Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > TITLOVI / PREVODI > Prevodilački kutak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Predlog za prevodioce - PROČITATI
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

Predlog za prevodioce - PROČITATI

Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
SuperSerb View Drop Down
Translator
Translator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj SuperSerb Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Predlog za prevodioce - PROČITATI
    Objavljeno: 20.Svibanj/May.2014 u 23:24

Drage kolege, sinoć sam dobio jednu ideju. Znamo da mnogo više ljudi skida i koristi prevode nego što dođe da forum, zar ne? Zato mi je sinulo da možemo da utičemo na njih tako što ćemo molbu za slanje SMS-ova ili za obavljanje poziva dodati u sam titl. I - nećete verovati, urodilo je plodom, već mi se više njih javilo da je poslalo poruku, a siguran sam da ima i onih koji su zahvaljujući meni poslali, a nisu se javili. Neka barem 1% onih koji skinu titl i vide poruku pošalje SMS i ja sam zadovoljan! Koga interesuje kako sam to izveo neka pogleda titl za 24 - s09e04, nadam se da administracija nema ništa protiv toga i zanima me šta ostale kolege misle o mom predlogu. Sad vidim da sam zaboravio da navedem o čemu se radi - naravno reč je o pomoći za ljude koji su žrtve poplava

Ažurirao darije - 21.Svibanj/May.2014 u 20:27
Na vrh
Kampfar View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Nadri-talentovan

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kampfar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Svibanj/May.2014 u 01:30
Stavi anketu pa da zaokruzim protiv.

I know who I am. And after all these years, there's a victory in that.
Na vrh
SuperSerb View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj SuperSerb Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Svibanj/May.2014 u 11:35
Hvala što si izrazio mišljenje.
To je samo ideja, kome se sviđa može da uradi to, kome ne, Bože moj, šta ja tu mogu, jednostavno nek preskoči ovu temu. Wink
Na vrh
iromafia111 View Drop Down
Administrator
Administrator
Nabadač engleskog poznat i kao Gazda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Svibanj/May.2014 u 11:45
Poštujem SuperSerbovu inicijativu kao i Kampfarov stav, ali ne mogu se oteti dojmu da bi sve bilo puno ljepše da se Kampfar barem malo potrudio pojasniti svoj stav. Ovako sve smrdi na početak još jedne bespotrebne svađe.
Na vrh
SuperSerb View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj SuperSerb Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Svibanj/May.2014 u 11:47
Ma ne, opušteno, naravno da nemam nameru da se svađam.
Poštujem svačije mišljenje, peace. Smile
Na vrh
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Svibanj/May.2014 u 11:53
Nije problem u tebi, ali da je samo napisao Razlog zašto sam protiv možete pročitati u onoj drugoj temi sve bi zvučalo puno logičnije. Ovako samo mogu očekivati nekog nadrkanog s poplavljenih područja ili nekog tko ima nekog svog tamo da napiše Koji si ti kreten i evo ti svađe.
Na vrh
SuperSerb View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj SuperSerb Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Svibanj/May.2014 u 11:58
Da, što se tiče toga slažem se, uvek treba izneti argumente, pogotovu ako se ne slažeš sa nečijim mišljenjem/predlogom.
Na vrh
Kampfar View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Nadri-talentovan

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kampfar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Svibanj/May.2014 u 12:03
U Srbiji na svakih nekoliko dana čuješ: Taj i taj račun, uplatite pomoć za malu devojčicu-dečaka koja/ji boluje od toga i toga, uplatite za ove ugrožene, za one raseljene, za one stradale, za desetočlanu porodicu koja živi u ruševinama, uplatite za razmešteno karton naselje itd. pa ako se već ide na poplave, zašto je ovo ovamo drugačije ili manjeg intenziteta, obzirom da narod ne kapira da će se te pare od SMS-ova i uplata na račune sliti najmanje 50% u tuđe džepove, čemu smo već bili svedoci.

Ne zna se kome ide taj novac od poplava, u koje namene, za koje područje, u šta će konkretno da se uloži, itd. Pomoć u ljudstvu i mehanizaciji Da, sipanje para od strane građanstva Ne - zbog očitih razloga.

Na vrh
Bardemov sin View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Bardemov sin Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Svibanj/May.2014 u 12:23
Ja sam dugo razmišljao o tim švercerima ljudskom sudbinom, koji na račun nekih velikih nesreća zgrću pare, i došao do zaključka da je to jednostavno tako, i da ukoliko ostanemo pasivni, neće ni deo pomoći doći na pravo mesto. Princip pretežnosti interesa ipak naginje da moramo probati pomoći, jer u suprotnom sve je obesmišljeno.
Na vrh
Kampfar View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Nadri-talentovan

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kampfar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Svibanj/May.2014 u 12:40
Zna se ko je u Srbiji izmislio izraz ''kraduckanje'', tako da ako šaljem pare za izgradnju tog i tog puta, čišćenje te i te oblasti OK, ali slati da neko skida ''proviziju'', izvini, ali ko tu koga onda **be?

Na vrh
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Bardemov sin Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Svibanj/May.2014 u 12:51
Kontam ja sve to, ali postoje i ti neposredniji načini pomoći.
Na vrh
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Svibanj/May.2014 u 12:55
Ja šaljem sms poruke sa željom da pomognem i nadom da će novac završiti gde treba, a ako će neko i to da ukrade, njemu neka ide na dušu. Ja ću sigurno mirno da spavam.
Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
SuperSerb View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj SuperSerb Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Svibanj/May.2014 u 13:03
Originalno postovano od strane CSInvestigator CSInvestigator napisao:

Ja šaljem sms poruke sa željom da pomognem i nadom da će novac završiti gde treba, a ako će neko i to da ukrade, njemu neka ide na dušu. Ja ću sigurno mirno da spavam.
Upravo.Thumbs Up
Na vrh
darije View Drop Down
Administrator
Administrator
Infernal Affairs

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj darije Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Svibanj/May.2014 u 13:55
Originalno postovano od strane SuperSerb SuperSerb napisao:

Drage kolege, sinoć sam dobio jednu ideju. Znamo da mnogo više ljudi skida i koristi prevode nego što dođe da forum, zar ne? Zato mi je sinulo da možemo da utičemo na njih tako što ćemo molbu za slanje SMS-ova ili za obavljanje poziva dodati u sam titl. I - nećete verovati, urodilo je plodom, već mi se više njih javilo da je poslalo poruku, a siguran sam da ima i onih koji su zahvaljujući meni poslali, a nisu se javili. Neka barem 1% onih koji skinu titl i vide poruku pošalje SMS i ja sam zadovoljan! Koga interesuje kako sam to izveo neka pogleda titl za 24 - s09e04, nadam se da administracija nema ništa protiv toga i zanima me šta ostale kolege misle o mom predlogu. Sad vidim da sam zaboravio da navedem o čemu se radi - naravno reč je o pomoći za ljude koji su žrtve poplava

Prijatelju, lično podržavam tvoju inicijativu i javno kažem svima, prevodiocima, koji to žele da mogu da urade i stave taj dodatni red u prevod.
Na vrh
Kampfar View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Nadri-talentovan

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kampfar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Svibanj/May.2014 u 16:21
Samo saljite.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/467145/Poslanici-nisu-hteli-da-se-odreknu-pausala-za-pomoc-ugrozenima-od-poplava

Na vrh
redorm76 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj redorm76 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Svibanj/May.2014 u 20:50
Pa podržavam vašu inicijativu. Za razliku od 2006-te (kad je bilo više kiše i poplava) ove godine sam osto na suvom i sigurnom te sam poslo neki sms. Te 2006-te nisam imo hrane, vode, struje danima nit ikake pomoći u vidu apela, medija evakuacije i sličnih stvari. Sećam se da mi crveni krst doterao balon vode od 5 litara i to je sve, neznam dal su ukrali 2 balona mimo toga al tolko sam bio žedan da kad sam popio jednu čašu imo sam osećaj ko da sam dobio sedmicu na lotou. Vi vodite politiku il svoje stavove al ja poslah sms od 100 dinara i nije mi žao makar znao da barem 10% toga dođe do onog koji to treba. Svatam i uvažavam stav Kamfar-a jer sam isti taki imo dok nisam doživeo nesreću na svojoj koži. Zloupotreba i krađe ima i u americi il bilo kakom sistemu političkom na zemlji , isto mislim da loših i dobrih ljudi ima svude te savršenstvo i raj su na nebu a ne na zemlji.

Ažurirao redorm76 - 21.Svibanj/May.2014 u 20:53
Na vrh
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Bardemov sin Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Svibanj/May.2014 u 21:05
Originalno postovano od strane Kampfar Kampfar napisao:

Samo saljite.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/467145/Poslanici-nisu-hteli-da-se-odreknu-pausala-za-pomoc-ugrozenima-od-poplava

A jel treba na bagru čovek da se ugleda?
Na vrh
Wuk86 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Wuk86 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Svibanj/May.2014 u 21:23
Naravno da treba pomoći.Smile
Samo ja smatram da je kao i sve ostalo u ovoj državi NAMEŠTENO..
Pa tako i ove poplave, naravno da bi neko uzeo novac od donacija,
eto pre 2 dana je neki šeik iz UAE donirao 10 miliona dolara,pa se
pitam u čijem džepu će to završiti?
Na vrh
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Svibanj/May.2014 u 21:29
Originalno postovano od strane Bardemov sin Bardemov sin napisao:

ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap

Sad treba razmišljati o onima koji trebaju pomoć, a o bagri razmišljajmo kad budu izbori.
Na vrh
Kampfar View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Nadri-talentovan

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kampfar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Svibanj/May.2014 u 21:29
Originalno postovano od strane Bardemov sin Bardemov sin napisao:

Originalno postovano od strane Kampfar Kampfar napisao:

Samo saljite.

Ta bagra ti kontroliše pare.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.