Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - The Expanse (2015)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

The Expanse (2015)

The Expanse

The Expanse (2015)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2015

Žanr:

drama, misterij, znanstvena fantastika, triler

Trajanje:

60 min

Autor:

Hawk Ostby
, Mark Fergus

Glavne uloge:

Nick E. Tarabay
  >  Coytar
Shohreh Aghdashloo
  >  Chrisjen Avasarala
Dominique Tipper
  >  Naomi Nagata
Cas Anvar
  >  Alex Kamal
Florence Faivre
  >  Julie Mao
Wes Chatham
  >  Amos Burton
Thomas Jane
  >  Joe Miller
Steven Strait
  >  Jim Holden
Andrew Rotilio
  >  Diogo
Shawn Doyle
  >  Sadavir Errinwright
Chad L. Coleman
  >  Col. Frederick Lucius Johnson
Athena Karkanis
  >  Octavia Muss
Paulo Costanzo
  >  Shed Garvey
Conrad Pla
  >  Colonel Janus
Lola Glaudini
  >  Captain Shaddid

Opis:

Radnja serije je smeštena u dalekoj budućnosti i prati nestanak mlade žene čiji slučaj spaja iskusnog detektiva i lošeg kapetana broda u trci širom solarnog...
Prikaži detalje
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
Gor@n88 View Drop Down
Master translator
Master translator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gor@n88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: The Expanse (2015)
    Objavljeno: 15.Kolovoz/Aug.2014 u 15:47

Opis:
Radnja serije je smeštena u dalekoj budućnosti i prati nestanak mlade žene  čiji slučaj spaja iskusnog detektiva i lošeg kapetana broda u trci širom solarnog sistema. Pokušaće da otkriju najveću zaveru u istoriji čovečanstva.

Žanr: SF, triler

Ažurirao Gor@n88 - 16.Sijecanj/Jan.2015 u 20:04
Na vrh
Gor@n88 View Drop Down
Master translator
Master translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gor@n88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Sijecanj/Jan.2015 u 20:04
Postavljen promo.
Na vrh
Turbobilisha View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Turbobilisha Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Prosinac/Dec.2015 u 15:48
Konačno neka zanimljiva SF serija... Odlična prva epizoda... Hvala na prevodu !!!

Na vrh
milan-kovacevic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj milan-kovacevic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Prosinac/Dec.2015 u 22:56
Serija je radjena po serijalu knjiga Dzejmsa Korija. Prva tri dela su izasla kod nas i moram reci da su odlicna. Serija obecava i vidim da se drze knjige po prilicno. Odabir glavnog glumca mi se ne svidja. Nekako je bezbojan. Ali videcemo...
Na vrh
Turbobilisha View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Turbobilisha Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Prosinac/Dec.2015 u 00:44
Slažem se u potpunosti što se tiče glavnog lika. Mogli su da nađu kvalitetnijeg glumca. Naravno, kao i obično, fali malo i veći budžet, ali je ipak osveženje...    
Na vrh
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Sijecanj/Jan.2016 u 16:51
Obnovljeno za 2. sezonu Wink
Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator
Sto me ne ubije... ide u moje memoare.

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Veljaca/Feb.2016 u 22:48

Prva sezona je prevedena, hvala  clanovima tsbn i MajaG72 bubba2

Titlove mozete preuzeti OVDJE

Sto me ne ubije... ide u moje memoare.
Na vrh
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Srpanj/Jul.2016 u 17:20
Na vrh
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Ožujak/Mar.2017 u 17:30
Obnovljeno za 3. sezonu  Wink
Na vrh
tantal View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

web-dl xD

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj tantal Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Ožujak/Mar.2017 u 01:43
Kanadske serije su svakim danom sve bolje i bolje.Jako dobro.Moja ocena 8,5
Na vrh
cipiflesh View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cipiflesh Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Ožujak/Mar.2017 u 22:51
Prva sezona je bila pravo otkrovenje! Za sve ljubitelje s/f opera. 8/10
Na vrh
nightwisher View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nightwisher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Ožujak/Mar.2017 u 15:35
Meni odlicna serija ...
Na vrh
Vojvoda79 View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Vojvoda79 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Ožujak/Mar.2017 u 15:49
uloženo dosta u seriju videćemo kako će se razvijati može da bude odlična a može da smori i da sve zbrzaju
Na vrh
ivan1962 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ivan1962 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Ožujak/Mar.2017 u 16:31
vrlo korektna serija, za sada...
Na vrh
Jozef69 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Jozef69 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Ožujak/Mar.2017 u 18:24
Sjajna serija, prati radnju knjige. Ja sam impresioniram time sto najzad imamo seriju koja je pravi SF, a ne razne alternative i fantazije koje su na nivou male dece. Mozda mi glumci u prvom momentu nisu bili onakvi kakve sam zamisljao, ali sada vidim da su sjajno odabrani...
Na vrh
dkivi View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dkivi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Ožujak/Mar.2017 u 20:01
nadam se da ce se odrzati takav ritam price, posle dugog vremena opet prava SF serija :)
Na vrh
stipest View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj stipest Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Ožujak/Mar.2017 u 20:18
SF nema ni za ljek, tako da je ovo super. Iako je Syfi, pa sam bio skeptičan i nije tako loše ispalo ( kao oni znaju).
Na vrh
Buki51 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Buki51 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Ožujak/Mar.2017 u 20:35
Posto volim SF serije,meni se dopada.
Na vrh
Colle View Drop Down
Uploader
Uploader

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Colle Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Ožujak/Mar.2017 u 22:26
Po meni fenomenalna serija (podseća malo, po "težini" i načinu snimanja na Galactiku), prilično originalna. Obavezno gledati.
Na vrh
VladBetMi71 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj VladBetMi71 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Ožujak/Mar.2017 u 20:03
Prvata sezona bese odlicna.Cekam da ja simnam celata vtora sezona do kraj pa da pocnam da ja gledam .Se nadevam deka ke bide kako prvata sezona.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.