Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > SAJT I FORUM > Predlozi, pitanja, problemi, kritike...
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - titlovi.com problem na KODI-ju
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

titlovi.com problem na KODI-ju

Odgovori Odgovori Stranica  <1234 5>
Korisnik
Poruka
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (3) Thanks(3)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Veljaca/Feb.2017 u 00:04
znaš da u taj kodi možeš i sam dodat titl?  tako da nema problem, vala nismo mi dizajneri kodija da je nama kodi prioritet. Wink

Ima 1000 stvari koje još se mora tu napravit, sredit sajt, nije ni izbliza gotovo, još ni ne možemo normalno radit.  1000 stvari prioritetne nama koji tu radimo, od prevoditelja do nas robova. Onda sve ostaloLOL
Na vrh
4c-predrag-margetic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj 4c-predrag-margetic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Veljaca/Feb.2017 u 04:34
Poštovanje,
Koristim Vašu stranicu za skidanje titlova prilikom gledanja filmova preko aplikacije KODI ,i do sada je sve normalno funkcioniralo i ako je bilo titlova za film koji sam izabrao najčeśće u EXODUS-u ,sa titlovi.com su se ti titlovi ponudili na moj zahtjev.Sada kad tražim titlove preko vaše stranice stalno mi javlja da je neka greška ili da nema titlova,i to za filmove i serije koje sam prije normalno gledao sa vašim titlovima.
Zamolio bih da mi odgovorite da li su se napravile kakve izmjene ili zabrane za skidanje titlova preko app KODI,ili će sve biti kao i do sada ali je u fazi nadogradnje pošto je novi izgled stranice.

Lijepu pozdrav.
Na vrh
administrator View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj administrator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Veljaca/Feb.2017 u 09:20
Poštovani

Barem zadnju stranicu ove teme molim pročitati ako već nemate vremena sve :-)

Originalno postovano od strane 4c-predrag-margetic 4c-predrag-margetic napisao:

Poštovanje,
Koristim Vašu stranicu za skidanje titlova prilikom gledanja filmova preko aplikacije KODI ,i do sada je sve normalno funkcioniralo i ako je bilo titlova za film koji sam izabrao najčeśće u EXODUS-u ,sa titlovi.com su se ti titlovi ponudili na moj zahtjev.Sada kad tražim titlove preko vaše stranice stalno mi javlja da je neka greška ili da nema titlova,i to za filmove i serije koje sam prije normalno gledao sa vašim titlovima.
Zamolio bih da mi odgovorite da li su se napravile kakve izmjene ili zabrane za skidanje titlova preko app KODI,ili će sve biti kao i do sada ali je u fazi nadogradnje pošto je novi izgled stranice.

Lijepu pozdrav.
Srdačan pozdrav
Nikola : nikola@titlovi.net
Psi laju a karavan prolazi !!!

Na vrh
bruno-neobavezno View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bruno-neobavezno Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Veljaca/Feb.2017 u 10:33
Pozdrav opet ja maol sam pratio odgovore i vidim da se spominje da vam Kodi nije prijoritet mislim da bi vam trebao biti sve vise ljudi pocinje koristiti kodi jer torente morate skidati preko VPN veze......
Mislim da vam je to bezveze jer nas saljete konkurenciji znate na koga mislim
Na vrh
eddy_d View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj eddy_d Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Veljaca/Feb.2017 u 10:45
Originalno postovano od strane cersei cersei napisao:

znaš da u taj kodi možeš i sam dodat titl?  tako da nema problem, vala nismo mi dizajneri kodija da je nama kodi prioritet. Wink

Kako ???
Možeš li malo pojasniti ?

HVALA
Na vrh
fAzazel View Drop Down
Administrator
Administrator
Nečastivi

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj fAzazel Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Veljaca/Feb.2017 u 11:34
My name is Legion, for we are many
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Veljaca/Feb.2017 u 11:35
Originalno postovano od strane eddy_d eddy_d napisao:

Originalno postovano od strane cersei cersei napisao:

Kako ???
Možeš li malo pojasniti ?

HVALA

ja kodija nisam upalila 2 god, tada zadnji put dodavala titl neki, više mi odgovara skidanje filma/serije i čuvanje istih kao i većini filmofila koji redovno vise tu, tako evo ti odgovor s kodijevog sajtaSmile

While playing hit OK, choose audio button, options to choose subtitle file are in there.

a i kolega vam je stavio video gore.
Na vrh
mauroe View Drop Down
Uploader
Uploader

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj mauroe Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Veljaca/Feb.2017 u 12:33
[/QUOTE]

ja kodija nisam upalila 2 god, tada zadnji put dodavala titl neki, više mi odgovara skidanje filma/serije i čuvanje istih kao i većini filmofila koji redovno vise tu, tako evo ti odgovor s kodijevog sajtaSmile

[/QUOTE]

Pa naravno da ćeš skidat i čuvat filmove! Kako drugačije? I naravno da ćeš se potruditi skinuti titlove (od kojih postoje razne varijacije) da 100% odgovaraju filmu ili seriji.
Ne kužim to automatsko pretraživanje titlova od strane software-a kad u čas posla to možeš napravit sam?
Skini film/seriju, nađi titlove na ovom sajtu, ubaci uz film/seriju i spremi na hard ili NAS.
Učitaj u Plex i idemo dalje.

(streaming sa online servera je drugo i ne pričam o tome i titlovima za te okolnosti)
* Only HD WEBRip * Only HD WEB-DL *
Na vrh
Lumber Jack View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Lumber Jack Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Veljaca/Feb.2017 u 15:34
Originalno postovano od strane administrator administrator napisao:

Hvala na prijedlogu. Kao što sam rekao nisam ni znao za tu platforumu pa shodno tome taj dio nije biio ni prioritet. Napisao sam da ćemo i taj dio riještii ali da to nikako sada nije prioritet.

Mislim da nije toliko teško doći po titl dok se situacija nesredi ?

pozz i hvala

Nikola, hvala na odgovoru.

Da, postoji opcija da se, pri korišćenju Kodija na kompjuterima, titl učita klasičnim skidanjem sa sajta, pa ubacivanjem u Kodi. Situacija je međutim komplikovana ako kodi radi na set TV boxovima tipa ovih: http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=m570.l1313&_nkw=kodi+box&_sacat=0

Tu je jedina opcija addon, a Titlovi addon postoji, samo više ne može da povuče titl sa sajta kroz Kodi kako je ranije moglo. A opcija skidanja titla u taj TV box, pa ubacivanja u Kodi, nije moguća kao što jeste na kompjuteru.

U svakom slučaju hvala, i nadam se da će biti sređeno u dogledno vrijeme.

p.s. A Kodi svakako preporuka ako već nisi imao priliku da provjeriš, ne postoji bolja stvar za konzumiranje online sadržaja (filmovi, serije)... od Kodija u 2016/2017. godini. Smile
Na vrh
Lumber Jack View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Lumber Jack Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Veljaca/Feb.2017 u 15:54
Originalno postovano od strane mauroe mauroe napisao:

Pa naravno da ćeš skidat i čuvat filmove! Kako drugačije? I naravno da ćeš se potruditi skinuti titlove (od kojih postoje razne varijacije) da 100% odgovaraju filmu ili seriji.
Ne kužim to automatsko pretraživanje titlova od strane software-a kad u čas posla to možeš napravit sam?
Skini film/seriju, nađi titlove na ovom sajtu, ubaci uz film/seriju i spremi na hard ili NAS.

(streaming sa online servera je drugo i ne pričam o tome i titlovima za te okolnosti)

Tako sam i ja mislio godinama, ali uzmi Kodi i koristi par meseci i videćeš koliko je logičnije film pustiti kad želiš da ga gledaš, a ne kad se skine Smile Naravno, bolje filmove za ličnu arhivu uvek možeš posle skinuti, DTS, FULL HD, BluRay Rip i 15 Gb, nije problem, ali velika je količina filmova i serija za koje jednostavno nema smisla cimati se i skidati sezone, pa posle brisati ako je neki prosek.

Kodi pušta full HD za praktično sve novije serije i filmove, ne zavisi od seedera kao torent ili Popcorn time, pronađe titl sa Titlova bez ikakvih problema (tj. pronalazio je do promjene dizajna sajta)... Nemam pojma, jednostavno je superiorna platforma u odnosu na sve druge koje postoje, i u svijetu je megapopularna, a kod nas klasično sve kasni, ali kako ko otkrije, više se ne vraća na celovečernji download da bi sutra gledao nešto. Smile

Pozdrav
Na vrh
mauroe View Drop Down
Uploader
Uploader

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mauroe Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Veljaca/Feb.2017 u 16:09
Originalno postovano od strane Lumber Jack Lumber Jack napisao:

Tako sam i ja mislio godinama, ali uzmi Kodi i koristi par meseci i videćeš koliko je logičnije film pustiti kad želiš da ga gledaš, a ne kad se skine Smile Naravno, bolje filmove za ličnu arhivu uvek možeš posle skinuti, DTS, FULL HD, BluRay Rip i 15 Gb, nije problem, ali velika je količina filmova i serija za koje jednostavno nema smisla cimati se i skidati sezone, pa posle brisati ako je neki prosek.

Kodi pušta full HD za praktično sve novije serije i filmove, ne zavisi od seedera kao torent ili Popcorn time, pronađe titl sa Titlova bez ikakvih problema (tj. pronalazio je do promjene dizajna sajta)... Nemam pojma, jednostavno je superiorna platforma u odnosu na sve druge koje postoje, i u svijetu je megapopularna, a kod nas klasično sve kasni, ali kako ko otkrije, više se ne vraća na celovečernji download da bi sutra gledao nešto. Smile

Pozdrav

Ma znam sve što govoriš i znam da kasni kod nas sve tako i to, al ja i sa serijama imam isti odnos kao i sa filmovima. Volim sve pogledat u najboljoj mogućoj kvaliteti, a i ne preferiram streaming baš toliko.
Ali kužim kako ima dosta ljudi koji to koriste i ta stvar sa titlovima je sad dosta problematična nekome.
Ja iskreno nisam nikada koristio Kodi na taj način, a otkad sam otkrio Plex, skužio sam da ipak bolje odgovara mojim potrebama.
Imam gigabajte i gigabajte na čekanju da dođu titlovi i ne znam kako bi mi Kodi pomogo oko toga kad opet moram sam ići pogledati dal su došli prevodi?
Ako nisu, koja je svrha da u Kodiju uopće pokrenem play kad titlova nema i onda ne mogu gledat (mislim mogu, ali s titlovima je bolje)

Al kad se svede na najjednostvnije, tu ima 2 tipa ljudi - "Horderi" koji skupljaju i čuvaju svoje biblioteke filmova i serija lokalno doma na hardovima i "streameri" kojima je glavno samo pogledati nešto i to je to.
Ja spadam pod prvu kategoriju gdje mi sve mora bit posloženo, sa posterima i metadata informacijama, ali kužim zašto je nekome važan Kodi i zašto netko kada nešto pogleda...pogleda i to je to...gotovo, bez da mora skidati i puniti si hard bezveze. 
* Only HD WEBRip * Only HD WEB-DL *
Na vrh
ZT82 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ZT82 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Veljaca/Feb.2017 u 17:13
Originalno postovano od strane Lumber Jack Lumber Jack napisao:

Da, postoji opcija da se, pri korišćenju Kodija na kompjuterima, titl učita klasičnim skidanjem sa sajta, pa ubacivanjem u Kodi. Situacija je međutim komplikovana ako kodi radi na set TV boxovima.

Tu je jedina opcija addon, a Titlovi addon postoji, samo više ne može da povuče titl sa sajta kroz Kodi kako je ranije moglo. A opcija skidanja titla u taj TV box, pa ubacivanja u Kodi, nije moguća kao što jeste na kompjuteru.

Tako je, sve lijepo objašnjeno. No pustimo ekipi da odrade do kraja posao oko sajta pa će nadamo se i problem oko titlova na Kodiu ubrzo biti riješen Wink

Nisu streamovi na Kodiu tako loši. Baš suprotno, može se naći izvrsnog materijala u 720/1080p pa čak i 4K. Ja sam isto prije skidao sve sa privatnih trackera ali mislim da ću se u kratko vrijeme potpuno prebaciti na Kodi. Da napomenem, kvaliteta itekako i meni igra ulogu. Kodi ima gotovo beskonačne mogućnosti, samo ih treba znati naći Thumbs Up

Al kad se svede na najjednostvnije, tu ima 2 tipa ljudi - "Horderi" koji skupljaju i čuvaju svoje biblioteke filmova i serija lokalno doma na hardovima i "streameri" kojima je glavno samo pogledati nešto i to je to.
Ja spadam pod prvu kategoriju gdje mi sve mora bit posloženo, sa posterima i metadata informacijama, ali kužim zašto je nekome važan Kodi i zašto netko kada nešto pogleda...pogleda i to je to...gotovo, bez da mora skidati i puniti si hard bezveze. 

Možeš ti bez problema i na Kodiu imati sve, baš sve što imaš i na pc-u. Skidati filmove, imati svoj library itd. Može se i koristiti Quasar koji radi scrap svih poznatijih torrent trackera, bilo javnih ili privatnih. Pa onda streamaš ili skineš sadržaj. Na android box priključiš vanjski hdd i deri. Možeš što hoćeš Cool
Na vrh
kradem View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kradem Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Veljaca/Feb.2017 u 17:40
Citiraj Ovo sto Kodi nije prioritet, zaista zabrinjava...

Izgleda kako su problem zapravo resursi. oni hardverski, a ne programerski.

A kako Kodi zahtjeva može biti samo više (na n-tu više), a ovaj sajt je na M$ smeću, tako titlovi.com lagano odlaze u archive.org.

Pa-pa...
Na vrh
iromafia111 View Drop Down
Administrator
Administrator
Nabadač engleskog poznat i kao Gazda

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Veljaca/Feb.2017 u 18:19
Originalno postovano od strane kradem kradem napisao:

Citiraj Ovo sto Kodi nije prioritet, zaista zabrinjava...
Izgleda kako su problem zapravo resursi. oni hardverski, a ne programerski.

A kako Kodi zahtjeva može biti samo više (na n-tu više), a ovaj sajt je na M$ smeću, tako titlovi.com lagano odlaze u archive.org.

Pa-pa...
bajbaj Falit ćeš nam.

A sada za sve one koji imaju 3-5 minuta vremena prije gledanja videa. Ako sam mogao ja koji sam "otkrio" Kodi prije tjedan dana, možete i vi.

1. Skinuti titl sa stranice u komp (TV box).

2. Posložiti postavke u Kodiju (System - Player - Languague).

3. Pustiti film, odabrati Audio postavke i pronaći titl.

4. Naći zipani fajl (kod mene je u D - Downloads).

5. Ući u zipani fajl i odabrati titl.

Prvih pet koji uspješno ponove ovaj postupak kod kuće imaju besplatno piće u našoj kavani.

Na vrh
bojan969 View Drop Down
Administrator
Administrator

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojan969 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Veljaca/Feb.2017 u 18:31

ŠTAAAAAAAAA!??? 

Ne mora čak ni da se unzipa!?   insane
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Veljaca/Feb.2017 u 18:32
psmtrLOLLOL
Na vrh
kradem View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kradem Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Veljaca/Feb.2017 u 18:36
Ne žišku dvije stvari:

1) ne moj pa-pa vama, nego sudbine sajtu

Ovo pod dva valjda ima svoju internet/IT verziju, uglavnom, svodila bi se, ako postoji, na to da će korisnik prosječni, uvijek i neizbježno, odabrati funkciju s manje klikova, a što u primjeru titlova i Kodi-a znači kako će odabrati plugin koji podržava automatsko skidanje titlova.

Daljnjja analiza kaže kako nema teorije da knjiga spadne na jedno slovo te će s vremenom ili sada pomalo kaskajuća konkurencija pojačati napore ili će nastati novi sajt koji će konkurirati onom jednom slovu.

A kao finalna analiza neka bude i daleko najvažniji razlog: nakon što korisnik obični skine titl i raspakira ga i otkrije kako to nije onaj koji odgovara toj kvaliteti koju se namečio gledati on će otići na titlovi.com i skinuti sve verzije i pronaći odgovarajući. To će napraviti i za sljedeći film/seriju, možda i za treći, ali kad tad će odustati od toga i početi samo kliktati dok ne odabere pravi. Kliktati po konkurenciji...

Stay tuned!
Na vrh
bruno-neobavezno View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bruno-neobavezno Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Veljaca/Feb.2017 u 19:20
Originalno postovano od strane kradem kradem napisao:

Ne žišku dvije stvari:
A kao finalna analiza neka bude i daleko najvažniji razlog: nakon što korisnik obični skine titl i raspakira ga i otkrije kako to nije onaj koji odgovara toj kvaliteti koju se namečio gledati on će otići na titlovi.com i skinuti sve verzije i pronaći odgovarajući. To će napraviti i za sljedeći film/seriju, možda i za treći, ali kad tad će odustati od toga i početi samo kliktati dok ne odabere pravi. Kliktati po konkurenciji...

Stay tuned!

Upravo to ja sam se poveo takvim razmisljanjem i sredio to putem drugog sajta za sada......

Pohvalno je sto ste se potrudili ljudima malo olaksati sa ovim uputama za Kodi samo da napomenem u Kodiju se moze downlodati film za ove koji si rade kolekcije isto kao sto skidate negdje sa torenta.

Na vrh
izzy007 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj izzy007 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Veljaca/Feb.2017 u 19:29
Mislim da neki ljudi ovdje ne razumiju o čemu se radi. Ja nemam KODI na PC-u da mogu to napraviti. Znači ne mogu skinuti titl ručno i onda ga učitati u KODI jer koristim Raspberry pi 2 na kojem je KODI, a to bi značilo da moram otići do PC-a, upaliti ga skinuti titl na usb te ga onda opet odnijeti do RPIa i onda ga tamo upogoniti. To nije praktično. Može se napraviti ali nije praktično. Srećom postoji konkurencija i mislim da vi još niste svjesni koliko ćete korisnika izgubiti zbog ovoga. Stoga nemojte podcjenjivati ljude.
Složiti pošten API ne bi trebalo biti puno posla. Već ste imali jedan.
A očiti isto tako ne razumijete kako je KODI moćan media centar. Zašto bih punio terabajte HDD-a sa filmovima koje ću jednom pogledati? Film streamam. Streamat se može i torrent što bi značilo da mogu gledati blurey rip od 20GB. KAd film završi imam opciju da ga pobrišem ili da ga spremim na HDD. Kako download može biti prektičniji od ovoga. Ako hoću sutra gledati isti film opet ga strimam. Opet ću potrošiti 20GB ali ionako imam FLAT pa me briga.
Znači ne punim HDD, a gledam 1080p filmove sa 5.1 zvukom.

Na vrh
ZT82 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ZT82 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Veljaca/Feb.2017 u 20:14
@izzy007 - ali ne razumiješ ti ništa, možeš sve lijepo namjestit... ROFL

Da, ono što je praktično u windowsima nije ni probližno na android boxu i sl. (što se tiče titlova u ovom slučaju). Nema veze, ako će to popravit, super a ako ne, nije smak svijeta. Prestar sam da bi se svađao i nadmudrivao, umoran sam od toga puf

Niti je moj sajt, niti mogu utjecati na to. Živjeli bubba2
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 5>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,125 sekundi.