Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Generalne rasprave i zabava > Selo nadomak Irine kavane
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - 165. Inforatovi i QUrton
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

165. Inforatovi i QUrton

Odgovori Odgovori Stranica  123 8>
Korisnik
Poruka
silent_passenger View Drop Down
Senior translator
Senior translator
George R. R. Martin

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (7) Thanks(7)   Citiraj silent_passenger Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: 165. Inforatovi i QUrton
    Objavljeno: 20.Studeni/Nov.2021 u 21:56
Dobro došli na valove piratskog radija „Inforatovi“, jedinog istinitog sredstva informiranja koji vam donosi istinu o dubokoj državi, novom svjetskom poretku i plandemiji kojoj smo izloženi. Ja sam Tihi Q Jones, a ovo je službeni info kanal našeg pokreta QUrton!

Znam, što vas zanima – istina o onome što se dogodilo jutros na glavnom i jedinom trgu u Titl Vakufu. Pripremite se na informacije koje Gejc i Soroš taje od vas, a domaći plaćenici u njihovoj službi im pomažu!

Kao što znate, već dvije godine nas uvjeravaju kako hara plandemija stidnih uši – picajzli – kako se kaže. Podla podvala papreno plaćenih prevaranata! No, mi smo ih prozreli – što se vidjelo i na jutrošnjem prosvjedu gdje je Danilo Sahranović, naš grobar, na transparentu koji je nosio napisao „Picajzle ne postoje – to su samo manji komarci“. Istina – gdje su, uostalom, komarci ove godine?! Ha, hulje plaćeničke? Uostalom, ubod komarca ionako više peče od ovih tzv. picajzli.

Boni Očenašević, vjeroučiteljica, je također ustala u obranu naših svetih od boga danih prava, noseći transparent „Moje je ustavno pravo imati picajzle“.

Jedan od govornika bio je Klen Dunning-Kruger, naš ekspert iz QUrtona, koji je proveo dane proučavajući YouTube videe i Fejs objave kako bi sve saznao o stidnim ušima i razotkrio ovu bjelosvjetsku zavjeru kojoj je cilj, kako je on rekao, citiram: „Preko 'Schalabeiserovog“ tzv. lijeka, praha 'Ubipicajzlina', u naše gaće ubacit će nanobote koji će onda, upravljani preko 5G mreže od strane Gejca i Soroša, učiniti nas neplodnima ili čak lezbijkama.“

Ranka Tarotlajn, naša ugledna vidovnjakinja i vidjelica kojoj se ukazao sveti Titlovan, u svom govoru je upozorila kako: „Paklene sile djeluju preko kršćanskih katodnih cijevi jer ih je opsjeo Gejc, koji je prvi do Lucifera u Paklu,  i želi nas sve natjerati da skočimo s ruba Zemlje u ambis. I kupite moju novu knjigu 'Kako ozdraviti od zraka'.“

Iso Sajla, automehaničar, viđen je na skupu, no još nismo sigurni je li naš ili ubačeni picajzloidiot jer nismo odgonetnuli šifru s njegovog transparenta „Mladić, samac, nepušač, traži nešto nalik na žensko za druženje, može i pušačica“.

Na drugoj strani ulice stajali su kontraprosvjednici ili, kako ih ja točnije zovem, oni koji su prodali duše vragu, a tijela Gejcu. Doktor Eden Blagoglagoljev govorio je kako svi moramo koristiti "Ubipicajzlin" kako bi se riješili „pandemije“. Ovi navodnici su moji. Ma nemojte, doktore! To što ste studirali medicinu ne znači da znate više od nas o… medicini… Uostalom! Jedan moj prijatelj ima tetku čiji je susjed čuo od svog poštara koji zna čovjeka čiji bratić ima prijatelja koji je radio s čovjekom koji je bio u jednoj od bolnica gdje se, navodno, uklanjaju stidne uši i vidio je da je gotovo cijela bolnica prazna! Eto vam sad!

TV-voditeljica Ana Sienenić davala je podršku tim izdajicama noseći transparent „Ne budi pizda – riješi se picajzli“. Gdje su ona dobra stara biblijska vremena kad se žene moglo kamenovati?

Naš gradonačelnik Edi Prstiupekmezović, kao pravi političar, stajao je između dvije grupe držeći u jednoj ruci transparent „Naše tijelo – naš izbor“, a u drugoj „Vjerujmo znanosti“. Red su održavali policajci Sija Sajkić i Cersei Plavobluzić dok je njihov šef Toni Kradetti stajao u pozadini blizu uličnog štanda/pečenjare Bahe Sirnice i mlatio ćevape i bureke jedan za drugim.

I tada se to dogodilo… Prvo je nešto dlakavo skočilo i zubima uhvatilo za vrat Bahu, Iro se mašio pištolja i taman da će pucati kad, uz trubljenje i cvilež guma, TAM-ić se zaletio i satro na mjestu Bahu, Iru i dlakavo stvorenje.

Tu postaje zanimljivo i razotkriva ovu smrtonosnu podvalu big pharme i duboke države. Cersei i Sija su uhapsile šofera, a to je bio nitko drugi nego naš QUrton šašavman Manda, kojeg još svi pamte kad je, zajedno sa skupinom QUrtonovaca, u šašavmanskoj nošnji upao i prekinuo sjednicu kućnog savjeta u najvišoj zgradi Titl Vakufa. U ovoj smiješnoj farsi, naš Manda je optužen da je, citiram, „imao alkohola u krvi 4,5 promila“. Laž! Laž, dragi slušatelji! Svi znamo da Manda ne pije alkohol, već samo šljivovicu ili travaricu! Očito mu je netko iz farmakomafije ubacio alkohol u njih!

No, to nije sve!

Sjećate se onog dlakavog stvorenja? Pokazalo se kako se radi o Robinu Čokoladarcu, slastičaru. Ono što znam iz pouzdanih izvora je da je Robin dan ranije viđen kako u apoteci podiže „Ubipicajzlin“. Dakle, sve je jasno – zbog „Ubipicajzlina“, Robin je postao lezbijka!

Toliko od mene u ovom javljanju, a vi ako želite pomoći našoj borbi protiv NWO, Iluminata i navijača Arsenala, možete to učiniti na jednostavan i zdrav način kupnjom vode „QUrtonova kapljica“ pakirane u boce od 0,5 l za samo 50 € po boci. Upamtite: ova voda je pročišćena od svih čipova kojima vas vlada želi kontrolirati, a i nema opasnog dihidrogenoksida u njoj.

Pozdrav do kasnije i čuvajte se! Inforatovi i QUrton bdjet će za vas!

1 vidovnjak, 1 vukodlak – glasanje do sutra u 22:15

Vidovnjak se može javiti.

...Cheeks are hollow, skin is withering. Crone time comes, this life comes to an end. Life, life, death, life. The words of a crone. Cheeks are hollow, skin is withered...
Na vrh
iromafia111 View Drop Down
Administrator
Administrator
Nabadač engleskog poznat i kao Gazda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Studeni/Nov.2021 u 23:18
Dobro je, nisam se puno patio. LOL
Na vrh
NaEdenCovekBratMu View Drop Down
Administrator
Administrator
Eden/Zeleni/Šon Bin/Bogomoljka/Mutivoda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Studeni/Nov.2021 u 23:35
Moliću da se podele i normalne novosti iz normalnih medija, a ne samo vladine propagande. Hvala.
Na vrh
klen View Drop Down
Translator
Translator
Drvodelja

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj klen Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Studeni/Nov.2021 u 00:18
Khm, jutrašnji skup su pošpricali specijalnim bojnim otrovom koji eksponencijalno povećava rast stidnih dlaka, a nuspojava mu je skupljane tetrisa!

Priča je odlična!
Još samo da i partija bude takva!
Jest' il' nije!
Na vrh
Danilo-Naissus View Drop Down
Junior moderator
Junior moderator
Mολών Λαβέ

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Studeni/Nov.2021 u 00:33
Priča je stvarno super i aktuelna. Tek sada vidim koliko su mi nedostajale seoske priče.
Svi likovi su super a i epizodni likovi.

Stvarno... picajzle ne postoje a mi se razbijamo od para već skoro 2 godine.    
Doduše, javno podržavamo anti-picajzla pokret a tajno i pro-picajzla pokret. Ebi ga da nam ne izgine svaki klijantela. A ovako netko je sigurno u pravu. A ako su jedni u pravu onda su drugi u krivu.

tKo beše rekao "sledeće 2 nedelje su ključne"?    
Netko iz Seoskog Kriznog Stožera* garant.

*iz SeKS-a.   

Zhe Very Best Of 165:   " „Mladić, samac, nepušač, traži nešto nalik na žensko za druženje, može i pušačica“.    

Na vrh
Boni View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Brat Boni xD

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Studeni/Nov.2021 u 05:19
Branite svoja ustavna prava!
Imate pravo biti rezervoari gamadi!
Ako dozvolite da vam nasrnu na gaće, ubrzo ćete ostati gologuzi!

Ažurirao Boni - 21.Studeni/Nov.2021 u 05:33
If they stand behind you - give them PROTECTION, if they stand beside you - give them RESPECT, if they stand against you - SHOW NO MERCY!
Na vrh
Edigs0 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Edigs0 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Studeni/Nov.2021 u 09:36
Prstiupekmezović, a jest' dobra ideja, svaka čast i za priču. Zamišljam se kao neki priglupi dembeli čo'ek sa batakom u ustima. LOL
"We think too much and feel too little."
                                -Charlie Chaplin
Na vrh
klen View Drop Down
Translator
Translator
Drvodelja

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj klen Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Studeni/Nov.2021 u 09:46
Svanulo je novo jutro, svi moraju da briju brunju da se olakša brojanje picajzli... Čupavac sigurno nije bio na brojanju!
Jest' il' nije!
Na vrh
Edigs0 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Edigs0 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Studeni/Nov.2021 u 09:51
Originalno postovano od strane klen klen piše:

Svanulo je novo jutro, svi moraju da briju brunju da se olakša brojanje picajzli... Čupavac sigurno nije bio na brojanju!

K'o se brije, k'o se krije, pitanje je sad.LOL
                                -Charlie Chaplin
Na vrh
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Studeni/Nov.2021 u 11:59
Ja kažem da krenemo od ove antiubipicajzliniste.

Njih će i onako rešiti pandemija, pa da im ubrzamo proces.

Boni, recimo.
Na vrh
klen View Drop Down
Translator
Translator
Drvodelja

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj klen Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Studeni/Nov.2021 u 12:04
Tačno mi je žao glasati... Ali što se mora...
Danilo, da ne prekidamo tradiciju
Jest' il' nije!
Na vrh
klen View Drop Down
Translator
Translator
Drvodelja

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj klen Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Studeni/Nov.2021 u 12:04
Originalno postovano od strane NaEdenCovekBratMu NaEdenCovekBratMu piše:

Boni, recimo.

Sumnjivo?!
Jest' il' nije!
Na vrh
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Studeni/Nov.2021 u 12:17
Originalno postovano od strane klen klen piše:

Originalno postovano od strane NaEdenCovekBratMu NaEdenCovekBratMu piše:

Boni, recimo.

Sumnjivo?!

Čekaj da vidim jesi li i ti jedan od njih.
Na vrh
Ana Thishpetana View Drop Down
Junior moderator
Junior moderator
Poglavica Sela

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Ana Thishpetana Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Studeni/Nov.2021 u 13:51
Kao ugledna novinarka molim sve da se obriju na nulu,na svim djelovima tijela,da se riješimo picajzli a ujedno i dlakavaca
    I ❤ SPAM
https://youtu.be/jxYtpv6UMmE
Na vrh
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Studeni/Nov.2021 u 13:55
Originalno postovano od strane Ana Thishpetana Ana Thishpetana piše:

Kao ugledna novinarka molim sve da se obriju na nulu,na svim djelovima tijela,da se riješimo picajzli a ujedno i dlakavaca

Konačno neki normalan novinar.
Na vrh
Ana Thishpetana View Drop Down
Junior moderator
Junior moderator
Poglavica Sela

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Ana Thishpetana Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Studeni/Nov.2021 u 16:47
Ajmo prvo obrijat teoretičara Klena
    I ❤ SPAM
https://youtu.be/jxYtpv6UMmE
Na vrh
Ispravljac14 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Ispravljac14 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Studeni/Nov.2021 u 18:09
Ajde jaa da se podsetim kako je glasati za Zelenog
Na vrh
Ispravljac14 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Ispravljac14 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Studeni/Nov.2021 u 18:10
Ovo je glas pošto ne mogu da ga obojim preko mobilnog
Na vrh
Edigs0 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Edigs0 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Studeni/Nov.2021 u 18:27
Nikad ne znam na početku za koga glasati. 
Možda je Zeleni nešto namirisao, zato Boni.
Za Klena sam obično glasao na početku, pa da prekinem malo taj lanac.
                                -Charlie Chaplin
Na vrh
Boni View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Brat Boni xD

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Studeni/Nov.2021 u 19:18
Originalno postovano od strane Edigs0 Edigs0 piše:

Nikad ne znam na početku za koga glasati. 
Možda je Zeleni nešto namirisao, zato Boni.
Za Klena sam obično glasao na početku, pa da prekinem malo taj lanac.

Jbt, ne znam ni u kom si taboru, za picajzle ili protiv picajzli, ali pošto vidim da Zelenom pakuješ(koji je toga valjda svestan) , onako na finjaka dok meni pališ lomaču pod petama, red bi bio da ti uzvratim glas!

Edi

If they stand behind you - give them PROTECTION, if they stand beside you - give them RESPECT, if they stand against you - SHOW NO MERCY!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 8>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,734 sekundi.