Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Subtitles
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - filmovi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - The Expendables 3 (2014)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

The Expendables 3 (2014)

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Chuck Norris View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Chuck Norris Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: The Expendables 3 (2014)
    Objavljeno: 27.Prosinac/Dec.2013 u 22:22

Žanr: Akcija, Avantura, Triler 
Trajanje: 127 min 
Zemlja: SAD
Režija: Patrick Hughes 
Scenario: Sylvester Stallone, Creighton Rothenberger, Katrin Benedikt 

Glavne uloge:
Sylvester Stallone ... Barney Ross
Jason Statham ... Lee Christmas
Jet Li ... Yin Yang
Antonio Banderas ... Rapido
Wesley Snipes ... Surgeon
Dolph Lundgren ... Gunnar Jensen
Mel Gibson ... Conrad Stonebanks
Harrison Ford ... Max Drummer
Arnold Schwarzenegger ... Trench

Opis:
Stalna ekipa "Plaćenika" konačno se sreće sa Konradom Stounbenksom (Mel Gibson), koji je bio prvobitni osnivač ekipe, zajedno sa Barnijem (Stalone). On je, u međuvremenu, postao nemilosrdni trgovac oružjem i osoba koju je Barni morao da ubije... ili je tako mislio da je uradio. U konačnom obračunu, Barni odlučuje da pomeša "staru" i "novu" krv, i uvede ekipu "Plaćenika" u novo doba. To znači da će se među njima naći i neki novi momci, mlađi, brži i tehnički potkovaniji... 

izvor: filmovanje.com

Ažurirao Chuck Norris - 26.Srpanj/Jul.2014 u 12:11
Na vrh
Dr Dragan View Drop Down
Moderator
Moderator
Доца

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dr Dragan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Srpanj/Jul.2014 u 16:42
Prevod najavio Exaybachay Clap
Na vrh
jura123 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jura123 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Srpanj/Jul.2014 u 22:25
superca jedva čekam
Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator
Sto me ne ubije... ide u moje memoare.

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Srpanj/Jul.2014 u 22:07

Exaybachay welcome back i hvala za prevod  prijatelmkd

Titl mozete preuzeti OVDJE

Sto me ne ubije... ide u moje memoare.
Na vrh
UploaderBD View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj UploaderBD Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Srpanj/Jul.2014 u 12:19
Hvala za prevod i od mene upravo sam pogledao film i sem nekih malih par greskica prevod je savrsen , svaka cast .
Na vrh
new1 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj new1 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Srpanj/Jul.2014 u 13:59
Ima li itko odbjašnjenje zašto se ovaj film zove "Plaćenici", ako se u biti radi o: "onima koji će biti zamjenjeni jer su odslužili svoje"? U srpskom jeziku ima fenomenalan termin "Džomba" još iz arhaičnih vremena... ah, ta vremena... termin koji je na ovim područjima jednakoznačan u svim oblicima i relacijama i toliko je svestran i primjenjiv za sve, svakoga i svašta kao malo koji.
KAko god bilo da bilo, "plaćenici" (mada bi gledatelji koji ovo uspiju odgledati trebali dobiti "Purple Hart") su ovaj puta vjerojatno posljednji put ubrali lovu od onih s druge strane platna ili ekrana koje možemo naazvati "paćenicima".
Na vrh
darije View Drop Down
Administrator
Administrator
Infernal Affairs

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj darije Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Srpanj/Jul.2014 u 15:57
Priznaćeš da će široke narodne mase pre gledati "Plaćenike" nego "Džombe" ili "Prikrajurokovce" ili "Zamenljivce"

Ažurirao darije - 29.Srpanj/Jul.2014 u 15:58
Na vrh
new1 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj new1 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Srpanj/Jul.2014 u 20:28
Darije, otkinuo sam od  smijeha!"
Imaš pivo!
Na vrh
MrDaky78 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj MrDaky78 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Srpanj/Jul.2014 u 21:12
Mislim da bi prevod trebao da bude "Potrošeni" il "Zamjenjivi". Ovo drugo mi se više dopada.
MrDaky78
Na vrh
new1 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj new1 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Srpanj/Jul.2014 u 22:51
Definitivno glasam za Darijeve:

"Prikrajurokovce"

... iz sveg glasa! I pišem peticiju na titlove.com za izmjenu naziva ovog serijala.
Na vrh
papiko View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj papiko Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Srpanj/Jul.2014 u 09:15
The Expendables-zar nije "potrsni iliti potroseni"!? Uglavnom film nije los.
S poljubcima do samara...
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,078 sekundi.