Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Generalne rasprave i zabava > Spam, spam i samo spam
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ukleta kuća
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

Ukleta kuća

Odgovori Odgovori Stranica  123 95>
Korisnik
Poruka
silent_passenger View Drop Down
Senior translator
Senior translator
George R. R. Martin

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj silent_passenger Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Ukleta kuća
    Objavljeno: 28.Travanj/Apr.2014 u 21:30
Dakle, pošto me Mandarinko nagovorio, otvaram natječaj za potencijalnu novu igru.

Kao prvo: za igrače igra je izuzetno jednostavna.
Moderatoraluh opisuje igračima prostoriju u kojoj se nalaze i daje im potencijalne izlaze, npr.

"Vi ste u dnevnom boravku kraj velikog kamina i s mnoštvo lovačkih trofeja na zidovima. U sredini je stol s dvije šalice napola ispijene kave.

Iz boravka vode dvoja vrata - jedna na sjeveru, druga na jugu prostorije"

Igrači jednostavno izabiru kuda će se kretati - kad svi odigraju potez (pomicanje), kreće sljedeći potez. Na taj način u jednom danu možemo odigrati i 3-4 poteza.

Sva odgovornost leži samo na moderatorluhu!

Jedini cilj svih igrača je da izađu živi iz kuće, ALI jedan od njih će biti opsjednut demonom i on će napadati svakih 10 poteza nekog od igrača (mod određuje putem pp-a tko je taj).

Svi igrači imaju 5 životnih poena - ako ih napadne demon ili uđu u neku od "opasnih" soba, gube jedan poen. No, onaj tko prvi uđe u neku sobu može i pronaći neku stvar poput medicine ili svete vode i sl. (što opet mod javlja samo tom igraču putem PP).
Medicina može obnoviti životnu energiju za 1 - potrebno je samo da igrač javi modu putem PP-a kad to poželi.
Istovremeno - demon svakim uspješnim napadom dobiva 1 životni poen, ali ako napadane igrača koji ima svetu vodu, demon gubi 3 životna poena.

No - kao što sam rekao - to vam sve javlja moderatorluh koji vas vodi kroz priču.

Na kraju svake partije sastavljamo Hall of Fame s trenutnim poenima svih igrača koji se pribrajaju od partije do partije.
Znači, ako poginete prije nego izađete iz kuće, vaš skor će biti 0, a ako uspijete izaći iz kuće, osvajate onoliko poena koliko vam je životnih poena ostalo.

Ono što bi igrači trebali raditi (ali i ne moraju ako ne žele) jest da si iscrtavaju kuda su se kretali da ne bi lutali.

Inače, sama karta po kojoj se krećete je uistinu velika i sastoji se od prostorija u prizemlju, katu i podrumu.

Kad skupimo bar 5-6 kandidata, možemo probati odigrati.

Ažurirao silent_passenger - 28.Travanj/Apr.2014 u 21:47
...Cheeks are hollow, skin is withering. Crone time comes, this life comes to an end. Life, life, death, life. The words of a crone. Cheeks are hollow, skin is withered...
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Travanj/Apr.2014 u 21:32
predlazem dok vukodlake sredimo ovu rundu, da probamoBig smile
Na vrh
Mandarinan View Drop Down
Translator
Translator
Bucko vitaminac aka Dežurni Dušebrižnik

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mandarinan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Travanj/Apr.2014 u 21:35
Ja hoću bez razmišljanja. Nema ni čekanja! U isto vreme!
Solitary trees, if they grow at all, grow strong.
Na vrh
Senior translator
Senior translator
George R. R. Martin

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj silent_passenger Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Travanj/Apr.2014 u 21:37
E, samo još jedan detalj - demon ne može dvaput zaredom napasti istu osobu.

Npr. Ako je Bojana demon (slučajan primjerCool), ne može u 10. potezu napasti mAndu, a onda u 20. potezu opet njega, već mora nekoga drugoga, a onda u 30. može opet Mandarinka.

Ažurirao silent_passenger - 28.Travanj/Apr.2014 u 21:38
...Cheeks are hollow, skin is withering. Crone time comes, this life comes to an end. Life, life, death, life. The words of a crone. Cheeks are hollow, skin is withered...
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Travanj/Apr.2014 u 21:40
racunaj i na mene
Na vrh
VBojana View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj VBojana Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Travanj/Apr.2014 u 21:51
<font color=ORANGE>
You find a way
[/COLOR]
Na vrh
LjubicaSP View Drop Down
Approval team
Approval team
upir translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LjubicaSP Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Travanj/Apr.2014 u 21:55
I ja i ja se igram  faithlessmary

samo ne znam kad ću da prevodim jer stalno zvirkam u inbox LOL

P.S. Vojo, pala sam na frizuru kada sam videla Računajte na nas ROFL
i odma zvala klinca da i on vidi

Ažurirao LjubicaSP - 28.Travanj/Apr.2014 u 22:01
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Travanj/Apr.2014 u 22:22
Igraću i ja, Mora neko i da se gubi u toj kući LOL
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
Titivillus View Drop Down
Moderator
Moderator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Titivillus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Travanj/Apr.2014 u 22:28

AKA Bojana u ukletoj kući. LOL
Dok ne probam lava, za mene je janje kralj životinja.
Na vrh
Mandarinan View Drop Down
Translator
Translator
Bucko vitaminac aka Dežurni Dušebrižnik

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mandarinan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Travanj/Apr.2014 u 22:30
Vidiš, Tihomire, lepo ti kažem. Ovim ljudima je potrebno dati mogućnost da se igraju. A dok čekaš i držiš to u tajnosti, neće hteti!LOLLOLLOLLOL
Solitary trees, if they grow at all, grow strong.
Na vrh
Senior translator
Senior translator
George R. R. Martin

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj silent_passenger Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Travanj/Apr.2014 u 22:39
Dakle - trenutno prijavljeni za Ukletu kuću:

Mandarinac
Cersei
Vojana
Ljubica
Bojana

Titi nije ništa rekao pa ga još ne stavljam.

Na vrh
nebojsa66 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Ludi Milojko

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nebojsa66 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Travanj/Apr.2014 u 22:54
Ja nikad neću prevesti Da Vincija ni Makioka sisters... Ali igram! LOLLOLLOL

Nisam lud, mater me testirala!
Na vrh
Senior translator
Senior translator
George R. R. Martin

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj silent_passenger Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Travanj/Apr.2014 u 22:55
Originalno postovano od strane nebojsa66 nebojsa66 napisao:

Ne paničari - ja svaki tjedan muku mučim s Grimmom i Supernaturalom pa stižem.Big smile
Na vrh
Senior translator
Senior translator
George R. R. Martin

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj silent_passenger Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Travanj/Apr.2014 u 22:56
Dakle, aktualna lista igrača za Ukletu kuću:

Mandarinac
Cersei
Vojana
Ljubica
Bojana
Nebojša

Imajte na umu da kad krenemo, mogli biste se načekati na iduću partiju pa požurite s prijavom dok još traje. Smile
Na vrh
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Travanj/Apr.2014 u 23:14
Ja ću iduću. Em neću biti tu par dana, em hoću da naučim kako se igra na vašem primeru pa da ih pobedim sve LOL
Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
LjubicaSP View Drop Down
Approval team
Approval team
upir translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LjubicaSP Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Travanj/Apr.2014 u 23:14
Originalno postovano od strane nebojsa66 nebojsa66 napisao:

Vidi, vidi ko je sam javio.
Nisam čula izgovore za mart i april LOL

Znaškako nada sporo umire i ja čuvam Sestre Makioka, pa kad budu... darije
Na vrh
Titivillus View Drop Down
Moderator
Moderator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Titivillus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Travanj/Apr.2014 u 23:19
Igram i ja.
Dok ne probam lava, za mene je janje kralj životinja.
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Travanj/Apr.2014 u 09:04
Originalno postovano od strane Titivillus Titivillus napisao:

AKA Bojana u ukletoj kući. LOL

To mi je omiljena slika, s obzirom gde živim LOL
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
Senior translator
Senior translator
George R. R. Martin

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj silent_passenger Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Travanj/Apr.2014 u 13:57
U redu, mjesta popunjena! Krećemo! Smile

U Titlovcima postoje mnoge mračne tajne - od vukodlaka koji stoljećima progone stanovnike pa do tajanstvenog Jacka the Perva koji krade donje rublje penzinerkama, ali najveća tajna je ogromna kuća-dvorac na osami za koju se čak ni ne zna tko ju je izgradio, ali zato se zna da je ukleta.

Sama kuća bila je poprište mnogih grozomornih događaja - još u 8. st. je plemenitaš Mandarin von Kiselitsch je tu ubio, u napadu, ljubomore svoju ljubavnicu Bojanu Travarić, plebejku. Od tada, navodno, i potječe mržnja između tih dviju titlovačkih obitelji. U 18. st. su na prevaru namamljeni u kuću protivnici tadašnjeg upravitelja Titlovačkog Sandžaka, Kulen-paše Šunkojevića i svi su mučki ubijeni.
Radnici koji su obnavljali kuću 1907. godine netragom su nestali - svih dvanaest. Neki čak tvrde da su tu i kojekakvi kultovi prinosili ljudske žrtve i mnoge druge grozote - čak i da je tu snimljen jedan od filmića Suzane Mančić.

No, naša hrabra ekipa istraživača-skeptika koji ne vjeruju u praznovjerje, odvažno su krenuli istražiti tu misteriju. Prema riječima dr. Nebojše Pivića, eksperta za utjecaj alkohola na paranormalne pojave: "Što je najgore što nam se može dogoditi?"

Osim njega, u ekspediciji su Boja Vračarić, mr. sci. travarologije, Vojana B. Vojić, prof. dr. psihijatrije specijalizirana za psihološke poremećaje kunića i soatlih malih životinja, mr. Man Dan Rin, sa Šangajskog sveučilišta, stručnjak za promaju i propuh u kućama, Ljubica Bubić, dr. stomatologije i ortodont sa specijalizacijom za jetije i bigfoote, Cersei Lanač, pobjednica Celebrity Big Brothera na lokalnoj TV Titlovcima, Titi Vitić, nosač opreme i garderobe.

Zahrđala metalna vrata zlokobno su zaškripila kad je naša hrabra ekipa ušla u nepokošeno dvorište  u kojem je trava dosezala njihova ramena. Mandarinac se hrabro probio do ulaznih vratiju kuće i pritisnuo kvaku, a zatim, jedan po jedan uđoše u kuću.

U tom trenu, vrata se gromoglano zalupe i nastane potpuna tama. Nekoliko sekundi kasnije, jedno po jedno poečlo se paliti svjetlo sa stropa - više nisu bili u istoj prostoriji, već, što su im i oči same govorile, u velikoj biblioteci s nekoliko ogromnih polica ispunjenih knjigama.

- Prvo izdanje "Ane Karenjine" na našem jeziku - oduševljeno kliknu Vojana dograbivši knjigu s police.
- Svi brojevi Playboya! - još oduševljenije klikne Nebojša.

No tada im se sledi krv u žilama od krika. Bio je to Mandarinac.
- Što je bilo? Što se desilo? - natiskivali su se oko njega svi, a oo je stajao kao skamenjen držeći u rukama časopis.

- Prvi broj "Hardkor vrućih Titlovčanki" iz 1907. Nisam znao da je moja baba radila kao model... - promucao je on, vidno šokiran.

Dragi moji igrači - kao što je rečeno - vi ste u velikoj biblioteci, a vrata vode na sve četiri strane - sjever, jug, istok, zapad. Pronađite izlaz iz uklete kuće i sretno! Smile
Na vrh
Senior translator
Senior translator
George R. R. Martin

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj silent_passenger Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Travanj/Apr.2014 u 14:00
1. krug
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 95>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,109 sekundi.