je ko očekivao, pa da bude razočaran, ali meni je ok. Nema nikakve posebne dubine i ne znam čega, ali s obzirom da nisam očekivala ništa posebno, ispunila je nepostojeća očekivanja LOL Mene ko pitate imaju malo superjunaka i super moći i sličnih super stvari. LOL

Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Kolovoz/Aug.2014 u 18:51

Prevode za 2 sezonu je najavio Soulwax Clap

Na vrh
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Rujan/Sep.2014 u 20:48

Na vrh
ivan-vucak-gio View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ivan-vucak-gio Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Rujan/Sep.2014 u 21:21
Počela je prekjučer nova sezona, nadam se skorom prijevodu, i hvala onom tko bude prevodio ovu 2. sezonu

Ažurirao CSInvestigator - 25.Rujan/Sep.2014 u 22:49
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,484 sekundi.