Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > TITLOVI / PREVODI > Najave, ispravke, obavještenja...
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Titlovi koji će se uskoro pojaviti - opšta
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

Titlovi koji će se uskoro pojaviti - opšta

Odgovori Odgovori Stranica  <12345 1194>
Korisnik
Poruka
duke_of_earl View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
Jedi knight

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj duke_of_earl Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Lipanj/Jun.2007 u 01:34
prevest cu prije tempo di viaggio jer treba jednoj meni dragoj kolegici;)
-All my life I wanted a computer,now I want my life back!

-A day without sex is a day wasted.
Na vrh
Sponsored Links

Na vrh
dejan-sl View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
deky

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dejan-sl Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Lipanj/Jun.2007 u 01:45
Originalno postovano od strane duke_of_earl duke_of_earl napisao:

prevest cu prije tempo di viaggio jer treba jednoj meni dragoj kolegici;)

pozdravi jeWink
HAJDUK zivi vjecno,Bog i nitko vise!!!!
Na vrh
Guests View Drop Down
Divx gost
Divx gost
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Guests Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Lipanj/Jun.2007 u 01:05
Uploadovan "L'Atalante", pa ko voli nek izvoli!
Na vrh
dejan-sl View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
deky

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dejan-sl Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Lipanj/Jun.2007 u 20:56
Originalno postovano od strane Bebinjo Bebinjo napisao:

sljedeci:Weekend at Bernie's 2 Wink

lega evo okacio ga je danas jedan legaWink
HAJDUK zivi vjecno,Bog i nitko vise!!!!
Na vrh
tigra View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj tigra Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Lipanj/Jun.2007 u 21:43
pauly shore is dead, kačim također sljedeći tjedan.
Na vrh
Bebinjo View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
beb@ch

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Bebinjo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Lipanj/Jun.2007 u 23:42
Originalno postovano od strane dejan-sl dejan-sl napisao:

Originalno postovano od strane Bebinjo Bebinjo napisao:

sljedeci:Weekend at Bernie's 2 Wink

lega evo okacio ga je danas jedan legaWink

ok..nesto ce se vec naci za prevodit Big smile
Na vrh
silvyyy View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj silvyyy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Lipanj/Jun.2007 u 16:38
Robin and Marian sam pocela
a jel prevodi neko ili ima 3 worlds of gulliver ili da pocnem ja?
Na vrh
Dr Dragan View Drop Down
Moderator
Moderator
Доца

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dr Dragan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Lipanj/Jun.2007 u 18:12
Uskoro titl za horor Scarecrows (1988)
Na vrh
Mayhem View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mayhem Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Lipanj/Jun.2007 u 18:25
za koji dan Goal 2

Ažurirao Vedder - 16.Lipanj/Jun.2007 u 00:43
Na vrh
Dr Dragan View Drop Down
Moderator
Moderator
Доца

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dr Dragan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Lipanj/Jun.2007 u 10:45
Creepshow III (2006) Film sam nabavio sa prevodom a posto ga pojedine kolege nemaju uskoro ga kacimWink
Na vrh
zlizlotvor View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zlizlotvor Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Lipanj/Jun.2007 u 13:47
Ja sam novi ovdje pa me zanima gdje mogu poniuditi titlove koje sam sam prepravio.

Zlotvor
Na vrh
Dngy View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
BSTD :)

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dngy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Lipanj/Jun.2007 u 14:30
Odi na glavnu stranicu, ovdje: http://www.divx-titlovi.com/ i na dnu stranice ćeš vidjeti prozorčić odnosno prostor za upload, lijepo pravilno imenuj titlove i uploadaj na stranicu Wink
Na vrh
dr koks View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dr koks Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Lipanj/Jun.2007 u 15:21
Filmove koje sam najavio da cu za njih uraditi prevod sam odlozio, iz prostog razloga jer ih nemam a ne bih da prevodim bez gledanja.
Zbog toga, ovih dana cu prevesti "Il Grido aka OutCry (1957)" na zahtev mojih prijateljica (njih dve znaju ko su) ,,, Wink

Ažurirao Dr Koks - 19.Lipanj/Jun.2007 u 16:20
Na vrh
banisa2006 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj banisa2006 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Lipanj/Jun.2007 u 18:10
the nameless 1999 sam postavio
Na vrh
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj banisa2006 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Lipanj/Jun.2007 u 18:12
danas pocinjem prevodjenje Stephen King - The dark half
Na vrh
filgamus13 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj filgamus13 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Lipanj/Jun.2007 u 20:39
Evo ja cu ga okaciti. nasao sam ga na netu, pa vidi ako valja.Big smile
Na vrh
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj banisa2006 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Lipanj/Jun.2007 u 21:14
dobro je da si se javio jer sam ja taman poceo da ga prevodim a sad cu ga i proveriti
Na vrh
Guests View Drop Down
Divx gost
Divx gost
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Guests Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Lipanj/Jun.2007 u 02:26
"Dishonored" za koji dan!

edit: Zaboravih reci da ce ubrzo biti gotov i "Full Metal Yakuza"!

Ažurirao Shejtan - 20.Lipanj/Jun.2007 u 02:29
Na vrh
Minal View Drop Down
member
member

"izgubljen"

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Minal Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Lipanj/Jun.2007 u 08:11
Prevodim "Hills Have Eyes 2" DVDRip XviD-DoNE sa engleskog i biće danas ili sutra dostupan.

POZDRAV
Na vrh
xW0Lf View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj xW0Lf Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Lipanj/Jun.2007 u 15:31
hills have eyes 2 je neko vec okacio prevedenog....  jedino je prevod "onako" puno reci fali, ali sustina je tu.. oni generalno i ne pricaju bas puno....

ko se boji vuka jos... tri za gros... tri za gros... vuka se ne bojim ja tralalala :) :) :)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 1194>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,235 sekundi.