Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Taken (2016)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

Taken (2016)

Taken

Taken (2016)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2016

Žanr:

akcija, triler

Trajanje:

41 min

Autor:

Alexander Cary
, Luc Besson

Glavne uloge:

Clive Standen
  >  Bryan Mills
James Landry Hébert
  >  Rem
Simu Liu
  >  Faaron
Jennifer Marsala
  >  Riley
Jennifer Beals
  >  Christina Hart
Michael Irby
  >  Scott
Matthew Bennett
  >  Gary Martello
Lanette Ware
  >  Theresa Redcliffe
Celeste Desjardins
  >  Cali Mills
Gaius Charles
  >  John
Romano Orzari
  >  Carlos Meija
Saad Siddiqui
  >  Tracy Dyer
Layla Alizada
  >  Elena
Monique Gabriela Curnen
  >  Vlasik
Jose Pablo Cantillo
  >  Dave

Opis:

Serijska adaptacija blockbuster filmske franšize Taken, koja je neočekivano od Liama Neesona napravila akcijsku zvijezdu i uvod je događanjima u filmovima. U...
Prikaži detalje
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Taken (2016)
    Objavljeno: 28.Veljaca/Feb.2017 u 17:38
Prijevod za 1 epizodu najavio je Srecko Delibasic 🎆
Na vrh
tantal View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

web-dl xD

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj tantal Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Ožujak/Mar.2017 u 00:55
Ocekivao sam vise od ove serije.Moja ocena 7
Na vrh
Vojvoda79 View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Vojvoda79 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Ožujak/Mar.2017 u 15:51
odlična akciona serija !
Na vrh
repcent View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj repcent Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Ožujak/Mar.2017 u 16:40
Ocjena 8/10 . Sto rece tantal pre mene , ocekivao sam i vise sa obzirom na potpis Luka Besona ...
Na vrh
Bojan979 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Bojan979 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Ožujak/Mar.2017 u 07:54
Super serija!,Napeta i brza akcija!
Na vrh
Jozef69 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Jozef69 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Travanj/Apr.2017 u 18:16
Serija mi deluje neuverljivo. Traljavo. Kao da su se jadva skrpili za scenaristu. Nema tezinu, niti pruza emociju dok je gledas. Gluma na nivou Bolivuda... Nadam se da ce se popraviti ili ... pa dobro, ima i drugih stvari za gledanje.
Na vrh
dacan View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dacan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Travanj/Apr.2017 u 22:55
serija obečava, pristojna za sada
Na vrh
Bojan979 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Bojan979 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Travanj/Apr.2017 u 12:03
Veoma dobra serija!!!!!!! Jaka akcija!!!!!!!
Na vrh
davor-piño-colada-no View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj davor-piño-colada-no Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Travanj/Apr.2017 u 01:19
Serija je extra!!
Na vrh
stroma View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj stroma Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Travanj/Apr.2017 u 18:43
dobra !
Na vrh
davor-piño-colada-no View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj davor-piño-colada-no Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Travanj/Apr.2017 u 12:35
Pogledao sam 1.sezonu,drugu nemogu nikako nac a snimljena je..
Na vrh
AcaNDr View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
tranceXplosion

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AcaNDr Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Travanj/Apr.2017 u 16:22
Originalno postovano od strane davor-piño-colada-no davor-piño-colada-no napisao:

Voleo bih da mi kažeš koja je ta droga što koristiš da i meni bude tako dobro LOLLOL.  Ni produkcija još ne zna da li da snima ili otkaže 2 sezonu, a ti bi da je nađeš na netu LOLLOL, a tek što si odgledao celu prvu sezonu, a ona nije još ni gotova... da nije Vertigo LOL

Ažurirao AcaNDr - 18.Travanj/Apr.2017 u 16:26
I don't try to be someone I'm not - I've always followed my heart and trance has always been my main sound.

- Armin van Buuren

Na vrh
Srecko Delibasic View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Srecko Delibasic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Travanj/Apr.2017 u 21:47
Nije snimljena druga sezona, nego ja nijesam imao kad da prevedem epizode koje su izašle. Evo sad su dostupne. Pozdrav.

Originalno postovano od strane davor-piño-colada-no davor-piño-colada-no napisao:

Na vrh
Volim filmove View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Volim filmove Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Travanj/Apr.2017 u 09:58
HVALA Srecko Delibasic za prevode!
Na vrh
Srecko Delibasic View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Srecko Delibasic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Travanj/Apr.2017 u 05:11
Originalno postovano od strane Volim filmove Volim filmove napisao:

HVALA Srecko Delibasic za prevode!

Nema na čemu. Živ bio :)
Na vrh
Mlata View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Mlata Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Travanj/Apr.2017 u 16:55
Srećko, samo napred sa prevodima ! Nema još puno :-) a vredi truda tvoje prevođenje !
Na vrh
dacan View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj dacan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Travanj/Apr.2017 u 17:59
Dobra serija i hvala prevodiocu za uložen trud i znanje
Na vrh
Bojan979 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Bojan979 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Travanj/Apr.2017 u 19:04
U početku mi je bila dobra, posle me je smorila.
Na vrh
stroma View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj stroma Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Svibanj/May.2017 u 20:32
dobra
Na vrh
dacan View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dacan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Svibanj/May.2017 u 23:14
dobra serija
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.