Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - The Originals (2013)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

The Originals (2013)

The Originals

The Originals (2013)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2013

Žanr:

drama, misterij, fantazija, horor

Trajanje:

45 min

Autor:

Julie Plec

Glavne uloge:

Joseph Morgan
  >  Klaus Mikaelson
Daniel Gillies
  >  Elijah Mikaelson
Charles Michael Davis
  >  Marcel Gerard
Phoebe Tonkin
  >  Hayley Marshall
Danielle Campbell
  >  Davina Claire
Leah Pipes
  >  Camille O'Connell
Yusuf Gatewood
  >  Vincent Griffith
Riley Voelkel
  >  Freya Mikaelson
Steven Krueger
  >  Josh Rosza
Claire Holt
  >  Rebekah Mikaelson
Nathan Parsons
  >  Jackson Kenner
Nathaniel Buzolic
  >  Kol Mikaelson
Rebecca Breeds
  >  Aurora de Martel
Andrew Lees
  >  Lucien Castle
Sebastian Roché
  >  Mikael Mikaelson

Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
Korisnik
Poruka
Gor@n88 View Drop Down
Master translator
Master translator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gor@n88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: The Originals (2013)
    Objavljeno: 16.Svibanj/May.2013 u 22:48

Opis:
Porodica je moć. Porodica Prvobitnih vampira zaklela se pre hiljadu godina da će, bez obzira na sve, ostati uvek zajedno na okupu. Ali vreme je učinilo svoje. Tragedije i želja za što više moći je razorilo tu porodicu. Hibridni vukodlak Klaus Mikleson (Joseph Morgan) dobije tajanstvenu dojavu da se u Nju Orleansu kuje zavera protiv njega. Klaus po dolasku u Nju Orleans naiđe na svog bivšeg štićenika Marsela (Charles Michael Davis) koji sad ima potpunu kontrolu nad svim smrtnicima i natprirodnim bićima u gradu. Pošto Klausu ne pada na pamet da se povinuje Marselu, on i njegov brat Ilajdža (Daniel Gillies) obnavljaju stari zavet - da povrate porodicu, moć i svoj grad. Dok čekaju da vide da li će im se Rebeka (Claire Holt), sestra iz Mistik Folsa, pridružiti formiraju nesiguran savez sa vešticama kako bi bili sigurni da će Nju Orleans ponovo biti pod vlašću Prvobitnih.

Žanr: SF

Ažurirao CSInvestigator - 28.Rujan/Sep.2013 u 14:37
Na vrh
Salvador View Drop Down
Uploader
Uploader
Vlad Tepeš aka Vlad Nabijač

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Salvador Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Svibanj/May.2013 u 07:25
Ja sam bio totalno zbunjen kad sam pročitao i pogledao klipić. Mislio sam da je to neka greška, ali ovo je spin off od serije The Vampire Diaries, a taj trailer nam prikazuje jednu epizodu iz četvrte sezone koja je u biti prva epizoda serije Originals, ali je također puštena u The Vampire Diaries kao dio 4 sezone te će pratiti događaje iz New Orleansa. Vampire Diaries bi valjda trebao ići u nekom drugom smjeru, mada mislim da će se s vremenom i on doticati s ovom serijom pa ćemo vjerojatno opet gledati neku epizodu ili možda jedan djelić epizode iz serije Originals koja će se puštati kao dio 5 sezone The Vampire Diaries.

P.S.
Hibridni vukodlakLOL

Ažurirao Salvador - 17.Svibanj/May.2013 u 08:02
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Svibanj/May.2013 u 09:25
LOL Ne mogui da verujem da izdvajaju njihovu priču iz Vampirskih dnevnika. Mada, pored zombija, vampiri i jesu najprodavanija tema, pa me više ništa ne iznenađuje.

Ako ćemo iskreno, mislim da me više nervira što nastavljaju sa Dnevnicima, a ne što su ovo izvukli iz njih LOL
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
Salvador View Drop Down
Uploader
Uploader
Vlad Tepeš aka Vlad Nabijač

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Salvador Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Svibanj/May.2013 u 09:43
Originalno postovano od strane bojanadj bojanadj napisao:

LOL Ne mogui da verujem da izdvajaju njihovu priču iz Vampirskih dnevnika. Mada, pored zombija, vampiri i jesu najprodavanija tema, pa me više ništa ne iznenađuje.

Ako ćemo iskreno, mislim da me više nervira što nastavljaju sa Dnevnicima, a ne što su ovo izvukli iz njih LOL

Siguran sam da će 5 sezona biti zadnja jer je CW najavljivao da će ovo biti zadnja sezona, ali su radi fanova to produžili za još jednu sezonu.Ali nastavit će oni s The Originals još koju sezonuLOL

Ažurirao Salvador - 17.Svibanj/May.2013 u 09:45
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Svibanj/May.2013 u 09:54
I mene dnevnici poceli nervirat..LOLLOL
Mislim gledam ih ja..al me nervirajuLOLLOLLOL Pogotovo Elena i Štef.. koje su to placipickeLOLLOL
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Svibanj/May.2013 u 10:55
Originalno postovano od strane cersei cersei napisao:

I koje su to placipickeLOLLOL

Postali su takvi da već duže vremena preferiram (navijam za) Prvobitne i Klausa LOL
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Svibanj/May.2013 u 16:38
A ko će drugi da se javi u ovoj temi nego veštica  LOL
Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Svibanj/May.2013 u 08:49
Moram da vapire držim pod kontrolom LOL

Na vrh
ashca$h View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ashca$h Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Lipanj/Jun.2013 u 18:23
Boze koja glupost.Zbog Klausa i njegovog brata prave novu vampirsku seriju.Sta ce biti sledece-The Salvatores?
Forever Isn't Long Enough
Na vrh
Lija0408 View Drop Down
Junior translator
Junior translator
AKA lepalidija

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Lija0408 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Listopad/Oct.2013 u 16:24
Šta vam je bre ljudi, što ste takvi hejteri?
The Originals je verovatno nastao zbog gledanosti The Vampire Diaries, i zbog enormne popularnosti koju je vremenom dobio Joseph Morgan, koji je po mom mišljenju, kao pozorišni glumac i profesor glume, tu popularnost i zaslužio.
Na stranu što ne mogu da odolim njegovom Brit akcentu...LOL 
https://www.facebook.com/Iamthebesthybrid
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Listopad/Oct.2013 u 14:06
LOL Čuj hejteri. Nemaš ti draga pojma šta su forumski hejteri vampraLOL
Što se Klausa tiče meni njegov lik nije prirastao srcu, ali ne zbog "zloće". Više mi se sviđa njegov brat, tj ponašanjem se više uklapa u moju viziju nekoga starog hiljadu godina. Mada su i jedan i drugi daleko od te moje vizije, Elajža joj je za nijansu bliži Wink

Na vrh
papiko View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj papiko Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Listopad/Oct.2013 u 09:30
Ma... bice ovo vrh!bukibukibukibukibukibukibukibukibukibukibukibukibukibuki
Na vrh
kizo973 View Drop Down
Uploader
Uploader

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kizo973 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Studeni/Nov.2013 u 12:26
Hvala na prijevodima. Možete ih preuzeti OVDJE
Na vrh
gabrielleeee View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj gabrielleeee Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Travanj/Apr.2014 u 12:29
the originals s01e18 nema prevod ?Embarrassed
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Travanj/Apr.2014 u 10:55
Polako. Biće. Smile I prevodiocima je praznik i vreme da se posvete porodici i prijateljima Wink

Na vrh
Rendgen Tehnicar View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Rendgen Tehnicar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Travanj/Apr.2014 u 12:21

Polako. Biće. Smile I prevodiocima je praznik i vreme da se posvete porodici i prijateljima Wink

ŠTA JE NAJLEPŠE NA SVETU? SLOBODA
ŠTA JE NAJOŠTRIJE NA SVETU? ISTINA
ŠTA JE NAJJAČE NA SVETU? LJUBAV
Na vrh
gabrielleeee View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj gabrielleeee Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Travanj/Apr.2014 u 23:55
faithlessmarytitlovibend

Woooohoooo !  Juuupiii ! Big smile
Na vrh
Emma-O View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
aka muhacc

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Emma-O Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Listopad/Oct.2014 u 21:23
nisam gledala TVD, jel bolje ili ne budući da planiram Originalse pogledati?

jesu stvarno original? LOL
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Listopad/Oct.2014 u 08:34
Originals je "izvučena" iz TVD. Grupa likova koja se pojavljuje u TVD u jednom momentu napušta tu seriju i prelazi u ovu. Znam samo da je prva epizoda bila mešavina scena iz TVD i novih. Posle su se ovi odvojili, ali ne znam kojim putem idu, jer je nepratim. Inače, Originals u ovom kontekstu su prvobitni, a da li su i originalni moraće ti reći neko ko prati. Wink

Na vrh
wlaki86 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj wlaki86 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Studeni/Nov.2014 u 06:38

Originals je "izvučena" iz TVD. Grupa likova koja se pojavljuje u TVD u jednom momentu napušta tu seriju i prelazi u ovu. Znam samo da je prva epizoda bila mešavina scena iz TVD i novih. Posle su se ovi odvojili, ali ne znam kojim putem idu, jer je nepratim. Inače, Originals u ovom kontekstu su prvobitni, a da li su i originalni moraće ti reći neko ko prati. Wink

Po meni čak i bolji od The vampire diaries...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.