Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kong: Skull Island (2017)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

Kong: Skull Island (2017)

Kong: Skull Island

Kong: Skull Island (2017)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Kong: Otok lubanja

Godina:

2017

Žanr:

akcija, fantazija, znanstvena fantastika, avantura

Trajanje:

118 min

Režija:

Jordan Vogt-Roberts

Scenarij:

John Gatins
, Dan Gilroy
, Max Borenstein
, Derek Connolly

Glavne uloge:

Samuel L. Jackson
  >  Preston Packard
John Goodman
  >  Bill Randa
John C. Reilly
  >  Hank Marlow
Brie Larson
  >  Mason Weaver
John Ortiz
  >  Victor Nieves
Shea Whigham
  >  Cole
Tom Hiddleston
  >  James Conrad
Tian Jing
  >  San
Marc Evan Jackson
  >  Landsat Steve
Toby Kebbell
  >  Jack Chapman
Toby Kebbell
  >  Kong
Eugene Cordero
  >  Reles
Thomas Mann
  >  Slivko
Corey Hawkins
  >  Houston Brooks
Jason Mitchell
  >  Mills
Will Brittain
  >  Young Marlow

Opis:

Raznoliku ekipu istraživača okupila je avantura na nepoznatom, neistraženom otoku u Tihom oceanu - lijep, ali i opasan - ne znaju da su ušli u prostor mitskog...
Prikaži detalje
 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
Korisnik
Poruka
adm1r View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj adm1r Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Travanj/Apr.2017 u 21:08
Originalno postovano od strane idvi idvi napisao:

Odmah da ocijenim film sa mog "gledišta" 4/10
I dajem preporuku NE gledati ako hoćete sačuvat zdrav razum.
Zašto ?
Kao prvo .. dao sam takvu ocijenu jer mnogim filmovima kojim sam dodjelio 5/10 a bili su ako išta drugo ..blagonakloni prema mom "filmskom" mozgu.

Radnja filma : prožvakana, prodrmana, sažvakana toliko puta da jednostavno (za mene) ne gledljiva.
Efekti zbog kojih je i celi film rađen možda i zaslužuju nekakvi prolaz ali je i to bijedno...imam osjećaj da bi ga svaki imalo potkovan PC majstor i bolje obradio...kao Kong gori u plamenu ..vatri koja uništava sve ALI njega oživi..ali ne samo to on postaje i "živahniji".
Gluma : prenemaganje poznatih faca ..onako da se odradi posao...kao ja stojim i fiksiram Konga oćima a on koji poruši sve heliće poklopa likove u letu.. ne može njemu..ništa. 
Radnja: ..poćinje klasićnim ameri bljuvotinama..traži se osobe za ekipu (ha poznato..7 velićanstvenih)..i naravno kad frajer isprebija tipa za biljarom ..e s njim treba razgovarati (opaska "tražioca)
Naravno krhka ženica ilti "komad" u naj "napetijim" scenama de se gine, ljudi jedu (kong), hekopteri padaju a ona hrabro stoji i..snima sa fotićem (i pazi da se ne trese ili drma) i ...smješka se  a kong se odmah ...ma neka mi svi oproste
ali mjesecima više neću gledati ameri sroljetine.

Upravo sam odgledao 

Lilja 4-ever  -Rusko -Švedski i ako ovom gor sr. dajem 4 onda ovaj film zaslužuje 24/10 !

Da, odličan i potresan film. Preporuka. Inače ne volim preporučivati filmove, ali Lilya je odličan film. A Konga nisam gledao. Iako mi po trejleru djeluje dobro. Onako, efekti, g. Džekson, majmun, helikopteri i dobra koka (ne kokain, ženska).
Na vrh
tromi View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj tromi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Travanj/Apr.2017 u 23:01
Ne dovoljna ocena .
Na vrh
mmilo42 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mmilo42 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Travanj/Apr.2017 u 19:31
nije mi baš nešto
Na vrh
DIMMUBORGIR View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj DIMMUBORGIR Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Travanj/Apr.2017 u 20:49
glup film...
Na vrh
junky01 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj junky01 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Travanj/Apr.2017 u 19:17
Citam komentare i nema sta vec nije receno. Od odusevljenja do totalnog raspada sistema tokom gledanja filmaLOL
Film sam uspeo da odgledam do kraja, sto mu je jedini plus. U sustini, sve vec vidjeno, prica suvise plitka. I ako sam znao u sta se upustam ipak sam ocekivao vise, ...mozda je dobro ubiti vreme i izgubiti par sati svog zivota ali to je sve.
Ocena, 3-4/10
Na vrh
Dembilaja View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dembilaja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Travanj/Apr.2017 u 05:19
Nisam mogao docekati film od trenutka kad sam saznao da se njegova radnja desava unutar univerzuma iz Godzile 2014 (inace filma koji mi se mnogo svidja) i trenutka kad su najavili
Godzilu protiv Konga za 2020-u.
Od detinjstva iscekujem revans izmedju njih dvoje, super su Mothra, Ghidorah itd.
ali King Kong je uz Godzilu najprepoznatljivije dzinovsko cudoviste i oboje su pop ikone.

Kad Holivud moze da trosi stotine miliona na filmove o zaboravljenim superherojima iz 60ih
i praviti filmske fransize bazirane na igrackama iz 80ih, i da im to povraca milijarde,
zasto ne klasicna dzinovska cudovista ?

Imajuci to u vidu... Film je tesko razocarenje... Mislim ne znam ni ja sta sam ocekivao,
i Svet iz doba Jure je glup, glasan i brz film, ali mi se mnogo svidja, 
Kong je jednostavno... Nije to to.
Svidjala mi se uvodna scena kada vide Konga po prvi put,
pre borbe sa helikopterima, kad se sve uspori, Dzon Gudmen ga snima kroz kamericu,
do trenutka kada se od jedne od boljih introduktivnih
scena pretvori u jeftinu komediju (hamburger), taman sam se ponadao da ce parirati
sceni kada se Godzila 2014 prvi put pojavi na Havajima. Ali ne.
Borba na kraju je bila dobra.
Svidela mi se i scena posle slova na kraju koja najavljuje Godzilu 2,
do duse trebali su ranije malo da je puste, samo sam ja ostao u sali.

Razocarenje... Sada cekamo Godzilu 2 :D

Na vrh
Icko5 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Icko5 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Travanj/Apr.2017 u 19:02
Nije za preporuku. 

Na vrh
Peki&Maki.Co View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Peki&Maki.Co Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Travanj/Apr.2017 u 08:42
Sve rečeno....4 od 10 pojedine scene su veoma lepo urađe ali ostalo je boza mlako
Na vrh
LesaRad View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LesaRad Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Travanj/Apr.2017 u 02:46
Ja sam gledao Ljilju pre više od decenije. Strašan i potresan film.
(Ovaj iz teme ne zaslužuje komentar).
Na vrh
bivsi-trgovac View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bivsi-trgovac Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Svibanj/May.2017 u 17:37
Gledao sam nekoliko filmova sa King Kongom, ako je i ovaj da majmun mora da bude ubijen na kraju, ne gledam.
Na vrh
Lucky86Luciano View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Lucky86Luciano Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Svibanj/May.2017 u 20:06
Predobar film, za preporuku :)
Na vrh
sinna View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sinna Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Svibanj/May.2017 u 14:25
Veći su majmuni ona ekipa znanstena/vojna/novinarska od samog Konga,a još i hoda bolje od svih njih zajedno.Ma Kong je prava ljudina,a ne oni neki tamo čovjeci.Žali Bože novaca za onolike glumce.
Na vrh
Boozywoozy View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Svibanj/May.2017 u 20:09
Nije lose uradjen film,interesantan,ima tu i jako dobrih scena borbi. Ali nekako mi je onaj prijasnji dio ostavio bolji utisak,bio je emotivniji,skoro pa sam i zaplakao na kraju filma kada su ga ubili na neboderu. :-)
Na vrh
bokidante View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bokidante Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Lipanj/Jun.2017 u 15:52
Nije loš film, nimalo. Efekti su bomba, pravi spektakl! Moja ocjena je 8/10, a Bambuli čista desetka na prijevodu!

Ažurirao bokidante - 20.Lipanj/Jun.2017 u 15:55
Na vrh
dupin View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dupin Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Lipanj/Jun.2017 u 19:27
Super! Odlični efekti.
Na vrh
tantal View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

web-dl xD

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj tantal Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Lipanj/Jun.2017 u 19:44
Prevod,naravno odlican.Filmovi o Kongu izraubovani.Nadam se da je ovaj poslednji.Fenomenalna glumacka ekipa u srednje zalosnom filmu.Uz fenomenalne specijalne efekte.
Na vrh
Stressman View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stressman Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Lipanj/Jun.2017 u 10:31
Dobar film,zabavan.
Na vrh
shvejk View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj shvejk Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Lipanj/Jun.2017 u 15:12
banalna tema, ali film je super napravljen. Puno citata od Apokalypse now!
Na vrh
Srecko Delibasic View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Srecko Delibasic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Lipanj/Jun.2017 u 18:53
Svašta... Meni se baš dopao film. Vizuelno: jedan od ljepših koje sam gledao. Štaviše, odgledaću ga ponovo, ali u 3D izdanju, jer, rekao bih, baš su na efekte dosta obratili pažnju. Podsjetio me je na starije avanture, tipa 'Jurassic Park', što je veliki plus.
Ne znam, nijesam previše obraćao pažnju na detalje, jer smatram da nema potrebe za tim, ako nije neka umjetnička drama, već film za opuštanje, i praznik za oči. 

No, sve je stvar ukusa, a i atmosfere koju stvoriš dok gledaš ovaj film. Wink
Na vrh
gazdurina11 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj gazdurina11 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Lipanj/Jun.2017 u 19:52
iznenadjujuće loš film
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,109 sekundi.