Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Subtitles
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Filmovi i serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed: Trazim par dobrih komedija
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Kalendar   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

Trazim par dobrih komedija

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
nenad79 View Drop Down
Active member
Active member

Status: Offline
  Citiraj nenad79 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Trazim par dobrih komedija
    Objavljeno: 01.Prosinac/Dec.2009 u 22:50
ljudi novi sam kod vas sigurno ste vise filmova pogledali nego ja. Pa bi vas zamolio da mi date par dobrih naziva komedije. Nebitno koliko stari bili svaki odgovor je dobrodoso moze i domace. Hvala unaprijed
                       WinkWinkWink
Na vrh
nenad79 View Drop Down
Active member
Active member

Citiraj nenad79 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Prosinac/Dec.2009 u 23:05
zaboravio sam rec nemojte samo romanticne komedije. Glupe su do bola a i nevidim nista smijesno na njima neznam zasto ih nazivaju komedijama???? Crnacke komedije su zakon

Na vrh
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Prosinac/Dec.2009 u 00:15
Eto brate, sad ide ovo sve u novu tvoju temu.
Da krenem onda:
The Hangover
Harold & Kumar Escape From Guantanamo Bay
Madagascar 2: Escape To Africa
Ice Age Dawn of the Dinosaurs

Ovi dva zadnji su animirani, jbg, slabo gledam komedijeWink
Na vrh
outside View Drop Down
Translator
Translator

Joe Purdy - music legend

Citiraj outside Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Prosinac/Dec.2009 u 00:42
i love you beth cooper,,superbad,,pink panter,,PORKY'S,,night in museum 1 i 2,,sex drive,,to je za sad,umoran sam pa se ne mogu više ničega sjetiti..pozdrav
Na vrh
xyd View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Citiraj xyd Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Prosinac/Dec.2009 u 02:40
How to Lose Friends & Alienate People odlicna komedija
Na vrh
nenad79 View Drop Down
Active member
Active member

Citiraj nenad79 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Prosinac/Dec.2009 u 13:58
"e hvalati brate" novi sam i nekuzim se, trebalo mi je pola cuke da nadem ove odgovore

Thumbs Up
Na vrh
nenad79 View Drop Down
Active member
Active member

Citiraj nenad79 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Prosinac/Dec.2009 u 13:59
kao sto sam reko svaki odgovor ili savjet je dobrodoso
Na vrh
Paradox_Lik View Drop Down
Banned user
Banned user

Citiraj Paradox_Lik Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Prosinac/Dec.2009 u 14:33
Tropic Thunder
I Love You,Man
Role Models
Fat Pizza
Don't Be Menace....ili ti Napaljeni Ulicari :D
itd,itd...
Na vrh
Zloco&company View Drop Down
Active member
Active member

Citiraj Zloco&company Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Veljaca/Feb.2010 u 18:33
In Bruges
Death At A Funeral

Nećeš požalit
Na vrh
Sebastijan View Drop Down
Uploader
Uploader

Citiraj Sebastijan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Veljaca/Feb.2010 u 22:14
Onako na brzinu što se setim

Od starijih: Porkys, A Fish Called Vanda, Police Academy, The Party, Weekend At Bernies
Od novijih:  The Hangover, Yes Men, The Boat That Rocked, I love You Man, Role Models
Na vrh
Alexander Supertramp View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Citiraj Alexander Supertramp Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Veljaca/Feb.2010 u 00:49
The Hangover, American Pie, Old School, Wedding Crashers, Pineapple Express, Shaun Of The Dead, There's Something About Mary, When Harry Met Saly (mozda ti promijeni misljenje o romanticnim komedijama)...
Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator
aka. Klekinja

Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Veljaca/Feb.2010 u 01:14

Sto me ne ubije... ide u moje memoare.
Na vrh
bubba ho-tep View Drop Down
Moderator
Moderator
brkovi gore, brkovi dole

Citiraj bubba ho-tep Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Veljaca/Feb.2010 u 01:17
Marartonci trče počasni krug, Balkanski špijun, Riba zvana wanda, fierce creatures...
Na vrh
Monn@ View Drop Down
Active member
Active member

Citiraj Monn@ Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Veljaca/Feb.2010 u 02:00
zar nesto fali romanticnim komedijama grrrrr (Notting Hill, One Fine Day, Duplex....)
Na vrh
Napoli View Drop Down
member
member

Citiraj Napoli Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Ožujak/Mar.2010 u 15:01
eo neznan di da pitam pa cu ovde...ako mozete preporucit par ovako novijih komedija(samo ne američku pitu),za gledanje u društvu(muško/žensko društvo :D)...i ovako neki dobar film,da se moze plakat gledajući ga...znači nesto full tužno(nije za mene)...ako san falia temu odg na PM ;)
unaprijed hvala
Na vrh
bubba ho-tep View Drop Down
Moderator
Moderator
brkovi gore, brkovi dole

Citiraj bubba ho-tep Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Ožujak/Mar.2010 u 15:20
Originalno postovano od strane Napoli

eo neznan di da pitam pa cu ovde...ako mozete preporucit par ovako novijih komedija(samo ne američku pitu),za gledanje u društvu(muško/žensko društvo :D)...i ovako neki dobar film,da se moze plakat gledajući ga...znači nesto full tužno(nije za mene)...ako san falia temu odg na PM ;)
unaprijed hvala

Marley and me, hachiko a dogs story, provjereno na testnom uzorku LOL
Na vrh
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Ožujak/Mar.2010 u 19:44
Napoli, evo teme za to, onamo u temu pisemo sto trenutno skidamo.
Na vrh
 Odgovori Odgovori

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.56a
Copyright ©2001-2009 Web Wiz

Stranica je generirana u 0,109 sekundi.