Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > SAJT I FORUM > Novosti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - AdBlock Plus i naš sajt
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

AdBlock Plus i naš sajt   | BA | HR | MK | RS | SI |

Odgovori Odgovori Stranica  <1 789
Korisnik
Poruka
vitez View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj vitez Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Ožujak/Mar.2018 u 18:12
Eh nisam se setio jutros da uslikam. Ako bude još koji put okačiću.
Nevidjene gluposti su najupadljivije!
Na vrh
administrator View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj administrator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Ožujak/Mar.2018 u 19:24
A ja se uplašio da to nešto stalno :-) Moguće je da se tu i tamo nešto agresivnije pojavi ali to je rijetkost i smatram da je izdržljivo u usporedbi s drugima.
Na vrh
vitez View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj vitez Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Ožujak/Mar.2018 u 12:43
Pa jeste ako se ne pojvaljuje previše često. A ovako izgleda

Reklame preko pola sajta
Na vrh
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj administrator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Ožujak/Mar.2018 u 12:51
Da on bi se u pravilu trebao prikazati možda nekoliko puta unutar mjesec dana. Vjerujem da nije toliko agresivan i na dnu je i može se ugasiti.

Originalno postovano od strane vitez vitez piše:

Pa jeste ako se ne pojvaljuje previše često. A ovako izgleda

Reklame preko pola sajta
Na vrh
vitez View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj vitez Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Ožujak/Mar.2018 u 17:05
I ovaj je iritantan jer pokriva tražene pojmove

I naravno opet ovaj. Da li vas nervira što ja pišem o ovim reklamama? Pretpostavljam da da. E pa tako i one nas smaraju.

Na vrh
LjubicaSP View Drop Down
Approval team
Approval team
upir translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj LjubicaSP Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Ožujak/Mar.2018 u 17:14
I sve ih zatvoriš jednim klikom, a titlove i dalje preuzimaš
besplatno, bez registracije i ne moraš čak da nam kažeš ni hvala,
a sajt mora od nečeg da se izdržava Wink
Na vrh
pera_kojot View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj pera_kojot Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Svibanj/May.2018 u 01:16
Poz,

Baneri su vam (bili) toliko tragicni i preko celog sajta, da se to granici sa realnoscu.
Toliko sam vam izblokao sve zivo da se ona jadna zuta poruka vise i ne pojavljuje.
(veci deo na samom glavnom ruteru, patchovani AdBlock+ za ostalo).

poy.
Na vrh
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj administrator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Svibanj/May.2018 u 08:10
Ne razumijem poantu tvoje poruke.  Osim ako si htejo podijeliti svoju sreću s ostalima tada imam samo reći. Drago mi je da si sretan :-)

Originalno postovano od strane pera_kojot pera_kojot piše:

Poz,

Baneri su vam (bili) toliko tragicni i preko celog sajta, da se to granici sa realnoscu.
Toliko sam vam izblokao sve zivo da se ona jadna zuta poruka vise i ne pojavljuje.
(veci deo na samom glavnom ruteru, patchovani AdBlock+ za ostalo).

poy.
Na vrh
Diana0000 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Diana0000 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Svibanj/May.2018 u 13:17
nikako nisam uspjevala isključiti ad block na vašoj stranici, zato sam se i registrirala kako bih pitala za upute, no čini se da sam napokon uspjela
samo sam vam svima htjela zahvaliti na poslu koji radite, jer sam zahvaljujući vama pogledala puno dobrih filmova i serija
dakle, hvala vam i sve najbolje
Na vrh
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj administrator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Svibanj/May.2018 u 15:45
Hvala na ljepoj gesi i na pohvalama.

Originalno postovano od strane Diana0000 Diana0000 piše:

nikako nisam uspjevala isključiti ad block na vašoj stranici, zato sam se i registrirala kako bih pitala za upute, no čini se da sam napokon uspjela
samo sam vam svima htjela zahvaliti na poslu koji radite, jer sam zahvaljujući vama pogledala puno dobrih filmova i serija
dakle, hvala vam i sve najbolje
Na vrh
dupin View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dupin Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Svibanj/May.2018 u 21:35
Meni ne smetaju reklame i nemam običaj da koristim ad block. Smeta mi reklama na kojoj je "Slovenac" nekadašnji komunista JJ.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 789
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.